[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 14:05 | Ziņa # 1576
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
no 16.-27.jūl. būšu pa cēsīm. mēģināšu paganīt tās mežavimbas ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 14:16 | Ziņa # 1577
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
kā arī pretējo krastu bāzei, ieslīpi pa labi - tur man veicās vislabāk

Tur arī to līdaciņu dabūju :)

Marti, Māri - ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 14:19 | Ziņa # 1578
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es vakar vakarā nedaudz pasēdēju Pakules ezerā. Mailes sasmelt nevarēja, dabūju ķert uz makšķeri, bet ēsma bija tikai maize :D Ķērās karūsas, breksīši, plicīši, bet viss krietni par lielu zanderam :D
Beidzot kolēģis dabūja vienu vīķi prieks
Uz to pašu ar grunteni vienīgā cope arī bija, kas netika realizēta. Toties, ja būtu barība un bagātāks ēsmu klāsts, tad domāju ,ka baltās zivis tur varēja atvilkties labi un labu izmēru ja
Vispār foršs ezers, tāpat kā Cieceres ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 16:34 | Ziņa # 1579
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bebrs,marti,Māris,parcopi. ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
MārisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 17:24 | Ziņa # 1580
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Marti, uzrakstīši pāris vārdos par mežavimbu copi Gaujā, varbūt noder. :)
1. Kā jau visur tiek rakstīts- šī zivs ir ļoti piesardzīga, domāju top 1 Gaujā, noteikti. Bet, baidās viņa visvairāk no makšķernieka, kas pārvietojas pa krastu. Brienot pa ūdeni man ir gadījies redzēt mežavimbu (svarā 2-3 kg) ļoti tuvu- 7-8-9 m attālumā. Un ne tikai redzēju, bet zivs uzbruka māneklim, domāju, ka viņa noteikti mani redzēja, bet neuztvēra kā draudu.
2. Kad spiningoju no krasta, tad vispirms vēroju kur viņa visbiežāk taisa savu blīkšķi, un tad metodiski metu šai vietā, nemēģinu izskraidīt viņai pakaļ. Ilgāk vienu vietu apmētājot viņa pienāks, un, iespējams arī paķers.
3. Mānekļi jau ir aprakstīti visādos rakstos; mans favorīts ir un paliek popers, pie tam nav obligāti jācenšas poperi raustīt kā pēc grāmatas- dažreiz vienkārša slepēšana ar pauzēm arī izprovocē ņēmienu.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
MārisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 17:31 | Ziņa # 1581
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Mana lielākā, 3650 g.

Pielikumi: 0101455.jpg (54.9 Kb)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 18:03 | Ziņa # 1582
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tādu zivi neesmu ķēris :)
Māri, tā jau der rokordu tabulai(mūsu lokālajai) ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MārisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 18:14 | Ziņa # 1583
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Aigar, es zinu :) Bet, pirmkārt, zivs ir ķerta pirms 3-4 gadiem, otrkārt nav fotopierādījumu ar svariem, un, treškārt, es neesmu uz rekordiem tendēts.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 18:19 | Ziņa # 1584
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tāpat cepuri nost par tādas zivs noķeršanu hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 22:00 | Ziņa # 1585
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
paldies māri. info noteikti noderēs, jo par šitiem zvēriem neko nezinu.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
J0nisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 23:58 | Ziņa # 1586
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Marti,-sen nēesmu asarīšus vilcis ,cope domāju tev izdevusies. Mērķzivs gan jau bij kas druknāks ,bet tāpat patīkami :)
Māri ,zivtiņa ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Sestdiena, 30.06.2012, 00:01
 
BebrsDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 01:04 | Ziņa # 1587
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
AnatolijsDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 13:17 | Ziņa # 1588
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es vakar uz asariem pa Ķīšezeru. Uz ezera sēkļa ņēma tikai knapi lielāki par maili, bet pēc tam pie Mīlgrāvja kanāla padsmit gabalus mājās nesamos noķēru. Galvenais, ka uz tārpu ņēma lielāki, nekā uz maili. Mājās aiznestajiem svars bija no 100-300gr :)


Za ribalku!
 
RaichaDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:23 | Ziņa # 1589
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Anatolijs, ja
pa skaisto tad Tev ir gājis
 
ZorroDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:45 | Ziņa # 1590
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Uzaicināja mani kolēģis uz kopīgu copi Burtniekā. Tagad esmu dziļi komplekos iedzīvojies cilvēks :D
Lieta tāda, ka man bija tikai viena zemmēra līdaciņa, bet viņam trīs smukas līdakas no 1.5-3kg, divi smuki zandarti(lielākais ap 2.5kg) un vēl dažas nerealizētas copes. Es ar viņu vienā laivā vairs nekāpšu :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv