[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Atdodu, dāvinu
dadziicDatums: Otrdiena, 31.07.2012, 00:00 | Ziņa # 46
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
man mētājas kaut kādas vecas bezinercenes, labrāt no tām šķirtos pret lietojamām vai restaurējamām inercenēm.
Kad būšu pagrabā paskatīšos cik un kādas.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Otrdiena, 31.07.2012, 13:48 | Ziņa # 47
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Raicha)
Varbūt kadamkaut kur novartijusies kāda auto magnetola bez darba . Kurai kaut vai radio kaut kādu skaņ izdveš

Šitāda apmierinās? Radio skan labi hello
Pielikumi: 7412571.jpg (86.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RaichaDatums: Otrdiena, 31.07.2012, 23:41 | Ziņa # 48
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Šitāda apmierinās? Radio skan labi

jap galvenais lai kaut kas grab a to 500 km diena bez grabukla ir ka ir svilpo
 
parcopiDatums: Otrdiena, 31.07.2012, 23:57 | Ziņa # 49
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ok, tad uzskati, ka jau ir Tava alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
RaichaDatums: Trešdiena, 01.08.2012, 00:00 | Ziņa # 50
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
parcopi, alus
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:09 | Ziņa # 51
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Varu padalīties ar pērlītēm. Tik daudz es pa visu savu mūžu neizlietošu :D Pa trim gadiem esmu izlietojis kādas 20gb :)
Visas nedāvinu, bet ja kādam vajag, tad labrāt padalīšos :)
From October 17, 2012


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:14 | Ziņa # 52
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ko tur dalīties...sien tik augšā sistēmas bušakiem...Tev te manas mīļākās krāsas apgrozās...vēl pa vidu iepin kādu flouriscējošo un visas butes Tavējās :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:28 | Ziņa # 53
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
saver sev un kompanjonam uz mačiem smukas krelles. konkurenti būs uz pakaļas :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 22:16 | Ziņa # 54
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
saver sev un kompanjonam uz mačiem smukas krelles. konkurenti būs uz pakaļas



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.11.2012, 13:14 | Ziņa # 55
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nav īsti copei noderīga lieta, bet tomēr :D
Piedāvāju e-pastu kurš beigsies ar @parcopi.lv
Teiksim janis@parcopi.lv
Savā e-pastā varēs tikt caur gmail.com
Ja kādam(i) interesē, tad dodiet ziņu un noformēsim! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 09.11.2012, 13:45 | Ziņa # 56
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Varu padalīties ar pērlītēm. Tik daudz es pa visu savu mūžu neizlietošu Pa trim gadiem esmu izlietojis kādas 20gb
Visas nedāvinu, bet ja kādam vajag, tad labrāt padalīšos


Dažas zortes gan gribētu iegūt savā īpašumā.Vai vismaz info kur tādas var iegādāties.Cik esmu bijis bižutērijas nodaļās,neesmu manijis. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.11.2012, 14:19 | Ziņa # 57
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Urmaas - oki, esmu ar mieru atbērt no saviem krājumiem daļu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 09.11.2012, 14:32 | Ziņa # 58
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Būšu tavos krajos tad uzzvanīšu :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.11.2012, 14:34 | Ziņa # 59
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es jau mājās praktiski neesmu :D Vieglāk sarunāt kaut kur citur. Teiksim nākamnedēļ trešdien un ceturtdien būšu Rīgas Latviešu biedrībā, tad varu paķert līdz un atbēršanas procedūru izdarīt tur :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 09.11.2012, 15:22 | Ziņa # 60
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Gan jau sazvoņimsa. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Atdodu, dāvinu (Tēma, kurā var atdāvināt copei noderīgas lietas)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv