[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
martiDatums: Sestdiena, 19.05.2012, 19:59 | Ziņa # 271
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par cik te daudzi copē ar pludiņiem, tad es ar paskatījos kas man ir par kātiem priekš tāda veida makšķerēšanas.
atradu savu bērnības super kātu. cccp ražojuma stuklašķiedras klasika, 4,5m:

From copes lietas

būs jāsariktē kā bezriņķu makšķere ar saiviņu priekš bērniem copēšanai sasmakas ezerā uz zivtiņām priekš kaķa.

tad atradu savu teleskopu ar kuru kādreiz brekši usmā vilkti:

From copes lietas

From copes lietas

ar šo arī varēs kaut ko pamakšķerēt no krasta.

pārējie divi ir bušu mieti:

From copes lietas

From copes lietas

From copes lietas


From copes lietas

From copes lietas


ā un bija vēl viens kurš izspruka no fotosesijas. to izmantoju vēl pagājušo vasar kā mazmakšķerīti priekš dzīvajām zivtiņām. testu neatceros, tad garums 3,5m tievs teleskopiņš.

tas arī man ir viss no pludiņmakšķerēm. kādreiz būs jāsamācās no kāda fīderētāja-grunteņotāja un jāievieš arī viens tāds rīks. citādi man jūsu salidojumos būs tikai desas jācep :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
RaichaDatums: Sestdiena, 19.05.2012, 20:20 | Ziņa # 272
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
marti, doma tik traki ar bus :D
 
RaichaDatums: Sestdiena, 19.05.2012, 20:24 | Ziņa # 273
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
pārējie divi ir bušu mieti:

:D tos ar par gruntenem var partaisit :)
 
jutrixDatums: Svētdiena, 20.05.2012, 00:37 | Ziņa # 274
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Marti, Tev riktīga kolekcija ja :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 14:25 | Ziņa # 275
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nobriedu iegādāties Salmo ELITE X-TWITCH, bet aplauzos. Veikalos nav, bāzēs nav, internetveikalos nav. Kad būs, neviens nezin dusma
Meklēšu kaut ko līdzvērtīgu, kaut pa to summu grūti būs kaut ko piemeklēt. Aizčāpošu vēlāk līdz Ēsmai, palūrēšu kas tur un pa kādām naudām :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 14:29 | Ziņa # 276
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jā ar to salmo ir baigās auzas. reklamē, reklamē, bet nekā no tā ko reklamē nopirkt nevar. kā tāds apple produkts :)
jāstāv rindā.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 14:35 | Ziņa # 277
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas man arī bija pārsteigums, pie tam tik negaidīts un nepatīkams, ka es to kātu vairs nemaz negribu. Centīšos sameklēt kaut ko, kas man patiks, pa ne pārāk daudz naudiņām :)
Es tak negaidīšu pusgadu kaut kādu kātu. dusma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 15:26 | Ziņa # 278
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigar, iesaku aizbraukt uz Goldfishu vai Albakoru


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 15:32 | Ziņa # 279
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kur tāds Goldfishs? Albakors man īsti nepatīk, kaut par savu Carson spiningu nesūdzos :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 15:39 | Ziņa # 280
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
goldfišā labas lietas, bet uzreiz arī attiecīgi cipari.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 29.06.2012, 18:09 | Ziņa # 281
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Negribu gaidīt kaut kādu "pārāko deficīta preci", tāpēc aizgāju un izvēlējos sev tīkamu citu!
Starp vairākiem kātiem rokās vislabāk iegūlās šis!


Spolīte tam piemeklējās šāda:


Un pavisam nejauši papildinājās nedaudz vobleru kolekcija :)


Nu ko, tagad Engures salidojumam esmu gatavs! prieks
Pielikumi: 4545266.jpg (88.4 Kb) · 2208935.jpg (111.9 Kb) · 3033376.jpg (107.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 15:45 | Ziņa # 282
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Virsū uztīšu šādu auklu :)
Pielikumi: 2827788.jpg (70.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:22 | Ziņa # 283
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Nu ko, tagad Engures salidojumam esmu gatavs!

Man nekas no tā nav... eh, es varētu krastā pavāru tēlot. :D
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.06.2012, 16:32 | Ziņa # 284
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Visu saliku kaujas gatavībā. Baigi apmierināts pašlaik esmu ar jauno aprīkojumu vobleru dancināšanai, jāizmēģina vēl tik kaujas apstākļos! ja
Pielikumi: 0091762.jpg (40.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Svētdiena, 01.07.2012, 12:48 | Ziņa # 285
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Nobriedu iegādāties Salmo ELITE X-TWITCH, bet aplauzos. Veikalos nav, bāzēs nav, internetveikalos nav. Kad būs, neviens nezin dusma
Meklēšu kaut ko līdzvērtīgu, kaut pa to summu grūti būs kaut ko piemeklēt. Aizčāpošu vēlāk līdz Ēsmai, palūrēšu kas tur un pa kādām naudām :)

Aigar, starp citu, es darba kolēģim arī ieteicu X-TWITCHu, Salmo bodēs tiešām nekur neesot, bet šis netīšām bija to pamanījis Ādažos Ēsmā, un to iespēju protams garām nelaida.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Svētdiena, 01.07.2012, 12:50
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv