[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Vēžotāju pļāpātava
wernergermanDatums: Svētdiena, 02.05.2010, 13:12 | Ziņa # 136
Vēžu audzētājs
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 66
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Vēlu veiksmes! Man ir labāka situacija-es gandrīz katru vakaru ‘vēžoju’.eju vērot savus audzēkņus viņu elementā,vai varbūt labāk teikt man piederošajā-manā dīķī.
Viņi jau dzīvojās gar krastu.Nāk pašā seklumā tā kādi 5 vai 10 cm dziļā ūdenī. Dīķis ir bišķi pārplūdis un zāle labi aug pārplūdušajās vietās,viņi nāk un ēd šo zāli- ganās kā govis.
Vaķar pavēroju kā tas notiek- viņš ar spīlīti nokniebj tādu mīkstāku zāles gabaliņu, reizēm arī pazaudē,tad tas uzpeld. Vakar bija trīs gabali kopā sanākuši, parasti ir pa vienam! Laikam bija priekšvēlēšanu sapulce, vai vēžu partijas dibināšanas kongress hi,hi...
Cits ir aizņemts ar aliņas rakšanu piekrastes smiltīs. Un mammītēm visām ir oliņu čupa apakšā!
Var jau gadīties, ka ir sastopami arī dziļākā ūdenī, bet es nevaru viņus saskatīt,jo ūdens stipri duļķains. To dara dubļuzivis,kuras es nespēju izķert.Būšu pateicīgs par jebkuru padomu,kas palīdzētu man izdabūt no dīķa karpas un līņus.Es mēģinu ar murdiem ,ar tīklu un esmu organizējis taskforce sastāvošus no 2 līdakām un astoņiem asariem ,tādiem ap 15-20 cm.
Saprotu,ka lielām karpām,kuras dīķī ir skaitā vismaz 2(es tās redzēju savām acīm) mani taskforces ir nepiemēroti,bet mazos līnīšus, kuru ir miriādes,tie varētu,ja ne eliminēt tad vismaz ievērojami reducēt... Asari esot efektīvi arī ikru iznīcināšanā. Visas zivis ir pārziemojušas lieliski un ir apskaužami vitālas.
Vispār mani panākumi ir ierobežoti. zivs
 
CrazyChikenDatums: Pirmdiena, 03.05.2010, 00:36 | Ziņa # 137
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
tik neaizraujies ar lidaku laisanu ieksa!! neaizmirsti ka vinam ari garsho vezi vezis
 
wernergermanDatums: Pirmdiena, 03.05.2010, 12:06 | Ziņa # 138
Vēžu audzētājs
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 66
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
vai nu viņas būs tik dullas,ka izvēlēsies cietā čaulā iepakoto vēzi,ja apkārt pārpilnībā zivju sīkuļi?!
un vairāk jau nelaidīšu iekšā,pietiks ar 2 gb!
Vispār tā viņu-vēžu audzēšana ir saistoša padarīšana-nekad nepaliek garlaicīgi.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.05.2010, 19:56 | Ziņa # 139
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jautājums vežotājiem. Es nedēļas nogalē braucu uz Latgales galu atpūsties. Paredzēts ir arī makšķerēt un domāju vakarā pamēģināt noķert arī kādu vēzi. Zābakbikses un lukturis līdz būs, bet dēļ ierobežotās vietas mašīnā, nekādus krītiņus netaisīšu. Jautājums tāds - vai es varu izmantot zivju mazuļu ķeramo tīkliņu(1x1m), nu ar ko ķer "maļokus"?
Ja es tam piestiprinu kādu raudiņu vai ko citu un ielaižu ūdenī, vēži taču tur arī līdīs iekšā? Vai ar tādu nepaspēšu neko izvilkt, ka jau viņi būs aizmukuši?
Nu vismaz es pamēģināšu, jo tas man līdz būs, bet nekādiem citiem agregātiem nav vietas :)
 
eduksDatums: Otrdiena, 04.05.2010, 20:26 | Ziņa # 140
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Jautājums vežotājiem. Es nedēļas nogalē braucu uz Latgales galu atpūsties. Paredzēts ir arī makšķerēt un domāju vakarā pamēģināt noķert arī kādu vēzi. Zābakbikses un lukturis līdz būs, bet dēļ ierobežotās vietas mašīnā, nekādus krītiņus netaisīšu. Jautājums tāds - vai es varu izmantot zivju mazuļu ķeramo tīkliņu(1x1m), nu ar ko ķer "maļokus"?
Ja es tam piestiprinu kādu raudiņu vai ko citu un ielaižu ūdenī, vēži taču tur arī līdīs iekšā? Vai ar tādu nepaspēšu neko izvilkt, ka jau viņi būs aizmukuši?
Nu vismaz es pamēģināšu, jo tas man līdz būs, bet nekādiem citiem agregātiem nav vietas :)

Apskaties pastkasti šeit...

 
wernergermanDatums: Trešdiena, 05.05.2010, 21:36 | Ziņa # 141
Vēžu audzētājs
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 66
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Varbūt kāds zina kas tas ir viņam sānos?
Pielikumi: 6878275.jpg (148.9 Kb)
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 05.05.2010, 22:42 | Ziņa # 142
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Visdrīzāk no kādas traumas vai slimības,pēc šī bildes rakursa grūti pateikt.
 
wernergermanDatums: Ceturtdiena, 06.05.2010, 14:56 | Ziņa # 143
Vēžu audzētājs
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 66
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Kluba Vadiba
Te vēl viena bilde, varbūt labāk redzams.
Pielikumi: 3453605.jpg (150.5 Kb)
 
KapralisDatums: Piektdiena, 07.05.2010, 00:03 | Ziņa # 144
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Atradu viena no makšķernieku forumiem - šis omārs tika noķerts Lielupē 4. maijā uz spiningu:
http://www.lpr.lv/forums....02
Kolosāla bilde prieks


Ziņojumu laboja Kapralis - Piektdiena, 07.05.2010, 00:07
 
ZivinensDatums: Piektdiena, 07.05.2010, 00:11 | Ziņa # 145
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (wernergerman)
Te vēl viena bilde, varbūt labāk redzams.

Izskatās pēc kādas slimības drīzāk,esmu tādus vēžojot reizēm manijis.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 10.05.2010, 18:00 | Ziņa # 146
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pamēģināju Latgales meža ezeriņā ielikt šādu uzparikti:

Tas ir zivju tīkliņš 1x1m ar, kuru ķer ēsmas zivtiņas. Tīkliņam apakšā iestiprināju svinu no gruntenes un par ēsmu pietinu ar drāti divas vīķes. Vai nu tur vēžu nebija, vai nu mana uzparikte viņiem nepatika. Cik gāju skatīties, tik tukšs un vīķes ar neizskatījās, ka būtu aiztiktas. chukle
Pielikumi: 8895475.jpg (41.2 Kb)
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 19.05.2010, 18:50 | Ziņa # 147
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kaut kā vēžotāji pieklusuši....visi jau tīra krītiņus un murdus, lai vasaras vidū pa nopietnam ķertos klāt vēžošanai? chukle
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 20.05.2010, 11:04 | Ziņa # 148
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es parasti ātrāk par jūlija vidu nesāku vēžot. vezis
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 20.05.2010, 13:15 | Ziņa # 149
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu jā, ap 10.jūliju ir optimālais laiks vēžošanas sezonas uzsākšanai :) ...
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 23.05.2010, 17:03 | Ziņa # 150
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bišku ir saķerts raada
Pielikumi: 0270759.jpg (65.8 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv