[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Atdodu, dāvinu
ZivnieksDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 14:05 | Ziņa # 76
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
paga stop :D izrādās, ka tur ar benzīniekiem maču laikā varēs dragāt :D tā ka, ņemšu vien savus darba zirdziņus, lai drusku fiksāka šļūkāšana sanāk :D sorry aizmirsu uzzvanīt...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 14:18 | Ziņa # 77
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ā, nu ok :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 16.11.2013, 15:18 | Ziņa # 78
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba

Pielikumi: 9326818.jpg (61.7 Kb) · 8954508.jpg (72.1 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 29.11.2013, 22:33 | Ziņa # 79
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kaste vel pieejama.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Piektdiena, 29.11.2013, 22:53 | Ziņa # 80
Grupa: Dzēstās
Quote spulgits ()
Kaste vel pieejama.

Iesaku visiem, kas pirmoreiz mēģinās ziemā pasēdēt uz ledus. Man pirmā kaste bija no sakņu veikala, kaut kāda, kurā kartupeļus lika. :)) iepatikās, tāpēc tēvs iedeva savu otro. Nu tā jau pa 5ls šogad ir atradusi citu saimnieku. :)
Cik ta līdz ļedum palicis? :)
 
vienkāršaisDatums: Sestdiena, 30.11.2013, 21:00 | Ziņa # 81
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 42
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote Boroda ()
Cik ta līdz ļedum palicis? :)


Centimetra biezs jau ir, tas uz dīķa.


Kurš putniņš agri ceļas, agri visus izbesī.
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 26.12.2013, 17:35 | Ziņa # 82
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Varbūt kādam ziemas vakaros gribās ko palasīt ,atdodu Copes lietas žurnālus kas nav lasījis .Nezinu skaitu bet ap 50 gb.jābūt
Žurnāli mētāsies Iecavā vel kādu nedēļu , tad gan nesīšu dedzināt :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 26.12.2013, 19:15 | Ziņa # 83
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
J0nis
ieliec viskur sludinājumos...ir daudzi, kas ir gatavi reāli arī samaksāt par to informāciju kas ir tur (zinu ka tur nekā nav, bet tomēr :D ) es savulaik pa kādu 10uku labu čupiņu atdevu :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 26.12.2013, 19:32 | Ziņa # 84
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
ieliec viskur sludinājumos..

Žurnāliņi jau atraduši jauku lasītāju bez 10nieka :) Es gan Arvi neteiktu ka nav ko palasīt ,tīri daudz ko var pasmelties interesanta .Nu tev varbūt savādāk ,tu tāpat visu zini :D Bet man ir ko pamācīties :)Arī palasīt par galīgi nezināmiem ezeriem ir interesanti.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
karpaDatums: Sestdiena, 02.05.2015, 20:48 | Ziņa # 85
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Varbut kads var adot kaut cik sakarigu laivu varu samaksāt kadukoniti


Lai dzīvo spinigošana
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.05.2016, 19:46 | Ziņa # 86
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Reku atkal pieejamas trīs ziemas kastes. Jāsavāc no Spulģīša. Divas kocenes un viena metāla, kurai vāks jāsalabo. Visas pieejamas pilnīgi par brīvu, tikai pašiem jāsavāc! alus




Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
julyDatums: Ceturtdiena, 22.12.2016, 11:54 | Ziņa # 87
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Vai kadam ir akvārijs.? Varu padalīties ar ampularijam ( dzeltenam gliemežiem)


рыбалкой больна !
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.02.2017, 12:43 | Ziņa # 88
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Atdodu par brīvu. Savākšana pašrocīgi Rīgā, kaut kur sūtīt esmu par slinku :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 17.02.2017, 14:39 | Ziņa # 89
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas bija ātri. Atdots! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Piektdiena, 17.02.2017, 14:43 | Ziņa # 90
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Pavasara revīzija? :)
Es arī šogad daudz ko kaimiņiem atdevu. Pretī kandžu dabūju. Labs barteris :D


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv