[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 01:29 | Ziņa # 1861
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu nezinu. Pagājušo gadu es pa sezonu noķēru kādus padsmit asarus virs 500gr, lielākais bija virs 700gr, šogad tikai divi virs 500gr. Toties 300-400gr gan šogad ņem vairāk :) Vēl jau asaru laiks priekšā. Varu pačukstēt, ka asari labāk ņēma uz maziem asarīšiem, tā ka tūlīt asaru laiks sāksies, bet Tev jau viņi neinteresē :D
Vispār šogad ezers mani pieviļ. Ar zandartiem vispār vāks. Ar līdakām, kā jau ar līdakām. Ar viņām kā ar bitēm, nekad neko nevar paredzēt, bet nu vismaz reizēm ķerās. A zandarti man šogan konstanti neķerās ezerā :D
Vēl kādu dienu jāpamēģina brekši patramdīt, redzēs ko šamējie teiks :D Tā arī šogad neesmu šamējos vēl tramdījis ezerā :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 03:54 | Ziņa # 1862
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Smuki asari :) ja
Žēl ka netiku :(


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
eduksDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 09:34 | Ziņa # 1863
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man arī nekad nekas nav pret asariem - viena no manām mīļākajām zivīm gan pēc copes procesa, gan gastronomiskā ziņā (zandartus un zušus te nepieminēsim ;) :D ) ir viena no gardākajām un universālākajām pagatavošanā :) ...
Asaris mani vilina ar to, ka ir bara mednieks un ka nereti, pie veiksmīgas apstākļu sagadīšanās, var dabūt no vietas vairākus asarus. Šis process reāli atdzīvina mednieku manī - atrast asari; sakacināt uz ņemšanos; censties ar pēc iespējas lielāku efektivitāti pēc iespējas paildzināt asaru ņemšanos. Pa lielam mēram ziemā vairāk bļitkoju asarus un uz zandartu vai līdaku ar bļitku retu reizi aizbraucu - man ne pārāk patīk retas copes. Izņēmums var būt ļoti labi zināma vieta, kurā konkrēti zini aptuveno plēsēju iznāciena laiku konkrētā vietā, tad var vēl kaut kā apvienot :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 10:04 | Ziņa # 1864
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, ja skaisti asari!!! eh esmu pārliecināts, ka uz džiga jābūt labi. Kādi Tev plāni šai pēcpusdienai/vakaram? mosh ieskrienam. Motoru paķertu savu. tik ehalote pie choma. man drushku uz konci iet un esmu brīvs kā putns. rīt no rīta laižu uz laukiem.
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 10:59 | Ziņa # 1865
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 12:22 | Ziņa # 1866
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
diemzheel netikshu nekur... :( citas gjeelas.
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 12:23 | Ziņa # 1867
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG
tas šodien, jebšu 25/26?


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 12:35 | Ziņa # 1868
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
šodien šodien! 25/26 der abi!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 12:53 | Ziņa # 1869
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es moš ka šodien ielaidīšos, bet rokas nedaudz sāp. Airēt šodien negribās :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 13:22 | Ziņa # 1870
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
biju vakar sasmakas ezerā savā spotā ;)
daži normāla izmēra ašuki, vairāki kaķim, bet vispār ne tas, kas todien :(
mēģināju arī uz dzīvo uz raudām. kaut kā neviens neņēma tās.
tik vienu mazo raudiņu viens divsimtgramnieks asaris paņēma.
zandarti nekustināja :(
tik uz MJ dabūju pāris mazos:

From zandarti


From zandarti


From zandarti


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 13:43 | Ziņa # 1871
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, njaa... neizdodas paarkaartot man taas lietas. Ja, kas mainaas liidz 14.00 dodu zinju! Motors man ir un aireet nevajadzeetu :( kas Tev ar lektromotoru???

marti, kraasa liekas pareizaa... shogad rullee zaljais ar sarkaniem spiiguljiem/punktiem... turklāat dažādiem razhotaajiem.
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 13:55 | Ziņa # 1872
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es ar Jutrix pēc kādām 30-40min laidīšu iekšā, bet ja Tu tiec, tad pado ziņu. Es Tev iedošu savu laivu, jo trijatā vienā laivā neērti. Varēsim ar divām laivām pabraukāt un pacopēt :)
P.S. Tev mans numurs ir?
A elektro kaut kas notikās atkal, bija pie Buma remontā, bet jau esot gatavs. kaut kad tuvākajās dienās savākšu pie Ginta :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 14:46 | Ziņa # 1873
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, prieks par jums!!! Es netikšu! Lūdzu atsūti uz PM savu nummuru! Paldies! Ne asakas!!!!! spiediisiet uz asari un zandartu?
 
parcopiDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 00:41 | Ziņa # 1874
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tātad tā. raksta
Ielaidām šodien ar Jutrix laivu Nabas kaktā un devāmies Sniķera salas virzienā. Tur pie saliņas, ar lielākām vai mazākām grūtībām, sasmēlām mailes. Tad piestājām uz salas, lai pārkārtotu mantas, jo tās laivā bija vienkārši samestas. Es arī izmantoju brīdi, lai nopeldētos, jo drīz jau šādi prieki atkritīs :(
From August 17, 2012

From August 17, 2012

Vēlāk notestēju vēl Jutrix 5z/s motorīti, kā iet, kad laivā ir viens cilvēks. Un nonācu pie secinājuma, ka iet gandrīz trīs reizes ātrāk kā ar diviem :D Ātrumu nemērīju, bet kaut kas 30km/h ir. Vienam riktīgi labais ja
Tād pārkrāmējām mantas tā, lai ērtāk, un devāmies ezerā. Pie reizes nomērīju ātrumu, kad divatā brauc - 10-12km/h. Ezerā Jutrix uz spiningu izvilka asari :)
From August 17, 2012

Vairs copes nesekoja un devāmies uz līdakām. Tur pa tukšo. Tad izdomājām maukt uz Daugavu. Vilnis bija diezgan labs Daugavā, bet Jutrix palaimējās tikt pie vairākiem asariem ja
From August 17, 2012

Pie kam viens tika noķerts ļoti kuriozi. Jutrixam spinings stāvēja pār laivu tā, ka rotiņš bija kādus 30cm ūdenī vertikālā stāvoklī. Pats pa to laiku kabināja nost asari no "bumbiņas" un skatās, ka spiningam kāts tirinās. Paņem spiningu, bet tur galā asaris :D Uzsēdās kā uz bļitku, moš ziemā jārausta ar rotiņu? :D Es vienu asari arī tur uz maili dabūju un tas man vienīgais arī šodien palika :D
Ilgi, vai neilgi tur bijām, bet tad devāmies uz citu vietu Daugavā. Pa ceļam sasmēlām svaigas mailes. Jaunajā vietā Jutrix dabūja vienu asari un vienu zemmāra zandartu, kas viņam ir gan pirmais zandarts šogad un arī pirmā zivs džigojot, ar to arī viņu var apsveikt! ja Pofig, ka zemmērs, tāpat pirmais ;)
From August 17, 2012

Zandarts protams tika atlaists. Tad pēc 20:00 sākās zandartu copes uz maili. Man bija četras simtprocentīgas zandartu copes, bet šodien nebija diena, kad bija lemts tikt pie zandarta :D
Visas četras reizes zandarts bija viltīgāks par mani. Nu kaut kā tā. Tumsu negaidījām un 21:00 tināmies prom, vagojot Daugavu :)
From August 17, 2012

Iebraucot Mīlgrāvja kanālā tizls smaidiņš :D
From August 17, 2012

Te jau pie ezera :)
From August 17, 2012

From August 17, 2012

Un te jau atkal Nabas kaktā ar dažiem asariem. Lielākais 350gr raksta
From August 17, 2012


Ne asakas visiem! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 18.08.2012, 06:45 | Ziņa # 1875
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
APSVEICU Jutrix ar pirmo zandartu, bet asarīši ir oky !!! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv