[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
eduksDatums: Otrdiena, 21.07.2009, 12:53 | Ziņa # 16
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivinens)
Ervīn cik zinu tad licenzētie ezeri ir Aģes,Kukšu,Ķērkliņu,Lielauces,Limbažu lielezers,Puduļu, Tērvetes un Salacas lejtece,tad nu štuko uz kuru laist smile


Ziņojumu laboja eduks - Otrdiena, 21.07.2009, 12:53
 
LencDatums: Trešdiena, 22.07.2009, 11:09 | Ziņa # 17
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Labdien!
Sestdien braukšu uz tervetes ūdenskratuvi vežot. gribetu uzzināt kadas ir atsauksmes. Varbūt ir kādi padomi?
 
ErvinsDatums: Trešdiena, 22.07.2009, 12:02 | Ziņa # 18
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 3
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
biju 6.julija tur nu baigi sudigi gaaja saliidzinoshi ar pagaajusho gadu bet tagad jau buus iesilis un mosh buus labi! 10gb
 
AngelzDatums: Otrdiena, 28.07.2009, 18:33 | Ziņa # 19
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveicinaati Veezhotaaji, man ir doma sakjert veezhus un ielaist pasha diikjii lai aug un pie reizes tiira diikji no uudenaugiem. Gribeeju apjautaaties, kaadus sugas veezhi labaak adopteejas diikjii? Vai kaads var ieteikt kaadu normaalu vietu kur tos vareetu sakjert? Vnk es neesmu veezhojis vesalu muuzhiibu, paarsvaraa tikai cope un zivis.

Palasot forumu redzeeju ieteikumus labaak eesmaa izmantot zivis kjerot veezhus? Es daudz gadus atpaklj kjeeru veezhus Gaujaa, eesmaa izmantojot puudeetas vistas/cuukas galjas gabalinjus kurus ar naglu piestiprinaaju pie upes gultnes. Un kreeslai iestaajoties gaaju apraudziit eesmas vietas ar lukturiiti. Loms bija videejs. Mazos un mammas ar ikriem laidu briiviibaa. Tagad cik esmu peetiijis taas vietas diezgan liels klusums no veezhiem.

 
CrazyChikenDatums: Otrdiena, 28.07.2009, 18:54 | Ziņa # 20
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
nu es jau iesaku laist diki platspilu vezus!! nu vini ir kaprizi bet man vini labak patik !!!! nu vislabak dzelonvaiga vezi
(viss izturigakie) tie tev tur dzivos 99,9 % !!!

nu vecit kautko tik stulbu pirmo reizi dzirdu ka ar naglu sprauz pie grunts!! nu kur tev prats!! pasam pa turieni bus jastaiga!! vai tev tik gruti nolauzt zarinu un piespraust???

 
AngelzDatums: Otrdiena, 28.07.2009, 19:31 | Ziņa # 21
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Quote (CrazyChiken)
nu vecit kautko tik stulbu pirmo reizi dzirdu ka ar naglu sprauz pie grunts!! nu kur tev prats!! pasam pa turieni bus jastaiga!! vai tev tik gruti nolauzt zarinu un piespraust???

Tas toreiz likaas vnkshaakais risinaajums un praktiskaakais. Protams garaas naglas peec veezhoshanas tika iznjemtas ar visiem galjas paarpalikumiem. Man skjiet tas ir pats par sevi saprotams ne? Vismaz man, dabas miilim wink

Anyway, paldies par ieteikumiem. Ir kaada zinaama normaala veezhoshanas vietinja kur shameejos vareetu sakjert? Man tie interesee vairaak audzeeshanai/pavairoshanai/pasha priekam un diikja tiiriibai no zaaleem nekaa veedera tiesai.

 
ZivinensDatums: Otrdiena, 28.07.2009, 21:06 | Ziņa # 22
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vēži kā minimums ir 50% ezeros,gaujā gan vairs nezinu vietas kur šos saķert,kādreiz bija bet vairs nav sad
 
AngelzDatums: Trešdiena, 29.07.2009, 00:34 | Ziņa # 23
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Vari man ieteikt zinaamas vietas @LV kur jamo sugas veezi var nozvejot?

Transporteet tos cik zinu ir diezgan ok kastee ar mitraam naatreem, vieniigi cik ilgi tie buus speejiigi izdziivot aarpus uudens?

Vai veezhiem buus ok ja diikjii dziivosies dazhadu sugas veezhi?

Kaa jamiem ir ziemaa diikjii, kaa ar skaabekli?

Esoshais diikjis ir videeji 1...2.5m dzilsh ~6m plats un ~30m garsh, ar maalainu/gruntainu dibenu. Pagaidaam diezgan aizaudzis ar niedreem bet driizumaa, kaadu tuvaako weekendu tiiriishu to aaraa no zaaleem un niedreem, cik pietiks speeka. Niedres dalju atstaashu lai ziemaa pilniibaa neaizsalst un buutu vairaak skaabeklja diikja iemiitniekiem. Paarsvaraa visu shovasaras sezonas copes lomu esam salaidushi diikjii: 2vas liidakas 30cm un 45cm, ~100gab sudrab+zelta karuusu 5..15cm lielumaa, ~30gab asarus 10...15cm un ~40gab baltaas zivis ruduljus, brekshus, sapalus un raudas dazhaada izmeera.

Bija man doma iegaadaaties paaris baltos amuurus, kas arii ir diezgan labs zaalju paarstraades kombains bet nez kur jamos audzee @LV vai vispaar audzee.

Veelreiz, visiem paldies par info, forums diezgan mazs bet draudziigs, respect! cool

 
eduksDatums: Trešdiena, 29.07.2009, 01:04 | Ziņa # 24
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Angelz)
forums diezgan mazs bet draudziigs

Lasītāju jau daudz, tik reģistrētu rakstītāju pagaidām pamaz gan sad ...
 
eduksDatums: Trešdiena, 29.07.2009, 01:17 | Ziņa # 25
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Angelz)
Lauki pasham ir Vidzemes pusee, bet ja loms ir veertiigs nav prbl arii aizbraukt uz Latgoles pusi, tb D-pils rajonu. Esmu uz ritenjiem.

Apskaties privātās vēstules...
 
AngelzDatums: Trešdiena, 29.07.2009, 01:30 | Ziņa # 26
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Thx wink
 
VecisDatums: Trešdiena, 29.07.2009, 14:44 | Ziņa # 27
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki vēžu spečuki!
Baisi gribas aizlaist uz Latgali pavēžot, pagājušo gad braucu uz dullo, jo visi baigi gudri runā, ka tur jau esot visur, bet nekā... Varu padalīties ar info par Kurzemes labākām vietām. Labi ķeras Lielauces ezerā, Gulbju ezerā, kā arī Bērzes upē.
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 29.07.2009, 18:05 | Ziņa # 28
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Gan Eduks Tev ko ieteiks,pārzin labi to pusi viņš.
 
romcxDatums: Ceturtdiena, 30.07.2009, 19:13 | Ziņa # 29
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Kāds varētu ieteikt vēzu vietas Gaiziņa apkaimē?
 
CrazyChikenDatums: Ceturtdiena, 30.07.2009, 20:49 | Ziņa # 30
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
o tur man ari intrse tur man lauki!!!

butu baigi labi ja zinatu kadu vietu tad varetu pataisono diki laist ieksa!!



Ziņojumu laboja CrazyChiken - Ceturtdiena, 30.07.2009, 20:51
 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv