[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:48 | Ziņa # 1591
Grupa: Dzēstās
Zorro,
Nākošreiz tev būs tikai 10-nieces un zonderi virs 5 kg. :D
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:52 | Ziņa # 1592
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zorro)
Es ar viņu vienā laivā vairs nekāpšu

:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZorroDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:53 | Ziņa # 1593
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote (Boroda)
Nākošreiz tev būs tikai 10-nieces un zonderi virs 5 kg

Sarunāts :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
J0nisDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 20:41 | Ziņa # 1594
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zerro ja neiet,ta neiet ,es
tavā vietā pievērstos boilingam


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 20:47 | Ziņa # 1595
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
pagājušo nakti Daugavā tikai viens zandarts-55cm
Pielikumi: 7293723.jpg (170.2 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 01.07.2012, 20:54 | Ziņa # 1596
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ljubitex, ja
 
parcopiDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 22:07 | Ziņa # 1597
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar darbiem iekrita tā, ka dabūju vairāk kā pusdienu brīvu. Protams, ka tur nebija citu variantu - tātad jālaiž uz copi! prieks
Jāpārbauda jaunie vobleri, kātiņš, kā arī kā salabots elektromotorītis. Braucu mājās pēc rīkiem un zvanu Jutrixam, šis tieši nesen sūdzējās, ka nav sen bijis uz copi. Bet izrādās šis atkal pārgājis pūces režīmā, tāpēc nākamajam zvanu sencim. Anatolijs ilgi nav jāpierunā un sarunājām, ka satiksimies kanālā pie tilta. Kamēr es uz mājām un tad uz garāžu un kamēr aizbraukšu līdz tiltam, tikmēr arī Anatolijam jau jābūt klāt. Tātad paņēmu mājās visus rīkus un pa fikso uz garāžu. Kamēr viens ielaidu ūdenī laivu un nostiepu aķīšus, tikmēr mugura bija jau riktīgi slapja. Piesēdu un izdzēru puspudeli kvasa uzreiz. Nu ko, gatavs ceļam. Atgrūdos no krasta un griežu motora rokturi. Kaut kas nav tā kā vajag......man pēkšņi ir pieci ātrumi atpakaļ un trīs uz priekšu :D
Bet trešajā uz priekšu iet tāpat kā parasti būtu jāiet piektajā :D
From 1.jūlijs

Laikam pie salikšanas kaut kas nepareizi būs salicies, bet nav laika par to galvu lauzīt, jādodās un ezeru. Vēl neesmu ticis pie tilta, kad Anatolijs jau zvana, ka ir klāt. Pēc piecām minūtēm es esmu jau pie viņa un gatavs uzņemt laivā :)
From 1.jūlijs

Tālāk jau stājāmies pie niedrēm smelt mailes :)
From 1.jūlijs

Vēlāk pēc maiļu smelšanas izdomāju, ka jāizmanto siltā diena un jānopeldās. Eholote rādija 19grādus ūdenim, un tiešām bija labs! ja
From 1.jūlijs

Pēc peldes braucām uz ezera točku, kur bieži ķeram. Es sākumā mailes nemaz iekšā nemērcu, bet testēju savu jauno kātiņu un piecus jaunos voblerus.
From 1.jūlijs

Vislabāk iepatikās Cormoran(otrais no augšas un to jau tiku izmēģinājis dzimenē), bet baigi labie ir arī pārējie. Vienīgi ar Sebiles vobleri gan netiku gudrs - nezinu kā šamējo dabūt pie spēles. Pašam spēle nekāda, peld pa ūdens virsu kā gaisa burbulis un tvičošanai arī īsti nepadodās. Pat nevis īsti nepadodās, bet nekādi nepadodās. Pagaidām man tā ir mīkla doma svilpo
Vēlāk liku vobleriem mieru un pārgāju uz mailēm un parasto spiningu ar džigu. Te arī Zivnieks piestartēja ar divām jaunkundzēm laivā un apmetās netālu no mums ar Anatoliju :)
From 1.jūlijs

Pasēdējām kādu laiku, tikām pie viena asara, paskatījāmies pa gabalu kā Zivniekam kaut kas liels noraujās un izdomājām laist līdakās. Domāts - darīts! Aizbraucām uz līdaku vietām. Jau pēc dažiem metieniem Anatolijs pārmeta auklu pāri niedrēm un nedaudz pavelkot noliek kātu un saka, ka zaceps. Es paņemu viņa kātu un viņa zaceps izrāda labu pretestību! taada
Pievilku pie laivas, tur bija pāris sveces, bet tomēr šoreiz mēs bijām veiklāki par "zacepu" un šim mums bija laivā. Tā nu sanāca komiski, ka šoreiz tiešām izvilkām vienu līdaku uz diviem. Anatolijs iemeta, es izvilku :D
Līdaka nedaudz virs kilo :)
From 1.jūlijs

Vēl nedaudz pamētājām un te pie horizonta atkal parādījās Zivnieks ar jaunkundzēm. Šoreiz varēja paskatīties kā šamējais karo ar maļiku tīklu :)
Bet mēs devāmies uz Daugavas pusi :)
From 1.jūlijs

Tur pāris copes bija, bet neko nenoķērām, atkal manījām Zivnieka ekipāžu, bet šamējam ar īsti cope nevedās(laikam tāpēc, ka nebija laimes cepure :D ) Tā nu pēc laika izdomājām copi noslēgt un man arī bija jau jāsteidzās atpakaļ uz darbu. Te mūsu kopējais šodienas loms :D
From 1.jūlijs

Bet cope tāpat ir superīga, kā arī pilnīgi neparedzama! hello
Tagad sēžu darbā un drukāju šo atskaiti, bet tūlīt pievērsīšos Eiropas čempja finālam futbolā :)
Ne asakas visiem! zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 01.07.2012, 22:15 | Ziņa # 1598
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi, forša atskaite. ja
 
kapracisDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 22:28 | Ziņa # 1599
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Parcopi, forša, uzskatāma atskaite, bet....vai vajadzēja minēt par tām 2 gab. Zivnieka pavadonēm? ja sieva dabūs zināt par kreiso gājienu, var šmuce sanākt!:))
 
parcopiDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 22:33 | Ziņa # 1600
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
vai vajadzēja minēt par tām 2 gab. Zivnieka pavadonēm? ja sieva dabūs zināt par kreiso gājienu, var šmuce sanākt!:))

Viena no viņām jau arī bija Zivnieka cienītā, tā ka viss bumbās ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 22:37 | Ziņa # 1601
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
:) tad točna -viss ir bumbās:) būtu uzreiz to minējis, tad nerastos šaubas par Zivnieka morālo stāju un aizdomām par perversijām:)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 22:38 | Ziņa # 1602
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
nerastos šaubas par Zivnieka morālo stāju un aizdomām par perversijām

nirga :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 23:11 | Ziņa # 1603
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 23:22 | Ziņa # 1604
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
mums gan kaut-kā šogad švaki ar tām līdakām...vairāk zandarti...laikām būs jāmaina Daugava pret kādu citu vietu...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 23:38 | Ziņa # 1605
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ljubitex ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv