[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Vēžotāju pļāpātava
LolaDatums: Pirmdiena, 17.08.2015, 23:12 | Ziņa # 1396
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 32
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki.
Mani intresē vēžošanas rīku dezinfekcija. Parasti ķeru vienā vietā, bet šogad gribas izmēģināt laimi citur. Cik atradu informciju jāizliek vienkārši saulē lai izkalst, bet tas nav par maz, tiešām tās iespējamās slimības izdeg?
Negribās jau citur ko pielaist.
Doma ir izplaucēt.
Paldies.
 
LolaDatums: Pirmdiena, 17.08.2015, 23:12 | Ziņa # 1397
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 32
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Es atvainojos.
Pirmais komentārs šajā lapā un neīstajā tēmā.
Ceru uz atbildi.
 
kapracisDatums: Piektdiena, 21.08.2015, 08:53 | Ziņa # 1398
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
cik ir dzirdēts, tad pietiek ar izkaltēšanu saulē, bet domāju, ja grib būt ļoti pārliecināts par dezinfekciju, tad var arī izplaucēt. manuprāt, tas pat būtu drošāk!
 
J0nisDatums: Piektdiena, 21.08.2015, 17:08 | Ziņa # 1399
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Lola ()
Mani intresē vēžošanas rīku dezinfekcija.

Seit pat forumā atradu Edgara ieteikumus Droši un efektīvi vēžu zvejas rīku profilaktiskās apstrādes veidi ir sekojoši:
1. Vārīšana. Rīkus jātur verdošā ūdenī vismaz piecas minūtes. Šim dezinfekcijas veidam neder rīki, kas ir pagatavoti no mākslīgām šķiedrām, jo tie nevar izturēt verdošu ūdeni – izkūst;
2. Apstrāde ar formalīnu. Apstrādājamos rīkus nepieciešams turēt 4-procentīgā formalīna šķīdumā ne mazāk par 20 minūtēm. Šķīdumu pagatavo no 38-procentīga formalīna, kuru atšķaida ar ūdeni (1 daļa 38-procentīgā formalīna uz 10 daļām ūdens). Veicot darbības ar formalīnu ir jābūt ļoti uzmanīgiem;
3. Apstrāde ar spirtu. Visefektīvākais ir šķīdums, kurš sastāv no 3 daļām spirta un vienas daļas ūdens. Dezinficējot zvejas rīkus, tos jātur šķīdumā ne mazāk par 20 minūtēm;
4. Sasaldēšana. Zvejas rīkus tur vismaz vienu diennakti -10 grādu temperatūrā. Sasaldēšanu ļoti ērti izmantot lieliem priekšmetiem, kurus grūti dezinficēt ar šķīdumiem. Rīku glabāšana ziemā neapkurinātās telpās ir ļoti efektīva metode vēžu mēra un citi slimību sporu iznīcināšanas metode;
5. Rūpīga un intensīva kaltēšana arī ir efektīva dezinfekcijas metode. To var veikt pirtīs, 60-80 grādu temperatūrā, vismaz 1-2 stundas sīkiem priekšmetiem, lielākiem priekšmetiem vismaz 5 stundas. Ja nav vēlmes un iespējas kaltēt rīkus pirtī, tad profilaksei der arī regulāra rīku kaltēšana saulē.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
LolaDatums: Pirmdiena, 24.08.2015, 09:57 | Ziņa # 1400
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 32
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Lils paldies plaude
 
parcopiDatums: Sestdiena, 02.07.2016, 11:05 | Ziņa # 1401
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu ko, jau 2.jūlijs! Apsveicu visus vēžotājus ar neoficiālo vēžošanas sezonas sākšanos! vezis dance vezis1

Kāds jau paspējis arī atklāt sezonu? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
lacuksDatums: Svētdiena, 03.07.2016, 08:23 | Ziņa # 1402
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
vakar gribēju pārbaudīt vienu vietu. krītiņus sataisīju, bet vakara bija tads sagurums ka aizmigu
 
LolaDatums: Otrdiena, 05.07.2016, 11:00 | Ziņa # 1403
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 32
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
ātri izskrēju dažas dienas pirms sezonas sākuma. Dabūju 7gad/1h.
 
leichaDatums: Ceturtdiena, 07.07.2016, 19:28 | Ziņa # 1404
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Kur es varu tikt pie licenzes, lai vēžotu Salacā un cik tas maksās?
 
LolaDatums: Otrdiena, 12.07.2016, 22:15 | Ziņa # 1405
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 32
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Tie nav Latvijas plaspīļu.
Šitie man izskatās pēc dzeloņvaigu.
 
zuzev70Datums: Trešdiena, 13.07.2016, 12:15 | Ziņa # 1406
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
nu tad diezgan slikti pazisti vezus.ja tev ta liekas
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.07.2016, 14:05 | Ziņa # 1407
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote leicha ()
Kur es varu tikt pie licenzes, lai vēžotu Salacā un cik tas maksās?

NOLIKUMS Par licencēto makšķerēšanu un vēžošanu Salacas upes posmā Salacgrīvas novada administratīvajā teritorijā (POSMS „SALACA I”)
Nu un pa tiem tālruņiem gan jau dabūsi info par citiem posmiem! ;)

Quote Lola ()
Tie nav Latvijas plaspīļu.
Šitie man izskatās pēc dzeloņvaigu.

Quote zuzev70 ()
nu tad diezgan slikti pazisti vezus.ja tev ta liekas


Man pašam samērā bieži jūk vizuāli plaatspīļu ar šauspīļu, tāpēc skatos Eduka rakstā - ēžu sugu noteikšana jeb „eduka matrica” raksta svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Svētdiena, 28.08.2016, 09:52 | Ziņa # 1408
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
šogad man sanākusi laba vēžošanas sezona- izķerts baigs lērums ar vēžiem un izmērs arī samērā neslikts. pats atēdies, ka gandrīz jau vairs negribas, bet paiet neilgs laiciņš un gribas atkal. Kad ir lielie lomi, tad var taisīt vēžu pārtijas ar pulkākiem ļaužiem un visi tad laimīgi, vēžus noēdušies:)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.08.2016, 08:42 | Ziņa # 1409
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jūs man kāds varētu pačukstēt kur varētu aizlaisties signālniekus saķerstīt. Tie kas mani zin, tad zin, ka ar to nenodarbojos un apsolos to darīt vienreizīt, tīri tā lai saķertu, sīkajam parādītu un apēstos. Vairāk apsolos uz to vietu nekad nebraukt, nevienam neatklāt un pēc tam uzreiz aizmirst :D Esmu godīks puika :) Ja kādam nav žēl padalīties, tad būtu ellīgi pateicīgs. alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
sheriffDatums: Pirmdiena, 29.08.2016, 22:31 | Ziņa # 1410
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
tad būtu ellīgi pateicīgs.

Sasapnojies:)
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv