[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Vēžotāju pļāpātava
RihardsDatums: Sestdiena, 03.04.2010, 20:19 | Ziņa # 106
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kur var nopirkt dzīvus vēžus?
Maximas saldētie kkā neiet pie sirds... smigaa un vasaru arī nevaru sagaidīt.


Ziņojumu laboja Rihards - Sestdiena, 03.04.2010, 20:20
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 12:16 | Ziņa # 107
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Eduk - kad ta būs pirmie vēžu lomi? ;)

Nu pārāk ilgi jau nav atlicis gaidīt... "īstos" vēžus ķeršu jūlija sākumā, bet svītrainie amerikāņi, nav izslēgts, ka dabūs pa mici arī mazliet ātrāk ;) ...

 
KapralisDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 13:09 | Ziņa # 108
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (mendelejevs)
Esmu dzirdējis ka tur ir lieli lomi un vispār vēži čum un mudž.

Pērn jūlijā biju vežojis Krievijā, tikai kādus 100 km no Latvijas robežas - Pleskavas apgabalā. Vežot biju braucis uz nelielu meža upi, 3 reizes 2-nedeļu laikā - viena un tājā pašā vieta.
1. reizē 4.5 st. laikā (18:00-22:30) dabuju 121 vezi (man bija 7 krītiņi, ēsma - no rita noķerta un uz ugunskura drusku pacepta zivs (rauda un plauži).
2. reize biju uz visu nakti (19:00-06:30), tikai 65 veži (tie paši 7 krītiņi, ēsma daudz sudigāka - līdaku galvas un jūras zivs putasu). Turpat (dziļā mežā) satiku vietējos vežotājus, tie pa dienu ar 14 krītiņiem bija dabujuši arī 65 vežus, kā esmu izmantojot svaigu upju zivis.
3. reize biju ar 14 krītiņiem, no 19:00 līdz 02:00 noķeru 128 vežus, esma - rauda, plauži, lielo zivju galvas un ribas.

Tagad gaidu atvaļinājumu, lai velreiz aizbraukt uz turieni, līdzi paņemot jau nopietnakus rikus - vežu murdus. Iepriekš tur biju vežojis ar veciem, ta saucamajiem "sportiskiem" krītiņiem:

Pielikumi: 8433693.jpg (101.3 Kb)


Ziņojumu laboja Kapralis - Otrdiena, 06.04.2010, 13:10
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 13:20 | Ziņa # 109
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Kapralis)
Pērn jūlijā biju vežojis Krievijā, tikai kādus 100 km no Latvijas robežas - Pleskavas apgabalā. Vežot biju braucis uz nelielu meža upi, 3 reizes 2-nedeļu laikā - viena un tājā pašā vieta.

Paklau, a kādu tur vēžu sugu ķēri? Krieviejā itkā pārsvarā šaurspīļnieki esot un tik ziemeļos ir gana daudz platspīļnieku saglabājies!?
 
KapralisDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 13:37 | Ziņa # 110
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Paklau, a kādu tur vēžu sugu ķēri? Krieviejā itkā pārsvarā šaurspīļnieki esot un tik ziemeļos ir gana daudz platspīļnieku saglabājies!?

Es tur vēžus ķeru no 1992.gada, redzēju tikai platspīļniekus. Luk, labs eksemplars:
Pielikumi: 7568877.jpg (90.0 Kb)
 
eduksDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 15:59 | Ziņa # 111
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tiešām, platspīlnieks :) ... Tad jau vērtīga cope :) ...
Un par par platspīļniekiem teikšu godīgi, vismaz man ar krītiņiem šo ķeršana sokas daudz daudz rezultatīvāk kā ar murdiņiem, vienkārši jāņem vērā noteiktas niances darbojoties ar tiem. Krītiņi mums ir tik stipri rezultatīvāki, ka murdiņus vairs nemaz līdzi neņemam - lieka pindzele, pietam, redz, kā vēži uzkāpj virsū - un man tas ir vērtīgākais un azartiskākais moments :) ... Ja brauc uz Pleskavu, tad jau sanāk, ka tu brauc man garām, varbūt var sarunāt piebiedroties kādreiz Tev ekspedīcijā!? :)
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 06.04.2010, 17:28 | Ziņa # 112
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tad Eduk laicīgi vīzu sagādā,bez tās pa zaķi jābrauc :)
 
KapralisDatums: Trešdiena, 07.04.2010, 23:23 | Ziņa # 113
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Un par par platspīļniekiem teikšu godīgi, vismaz man ar krītiņiem šo ķeršana sokas daudz daudz rezultatīvāk kā ar murdiņiem, vienkārši jāņem vērā noteiktas niances darbojoties ar tiem. Krītiņi mums ir tik stipri rezultatīvāki, ka murdiņus vairs nemaz līdzi neņemam - lieka pindzele, pietam, redz, kā vēži uzkāpj virsū - un man tas ir vērtīgākais un azartiskākais moments

Pilnīgi piekritu, vecit ja ja ja Pats visu savu dzīvi ķeru vēžus tikai ar krītīņiem - tājā meža upē, kurā es vēžoju Krievijā, ir dzidrs udēns, un viss ekšens labi redzams. Pats esmu baigais vēžošanas fans, bet Latvijā saku vēžot tikai pagajušgad - sakumā arī ar krītiņiem, bet velāk iegadajos arī murdus - bet tos kārtīgi izmeģināt nepaspēju - bija jau oktobris. Savā nakamajā braucienā uz Krieviju murdus gribu izmantot tājā ūpes posmā, kur purvu dēļ nevar piekļut no krasta (ietekā, izmantojot laivu) - tur udēns nav caurredzams.
 
KapralisDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 00:29 | Ziņa # 114
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (eduks)
Ja brauc uz Pleskavu, tad jau sanāk, ka tu brauc man garām, varbūt var sarunāt piebiedroties kādreiz Tev ekspedīcijā!?

Ja konkretāk, es braucu uz Sebežu - parasti ar vilcienu, pēc tam vēl 40 km ar mašinu līdz ciematam, kur dzīvo mani vecvecāki. Ciemats atrodas pie liela ezera, kurā ietek ta augstāk mineta vēžu ūpe. Tas ūpes posms, kur parasti braucu vēžot, atrodas mežos, 7 km no mājās (ja braukt ar divriteņi, aizņem lakiku līdz pat stundai).
Atvaļinājums šogad paredzets septembrī :)


Ziņojumu laboja Kapralis - Ceturtdiena, 08.04.2010, 00:31
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 00:44 | Ziņa # 115
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Var jau kko zamutitj arī iekš Latvijas, te ar vezis netrūkst :D ...


Ziņojumu laboja eduks - Ceturtdiena, 08.04.2010, 00:45
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 16:47 | Ziņa # 116
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šitādu kaudzi ar vezis var saķert? :D
Pielikumi: 1102421.jpg (272.4 Kb)
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 16:48 | Ziņa # 117
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Eduk, Tev vajag šitādas :D
Pielikumi: 6558903.gif (26.9 Kb)
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 19:56 | Ziņa # 118
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Koka_Klucis)
Eduk, Tev vajag šitādas :D

A kur šitādas var nopirkt!? Man jau personīgi pašam patiktu, bet nezinu kādas emocijas tas izsauktu manai sievai ? :D chukle
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 08.04.2010, 19:57 | Ziņa # 119
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Koka_Klucis)
Šitādu kaudzi ar vezis var saķert? :D

Raimond, šie taču ir krabji, LOL ;) :D P
 
parcopiDatums: Otrdiena, 20.04.2010, 16:07 | Ziņa # 120
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēži jau ir pamodušies?
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžotāju pļāpātava (Šeit varam papļāpāt par vēžiem, nesteidzīgi malkojot aliņu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv