[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 18 no 18«12161718
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis 
Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Vēžu vietas
leichaDatums: Otrdiena, 05.07.2016, 10:23 | Ziņa # 256
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Sveiki!
Vai kads var padalities ar vezosanas vietam madlienas, skriveru apkartne kas ir ar lobes ezeru, ogres upi, kalu ezers, varbut ir kādi karjeri? Esmu gatavs doties ari talak uz latgali tikai nezinu kur lai tos vezus mekle. Varat padalities ari privati. Paldies!

AlbertsDatums: Trešdiena, 06.07.2016, 15:53 | Ziņa # 257
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 296
Reputācija: 2
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Vēžu vietas, tāpat kā foreļupes, parasti neviens neatklāj! svilpo
Salacā un pietekās es zinu, kas notiek - jo netālu dzīvoju, bet tajā galā, ko prasi - tumša bildē tāpat! vezis
Starp citu, kaimiņš vakar labi bija pavilcies signālvēžus manā pusē, mani ar pacienāja! alus

Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.

leichaDatums: Trešdiena, 06.07.2016, 21:02 | Ziņa # 258
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Kluba Vadiba

jkalvitisDatums: Otrdiena, 12.07.2016, 11:55 | Ziņa # 259
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 3
Par Aģes ezeru palasīju, bet, varbūt, ir kāda informācija par Aģes upi? Precīzas koordinātes neinteresē, interesē vai ir kādas dzīvības pazīmes :)

kapracisDatums: Otrdiena, 12.07.2016, 15:05 | Ziņa # 260
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1058
Reputācija: 26
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
teorētiski- ja ir ezerā, tad upē arī vajadzētu būt. ezers gan laiku pa laikam ziemās izslāpst, a upe diezvai.

Parcopi.lv Forums » Vēžošanas forums » Vēžu cienītāju klubiņš » Vēžu vietas (Viss par vietām, kurās var ķert vēžus)
Lappuse 18 no 18«12161718
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv