[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
kapracisDatums: Sestdiena, 21.07.2012, 12:04 | Ziņa # 181
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
 
actuelDatums: Svētdiena, 22.07.2012, 11:51 | Ziņa # 182
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 12
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Pirmajā reizē rezultāts 9 gb.No sanesumiem nekas nenāca.Pieliku tuvāk
dziļumam,tur arī salīda.Seklumā ar uz ēsmu nenāca.
 
kapracisDatums: Svētdiena, 22.07.2012, 12:33 | Ziņa # 183
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
actuel, cik ilgā laikā noķēri tos 9 gab.? ko ēsmai liki? cik garā posmā liki murdus?
varbūt vajadzēja pāriet upeli no otras puses un ielikt tieši dziļumā? kādas sugas vēži?
 
eduksDatums: Svētdiena, 22.07.2012, 12:48 | Ziņa # 184
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
actuelDatums: Svētdiena, 22.07.2012, 14:52 | Ziņa # 185
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 12
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Tātad,patiesībā jau biju forelēs un iemetu murdiņu ap 2m no paša dziļuma.Kā vēlāk noskaidroju tur pilnīgi ciets grants dibens.Murdiņu iemetu ap 18.oo un gāju mētāt.Atgriezos ap 22.oo un murdiņā bija 5 vēži.Un tad es pieļāvu droši vien kļūdu,jo pieliku svaigu barību,bet to tik iemetu murdiņā,arī pec tam otrā.Aizdomas,ka tad viņi mēģina
no ārpuses kautko dabūt un nelien iekšā,jo no 22.oo līdz 2.oo pa abiem murdiem 4 vēži.Ēsmā bij svaiga liellopa akna.Cik garā posmā? Nu tas bij tikai mēģinājums pirmo reizi un to par posmu nenosauksi,jo abi murdiņi bij 10 m viens no otra nelielā līkumā kur dziļais krasts ap 1,5m,murdi bija ap 1m dziļumā.
Nu man pagrūti iedomāties taj upītē tādu nopietnu vēžošanu,jo tādi krasti un paceres jau nav rindā,bet līdz
nākamai vietai ir jāpapūlas lai nokļūtu un es nezinu vai tā vispār kāds vēžo.
Ja izplūstu par ģeogrāfiju,tad iepriekš ju rakstīju,ka upītē lielas spīles atradu.Vakar ķēru upē kur tā upīte ietek un tās ūdra atstātās spīles bij,šķiet savādākas krāsā un formā (cita suga?)un lielas.Tā mazā upīte savukārt vēl
vienu gabalu pārvēršas par el.uzpludinājumu.Tad lūk,kaut kad ir doma pamēģināt tai ezerā ja tiks kur klāt.
Savukārt tā upe kur vakar ķēru ietek vēl lielākā un tā cik vienreiz esmu pabridis ir vienos akmeņos un krasti jau ar droši ka vēžaini atrodami vairāk.Tā kā jātaisās ,droši, uz lielākiem ūdeņiem.
Suga,nu pirmoreiz izpaliks.3 bij brūni 6 gandrīz melni,vienam brūnam uz spīļu ''eņģēm''oranži punkti.Ja atklāti,kaut kas iekš visa tā ir.
Ne spīles!
 
kapracisDatums: Svētdiena, 22.07.2012, 15:18 | Ziņa # 186
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
 
actuelDatums: Svētdiena, 22.07.2012, 16:51 | Ziņa # 187
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 12
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Ar to ēsmu ,domāju kļūda tā,ka sākumā iesēju to auklās un tā stāvēja murdam pa vidu un ne uz grunts,bet tā ko pieliku,tā murda dibenā,varbūt pat vienā galā un vēži viņu var čakarēt no ārpuses nemaz nelienot iekšā.
Man pirmo reizi bij' svarīgi pārliecināties kā un vai murds strādā,vai vēži ir tur kur es apmēram domāju.
Tagad redzu ,ka viss ir ok.Protams ,jāņem vienā reizē vairākas tādas vietas,vai arī lielāks ūdens.
 
TIMBERSDatums: Otrdiena, 24.07.2012, 13:36 | Ziņa # 188
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Labdien,esmu te nesen,meklēju vietas kur paķert vēžus,bet nesaprotu kā jūs to dabūnat gatavu,esmu provējis vairākas vietas kur ir vēži,bet tiklīdz sāku darboties ar murdiņiem uzrodas kāds ar slimu interesi par manām darbībām,zvana inspektoriem un īd ka tas ir nelikumīgi.to jau es zinu ,bet ko lai dara ka Cēsu un apkārtnes raj.ezeros naf licenzētu vietu''A VEŽUS TA GRIBAS''
 
parcopiDatums: Otrdiena, 24.07.2012, 14:05 | Ziņa # 189
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mēģini vietās, kur nav cilvēku, bet cerams ir vēži :D
Vai arī, ja darbojies no krasta, iemet kādu grunteni, lai izskatās, ka tu copē, bet krītiņus un murdiņus laid iekšā, kad neviens neskatās. Kaut kā tā pagaidām tā vēžošana ar tagadējo likumdošanu vezis


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 24.07.2012, 14:22 | Ziņa # 190
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu jā, galvenais nezīmēties :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
MārisDatums: Otrdiena, 24.07.2012, 22:50 | Ziņa # 191
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Ko teiks profi? Man te radās teorija, ka pašā Gaujā arī varētu būt pa vēzim, ja jau pietekās to ir gana. Taisos drīzumā izmēģināt. Saprotu, ka visur viņi noteikti nav, bet zināmā vietā, kur ir stāvi krasti un iespēja izveidot alas- tur taču vajadzētu būt, vai ne?


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
kapracisDatums: Otrdiena, 24.07.2012, 23:44 | Ziņa # 192
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
neesmu profs, bet zinu, ka Gaujā ir. pavasarī, lasi ķerot ,esmu cmuku exemplāru redzējis gar akmeņiem čāpojot. ķeris gan neesmu....jāpēta tik krasti vai grunts!
 
MārisDatums: Trešdiena, 25.07.2012, 10:04 | Ziņa # 193
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Paldies Kapraci! Tas mani morāli stiprinās, kad kādu vakaru sēdēšu un cerēšu uz vēžiem :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
MārisDatums: Sestdiena, 28.07.2012, 09:36 | Ziņa # 194
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Pirmais mēģinājums Gaujā noķert vēzi ir cietis fiasko. Vakar ar četriem krītiņiem patusēju pie klintīm. Nekā nebija.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
actuelDatums: Piektdiena, 17.08.2012, 13:03 | Ziņa # 195
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 12
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Nu,tā!Bija vēl viens mēģinājums noķert vēzi.Vakar aizbraucu uz savu foreļupi kur 1x noķēru 9 vēžus,taču ūdens tik zems,ka murdam mugura ārā pat dziļākā vietā.Noķēru,atlaidu vienu alatu un mājupceļā nolēmu pamēģināt 2gb.murdus ielaist kādā upītē kur tēvs teica,ka padomjlaikā ir vēži bijuši.Ieliku uz aknu 20m no šosejas tilta un braucu mājā.Šodien aizbraucu pēc rezultāta,-katrā murdā 1vēzis, abi riktīgi smuki salīdzinot ar pirmo reizi.
Šovakar eksperiments turpināsies,bet ēsmā tiks liktas svaigas zivis,jo pirmoreiz man arī salīda kur zivs bija.
Jā,bet kāds spešelists varbūt var pastāstīt vai ir pamats cerēt,ka tur būs vairāk vēžu,jo dibens upei diezgan pamīksts,brienot riktīgi saduļķojas(forumā lasīju,ka murdi ,krīti jāliek uz cietas pamatnes).Cerīgi šķiet tas,ka tās saucamās paceres ir ik pa 10-20metriem,jeb patiesībā 50%tos un man šķiet,ka tās jau ir tās vietas alām.
Lieki piebilst,ka tas viss džungļos.Un kur tad jūs liktu murdu,vai pie paceres dziļumā 1m un vairāk,vai kautkur vairāk uz upes vidu,kur pusmetrs,vietām arī dažādas ūdenszāles?
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv