[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Atdodu, dāvinu
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 09.11.2012, 22:10 | Ziņa # 61
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Cienītā iegādājas pērlītes iekš www.perlotava.lv,bet es no viņas aizņemos


esmu tur,kur neķeras:).
 
urmaasDatums: Piektdiena, 23.11.2012, 09:59 | Ziņa # 62
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks
Vēl joprojām tiek piedāvāts glamūrīks galdiņš. :))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 23.11.2012, 10:52 | Ziņa # 63
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
A Tu pa centru grozies, jebšu tikai retos gadījumos? :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 23.11.2012, 11:40 | Ziņa # 64
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es pa darbu grozos retos gadijumos.Ar centru man naf nekāda sakara.visdrošāk varēsi sajemt 8.12.Ja pat tad nejemsi,tad šamam būs jāpaliek pie jaunā īpašnieka. dance


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 23.11.2012, 11:42 | Ziņa # 65
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
derēs...8.12 savākšu...cerams :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 21.12.2012, 13:15 | Ziņa # 66
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ir 3 gab.
Pielikumi: 6773401.jpg (51.1 Kb)


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 21.12.2012, 14:19 | Ziņa # 67
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es vienu paņemšu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 21.12.2012, 14:22 | Ziņa # 68
Grupa: Dzēstās
Šitās Brusis lieto. Var piedāvāt MRK lapā.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 21:13 | Ziņa # 69
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien uztaisīju kārtējo revīzīju un atkal atradās neliela kaudzīte ar mānekļiem, kurus toč nekad neizmantošu, tāpēc labāk kādam atdod. Tātad atdodu visus attēlā redzamos mānekļus :)
From October 21, 2013

Trīs šūpiņi, mūdzis, noname vobleris, ļoti savērpjošs rotiņš, pieci mepps rotiņi, viens balzer un divi salmo. Rotiņi vieglie. Atdodu visu kopā, atsevišķi nešķirojot hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 21:48 | Ziņa # 70
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es no tiem mepps rotiņiem neatteiktos :) alus


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 21:55 | Ziņa # 71
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote jutrix ()
es no tiem mepps rotiņiem neatteiktos

Quote parcopi ()
Atdodu visu kopā, atsevišķi nešķirojot

Tā, ka domā :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 22:49 | Ziņa # 72
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
es nebutu pret visu kolekciju svilpo
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 23:10 | Ziņa # 73
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Viss aizrunāts! raksta
Raicha - Tev viss no nākamās revīzijas ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 10:33 | Ziņa # 74
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Starpcitu, kungi! Šo 6dien piedalos Copmaņi labdarībai pasākumā Lilastē. Visa iegūtā nauda aizies slimiem bērniem, kā arī ir iespēja nodot savu inventāru, ko vairs neizmantosi un arī tas nonāks mazo censoņu rokās, tā kā ja gadījumā kādam ir kas aizķēries, tad droši tiekamies 6dien Lilastē, vai arī varat mani satikt un es varu aizgādāt...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 11:56 | Ziņa # 75
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Parīt aizvedīšu aķīšus uz garāžu, bet tos gan neziedo :D
Motors jau ir tur.
Pie reizes paskatīšos mājās, varbūt būs ko iedod Tev līdzi, ziedošanai :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv