[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 25.06.2012, 23:39 | Ziņa # 1561
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
hello labs vakars copmaņi un copmanes!!
Sen neesmu neko rakstījis, lai gan pāris reizes copēt esmu bijis. Tiesa bez tādiem lieliem panākumiem, lai ar smaidu uz lūpām fočētos un lielītos :)! Tomēr copes foršums ir procesā...
Aizpagājušajā sestdienā ar copes kolēģi Tomu laidām uz Lielauci, lai piedalītos LVM rīkotajos spiningošanas mačos. Sākotnējais plāns bija par dalību Kaņiera ezera posmā, jo tas man labāk zināms un izprotams, bet darbi mēdz maisīt copei un Kaņiera vietā izvēlējāmies Lielauci. Starts jau 5, līdz ar to bija jāceļās 2 naktī, lai savāktu Tomu no Rīgas otra gala un laicīgi tiktu pie ezera. 20 min paiet kārtojot rīkus, piereģistrējoties un sakrāmējot laivu un jau starts. Izraujamies vadībām jau no pirmajiem metriem un dodamies uz perspektīvu vietu, kur pagājušo reiz šo to dabūjām. Noenkurojamies un jau pirmajos metienos Toms tiek pie zemmēra līdaciņas (2 cm par īsu...), tad otras, un seko laba cope, bet tiek nopūdelēta - ehhh sačos katrai zivij cita vērte :( es arī tieku pie viena zemmēra, kam pavisam maz pietrūkst. Tad tieku pie 2 asarīšiem, kas iet ieskaitē, bet ir visai mazi un dod maz svara, bet no 0 esam nost :). Vēl tiekam pie pāris zemmēriem un man viena laba cope, kas netiek realizēta. Pirmā stunda paiet jautri, bet saule jau sāk rādīt savu vaigu un copes paliek slābākas. Mainām vietas un meklējam, bet tā arī pie mēra ilgi neizdodas tikt. Dodamies dziļākas beders meklējumos, jo doma, ka kāda varētu slēpties kādā dziļākā vietā. Taktika izrādās pareiza un uz O.S.P.Rudra (SP) tieku pie tīri smukas līdaciņas (1720g), diemžēl nesanāca safočēt... Garastāvoklis uzlabojas, jo cerība, ka nepaliksim pēdējie pieaug, bet iekšējā balss saka, ka labam rezultātam vajag vismaz 1 virs kg līdaku, ja ne divas... tiek braukts uz otru ezera dziļāko vietu, kuru izdodas atrast, un pat izprovocēt iespējama mēra ņēmienu, bet tas diemžēl paliek nerealizēts. Nolemjam virzīties uz bāzes pusi un apmētāt rīta veiksmīgo placi. Atkal tiekam pie zemmēriem, no kuriem vienam pietrūkst tikai 1 cm līdz ieskaitei... eh... dabūju vēlvienu nelielu asarīti un pāris zīmulīšus un metam mieru. Kopumā man 9 zemmēri un 1 mērs (1720g) un 3 asareni ar kopējo svaru 200g, pāriniekam 11 zemmēri, bet diemžēl neviena ieskaites zive. Apkopojot rezultātus esam palikuši 5 vietā, līdz trijniekam pietrūka 2 mēriņu... Nu neko. Jāizdara secinājumi. AUgistā jāatbrauc patrennētie sun 1.septembrī otrais posms...
Sorry, ka nav bilžu...

Pagājušo nedēļ darba sanāksme Durbē, ko plāniņš apvienot ar nelielu spiningu pamētāšanu... Rezultātā tieku pie 2 mēriņiem no kuriem viena jau otrajā metienā paķēra O.S.P. Rudra (F) - 1kg svarā...


Pēc tam mēģināju pa zālēm un tieku vēl pie viena mēŗiņa - nedaudz mazāka - uz aci nedaudz virs 900 g uz sarkanbaltas gumijas ar pretzāļu āķiem. Pēc mirkļa vēl 2 copes uz tās pašas gumijas, bet jāmet miers un jālaiž krastā.
Jāņi tiek svinēti Cēsu pusē, un protams kāti mašīnā līdzi. 2 dienas sanāca paspiningot pa mazu ezeriņu un atveldzēt dvēseli ar asarēniem un zemmēra līdakām. Asari bija visai naski uz vobleru ēšanu un pa divām dienām (pāris stundas katrā) vairāk kā 70 gab tika padresēti un atlaisti. Vislabākie rezultāti bija uz Rigge 56 SS...



Rigge 70F un Rigge deep 70F...


Arī līdaciņas bija atsaucīgas un cītīgi skolojās :)


Secinājumi:
1) jākrāj pieredze dalībai sačos, jo iespējams kļūdījāmies ar taktikas izvēli;
2) sačos cits saspringums un emocijas;
3) būtu bijis forši, ja zivju svēršanas principi būtu kā LR čempī, kas ļautu atlaist zivis;
4) šogad esmu pārpildījis jaunatklāto vietu plānu :);
5) jāņi bez špiningiem nav jāņi :D;
5) copēt ir forši!!
Pielikumi: 0925810.jpg (31.1 Kb) · 9541938.jpg (81.2 Kb) · 7504683.jpg (51.8 Kb) · 3088420.jpg (36.4 Kb) · 7001817.jpg (29.6 Kb)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 25.06.2012, 23:53 | Ziņa # 1562
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
kristsKG ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
martiDatums: Pirmdiena, 25.06.2012, 23:57 | Ziņa # 1563
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristsKG, njā. nav ne jausmas kā tādās nopietnās sacensībās. bet zivis esi redzējis daudz.
man paziņa pēc jāņiem bija engurē. esot nocīnījies ar laika apstākļiem un ticis tik pie zemmēriem.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
MārisDatums: Trešdiena, 27.06.2012, 20:15 | Ziņa # 1564
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Gaujā beidzot breksīši sakustējušies. Vakar pa starpu visādiem sapaliem, raudām un asarīšiem noķēru vienu ~800 g plauža jaunskungu. Vēl viens tāds pats norāvās un kādam jau nopietnākam iedevu pa zobiem. Mājās tika paņemta vienīgi raudiņa kaķim.
Tas uz fīderi. Barībā spraukumi, kukurūzas putraimi un netīši nopirktā līņu/karūsu barība. Rīt no rīta jāaizskrien atkal.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 28.06.2012, 00:16 | Ziņa # 1565
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien pēc darba uz nepilni stundiņu iebraucu ezerā. Mēģināju džigot, bet apstulbu no dziļimiem. Tad gar krastu mēģināju piemānīt kādu zaļsvārci. Vienu zemmēru arī piemānīju. Ezers baigi patikās, žēl ka nav laika to pacensties apgūt. Domāju, ka aizbraukšu uz turieni tīri pacopēt kaut kad :) Sīkāk pēc komandējuma :)









Pielikumi: 2849310.jpg (71.3 Kb) · 0972757.jpg (78.2 Kb) · 5393105.jpg (87.8 Kb) · 9934803.jpg (75.0 Kb) · 9730135.jpg (104.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 28.06.2012, 00:44 | Ziņa # 1566
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
smuki. jums tur tīri mierīgs izskatās. ķīsītī viss putās.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 28.06.2012, 10:15 | Ziņa # 1567
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja brauksi vēlreiz, tad iesaku apmētāt saliņu, kas no bāzes pa labi, kā arī pretējo krastu bāzei, ieslīpi pa labi - tur man veicās vislabāk :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 28.06.2012, 21:25 | Ziņa # 1568
Grupa: Dzēstās
Jā saliņa man kādreiz deva simtiem asaru dažās stundās ar ziemas instrumentiem.. :D Izmērs līdz 50g, bet sīčiem, kas bija laivā baigi patika. :D
 
BebrsDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 00:27 | Ziņa # 1569
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 29.06.2012, 00:42 | Ziņa # 1570
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bebrs, smukas zivis un bildes kā parasti tev ir super. ja
 
BorodaDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 02:20 | Ziņa # 1571
Grupa: Dzēstās
Smuki! ja Kā to dīķi sauc?
 
MārisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 10:26 | Ziņa # 1572
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Biju Gaujā. Bildes nav, bet pagrabā uz kūpināšaanu gaida pirmais šī gada 2 kg breksīts. Noķēru arī vimbu. Kā nospriedu, tad laikam nārsta tērpā. Nebiju tādu agrāk redzējis- augšpuse visa nārsta kārpiņās, tas tā, bet vēders spilgti, metāliski oranžs! Smuka. Bet vispār vakar nebija copes diena, bez brekša un vimbas tikai dažas vārgas copes + sapaliņš un zirgazobs.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
BebrsDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 10:48 | Ziņa # 1573
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Kā to dīķi sauc?

Par karūsdīķi tak svilpo


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 11:27 | Ziņa # 1574
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es vakar biju cēsīs un pie žagara kempinga gaujā redzēju kā baigais monstrs uzdarbojās. līdaka, meža vimba - nez, bet vismaz uz 2kg. trenkāja upuri.

bet tikko kā pārrados no copes ķīsītī :) vakar kā 19:00 ielaidos, tā 8:00 tik izkāpu krastā :)
cope ir forša!
sākās man viss ar maiļu smelšanas apgūšanu. biju iegādājies jaunu smeļamo tīkliņu (klasisko), jo ar to zivnieka sistēmas paladziņu vienam diez kas man nesanāk. paķēru līdz arī maizīti un pie tilta balstiem darīju brīnumus.
pārdesmit minūtēs mailes vairāk kā vajag. dažos smēlienos pat pie 20 gab :)
tad nolēmu aizlaist pārbaudīt savus murdiņus. tur nekādi pārsteigumi. pa visiem 4 gab kas piebāzti ar maizi - kopā 4 zivis...
šitais projekts neattaisnojās. savācu un likšu tiem mieru.
tā kā biju jaunciema pusē, tad nolēmu pārbaudīt līdaku vietas. bet tur pārsteigums.
10cm xrap pagrābj negantais asaris. pie tam laba izmēra. uz gramiem 300.
nomainu rīkus un sāku slānīt to vietu ar MJ. bet skuju. ne piesitiena.
paņemu 6cm xrap un ar smalko kātu mēģinu apstrādāt. un tā lieta aizgāja :)
piešāvos vēl ritmiņu un tempu, kas šiem dikti iet pie sirds un tādā veidā pieskaldīju kādus 20 gab smukus ašukus.
svarā varētu būt amplitūdā no 150 - 300. taču manā spotā iestājas klusums un neviens vairs neatsaucas.
taču sāku vērot, ka pleķītī starp lēpenēm un niedriem iet vaļā slaktiņš ne pa jokam.
piestūrēju pleķītim tā lai varu mest pa vējam un nolemju padarbināt osp bent minnow mazo 76to.
kaifs skatīties, kā manējo slāna un pildās mana kule. taču tomēr mani ne visai apmierina rezulatativitāte, jo pie virsmas ne labprāt ņem. uzlieku atpakaļ xrap 6cm un heisā hopsā, rokenrols turpinās :)
un tā līdz saulrietam. kā saulīte pazuda, tā čušš.
tad nu es fiksi duru pāri ezeram uz golfa kluba kantēm. noenkurojos un gaidu zanderus uz dzīvo.
taču šajā vakarā pilnīgs klusums. nomainu vietu. nomainu vēlreiz.
laiks iet, bet rezultātu nav :( sāk jau piegriezties, taču nolemju sagaidīt gaismu.
gaismai svīstot nomainu atkal vietu un nolemju vairāk vietas nemainīt. būs būs, nebūs nebūs.
un ir! pirmo copi nopūdelēju. bet parējās aiziet! ķeras asari. no vienas puses žēl, ka nav zandarti, taču priecē asariem izmērs. uz gramiem 400 - 500 :) viens pēc otra. te pēkšņi piesakās viens zemmērs zandartiņš (apm 30cm).
tad atkal asaru rinda un atkal viens zandartiņš taču nu jau lielāks (apm 40cm).
tad atkal asari un negaidīti sāk vilkties prom kāts, kas sariktēts pēc sienāža sistēmas (bez pluda, kā gruntene)
cērtu un jūtu, ka te jau būs kas smukāks. un tā arī ir - 53 cm zanderīts prieks
tad vēl sekoja asari, bet zanderu vairs nebija. nolēmu no rīta līdakas vēl patramdīt, taču visos iecienītajos pleķīšos pilnīgs klusums. tad arī metu mieru.
fočīts šoreiz bija aizmirsies mājās. jāiet tīrīt zuves un varbūt, ka kaut kas jānoknipsē.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
MārisDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 13:32 | Ziņa # 1575
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Marti, tas, ko Gaujā redzēji 95 %, ka bija mežavimba. Tās tagad ir ļoti aktīvas.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv