[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 20:03 | Ziņa # 1846
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
kristsKG ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
kristsKGDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 20:21 | Ziņa # 1847
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
paldies!!!!

parcopi, Anatolijam vajag ieteikt, lai piesaka savu lomu konkursam :)) gandriiz 2 kg nav maz :D tik aprakstu vajag pielikt!!
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 14.08.2012, 20:29 | Ziņa # 1848
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
Anatolijam vajag ieteikt, lai piesaka savu lomu konkursam :)) gandriiz 2 kg nav maz tik aprakstu vajag pielikt!!



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
eduksDatums: Trešdiena, 15.08.2012, 09:11 | Ziņa # 1849
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
parcopi, Anatolijam vajag ieteikt, lai piesaka savu lomu konkursam :)) gandriiz 2 kg nav maz :D tik aprakstu vajag pielikt!!

:D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 12:22 | Ziņa # 1850
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 12:42 | Ziņa # 1851
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Vakar pašvaki, 11 līņi, 4 aizceļoja mājās. Labāka cope kad saka satum

Nu nu pašvaki :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 12:53 | Ziņa # 1852
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
11 līņi pašvaki? :D
nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 13:28 | Ziņa # 1853
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 13:43 | Ziņa # 1854
Grupa: Dzēstās
Bebr, tev tas dīķis laikam vārās no zivēm. :D
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 14:23 | Ziņa # 1855
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Vakar pašvaki, 11 līņi, 4 aizceļoja mājās. Labāka cope kad saka satumst

Pašvaki
Es šogad pat līni redzējis nēesmu svilpo


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 17:14 | Ziņa # 1856
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 17:19 | Ziņa # 1857
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
kā naf redzējis, es jau te regulāri bildes liku :D

Bildes neskaitās nene


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 16.08.2012, 19:52 | Ziņa # 1858
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
NU tu gan Bebr tiešām esi joku Pēteris:) Pašvaki viņam , nu, nu


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 01:10 | Ziņa # 1859
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad šodien sataisījos uz ezeru. Par cik motorītis pie Buma, tad domāju startēt kopā ar Jutrix. Diemžēl viņš nebija sazvanāms un nācās vien izmantot 1 Aigara spēku un airēties :D
Īstenībā ir tikai nedaudz lēnāk kā ar elektromotoru, vienīgais ka jāairē :D
No laivu kanāliņa vidus līdz kamēr izbraucu no tilta apakšas Mīlgrāvja kanālā, man sanāca 47minūtes, vidējais ātrums 3,5km/h bet jāņem vērā, ka Sarkandaugavā bija pretvējš, bet Mīlgrāvja kanālā jācīnās bija pret straumi. Ja nav vēja un straumes, tad tie paši 5-6km/h var airēties, tāpat kā ar elektromotorīti :)
From August 16, 2012

Šodien kopā noairēju kādus 9km točna, varbūt arī vairāk :D
Nu tātad ezerā sākumā pavelcējos, bet bez rezultātiem :)
From August 16, 2012

Pēc tam mēģināju izsēdēt kādu zandartu vai asari, bet tikai trešajā pieturas punktā man beidzot izdevās uz maili tikt pie asara.
From August 16, 2012

From August 16, 2012

Vairāk ezerā arī neko nespēju noķert. Devos uz Mīlgrāvja kanālu, tur nedaudz pasēdēju, bet bez rezultāta. Devos atpakaļ ezerā ar spiningu uz līdakām. Viena stabila mēra nokabinājās pie pašas laivas :( Paņēma to Cormoran vobleri.
Pēc neveiksmes arī līdakās, es devos no ezera Daugavas virzienā ar vienu asari :D
Toties tur uzgāju asarus un cope ritēja diezgan raiti. Ņēma gan uz spiningu, gan mailēm. pa vidam trāpījās arī zemmēra zandarti.
From August 16, 2012

From August 16, 2012

From August 16, 2012

Mazie zandarti protams tika amnestēti. Lielākā daļa asaru arī tika amnestēti. Atstāju tikai lielākos, vienai reizei ko sacept. Lielākajam 470gr :)
Bija vēl gana tukšo copju gan uz maili, gan pārītis atkabinājās no spininga, bet pie līdakas vai mēra zandarta tā arī tikt neizdevās. Kau gan viens 100% mērs vilkās uz pludiņnieci, bet nedabūju to redzēt, ka šis atkabinājās. Laikam tomēr biju par agru piecirtis :(
Varēju šodien tikt gan pie līdakas, gan mēra zandarta, bet toties neslikti paķēru asarus un mājās ar dažus aizstiepu.
From August 16, 2012

Ne asakas visiem ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 01:18 | Ziņa # 1860
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šogad netipiski lieli jūrnieki dabūjami....pie kam ļoti agri....citus gadus neatceros, ka lielāki pa 500-600 g būtu bijuši, bet šogad ir arī pāris ap un virs kg izvilkti...bet tie 500-600 savulaik nāca kuplā skaitā, pagaidām vēl razdačas nav...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv