[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Atdodu, dāvinu
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 17:49 | Ziņa # 16
Grupa: Dzēstās
Oi, nē, tikai 2,4m.:)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 17:51 | Ziņa # 17
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
A riņķi kādi? svilpo
Noprotu, ka gribi tērvetnieku :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 18:03 | Ziņa # 18
Grupa: Dzēstās
Riņķi ok, pagāšgad sausajā tu viņu redzēji. :) Tērvetnieks bija tik tā... pa jokam. :D
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 18:11 | Ziņa # 19
Grupa: Dzēstās
Pielikumi: 6671248.jpg (66.6 Kb)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:05 | Ziņa # 20
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu re kā tēma panesās ja :)
Es ar pieteikšos _ salūzis ir fīderītis Salmo diamond 80gr.,vajadzīgs tievākais gals, ,varbūt kādam ir salūzis resnākai gals un tievāko naf kur likt


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:07
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:11 | Ziņa # 21
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ir lieki divi gumijas laivas airi !!!!!!!!!!!! Tā kā tēma ir neko par samaksu nepiedāvājam ,tad ir priekšlikums kopīgi nograuzt kādu cepumu :D svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:22 | Ziņa # 22
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Ir lieki divi gumijas laivas airi
cik tie airi gari?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:29 | Ziņa # 23
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
cik tie airi gari?

Man viņi stāv darbā ,rīt nomērīšu


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:37 | Ziņa # 24
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
varbūt mūsu laivai der...mūsējie mazliet par īsu-rokas sāp


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 19:58 | Ziņa # 25
Grupa: Dzēstās
Joni, mani ir divas spices Salmo Diamond fīderim. Tās tievākās. Ja vajag. Tad lūdzu.
Kātu gan vēl centīšos izmantot. :D
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 20:03 | Ziņa # 26
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Joni, mani ir divas spices Salmo Diamond fīderim. Tās tievākās. Ja vajag. Tad lūdzu.
Kātu gan vēl centīšos izmantot. :D

Laikam nepareizi uzrakstīju :) man spices ir pašam bet vajaga otro daļu no fīdera :)tas ir tievāko(obesņaju) resnākais ir tas pie kā stiprina spoli,tievākais ir tas kas man salūzis
un tam galā vēl nāk spicīte . ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 20:09 | Ziņa # 27
Grupa: Dzēstās
Labi, atdodu savu pīderi, ja tev interesē. :) Man neiepatikās pīderēšana. Ar visām spicēm. :)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 20:19 | Ziņa # 28
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Labi, atdodu savu pīderi, ja tev interesē. :)

Vot tāds variants jau ir patīkams :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 20:22 | Ziņa # 29
Grupa: Dzēstās
Nu tad līkop! :D
 
RaichaDatums: Ceturtdiena, 10.05.2012, 23:15 | Ziņa # 30
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
kas te par sačoku blaustijas man noderetu sačoks jo ka viens trapos pie udens tad ir ka ir :(
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv