[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
martins_Datums: Ceturtdiena, 18.04.2019, 11:12 | Ziņa # 1201
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Lielie gandoni pārņem pasauli :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 20.04.2019, 09:35 | Ziņa # 1202
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lieluma mānija kungi, tā tomēr ir slimība! :D

A, ja nopietni, var jau kādu laiku copē veltīt lielo mānekļu tēmai, bet 100% veltīt visu copes dienu šādai tēmai es toč vēl neesmu gatavs un laikam nez vai arī būšu. Lai gan....neko nevar zināt svilpo
Sanāk dažreiz copēt kopā ar Edgaru Deičmani, kurš šai tēmai dikti pievilcies un pa lielam šim tagad tikai divas prioritātes - laši un lielā tēma. Pārējais viņam nu tā - var jau, bet nav īsti tas :D
Nu lūk, es par to, ka paņēmu no viņa dārgā gala kātu ar dārgu multiplikatoru un pamētāju lielos mānekļus. Jā, ar tādu aprīkojumu es arī varētu mētāt visu dienu un tas dārgā gala mults nekādas bārdas nemet pat iesācējiem, bet par cik šāds aprīkojums, man tuvākajā laikā nespīd(nav arī mega vēlme uz to iespringt), tad sanāk tieši tas, kas man šajā copē īsti nepatīk. Tie jaudīgie kāti, smagie mānekļi un visa tā vicināšanās tomēr ir mazliet apnicīga un arī nogurdinoša :D

Tas tā, mazliet spama sestdienas rītā hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Svētdiena, 21.04.2019, 09:42 | Ziņa # 1203
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu, lielie gondoni mani nav līdz galam uzrunājuši, līdz 20cm jā, lielākie kaut kā... Toties vēl kad Depilī dzīvoju, vairākas sezonas ir ļoti aktīvi nodžerkotas. Ja runājam par džerkiem, tad tur visvairāk patīk tas, ka animāciju par 100% veido tu pats. Un uz to pašu 15cm Buster Jerk regulāri gadījās līdzacēni, kas nemaz nebija dikti lielāki par pašu džerku. :D Plus cope pa džerku ļoti bieži ir daudz efektīgāka nekā pa mazajiem mānekļiem.
Pie tam pagājušajā sezonā tā aŗī neizpildīju savu plānu par ikgadējo metriņu, tad šogad gribu bišķi mērķtiecīgāk arī uz līdaku uzspiest. Citādāk jau pārāk biju ieciklējies uz džigu/dropu aŗī tad, kad uz to uznāk pustukšie periodi..
Tad jau manīs, kas no tā sanāks šogad..
Katrā ziņā kātam mazākiem mānekļiem līdzi jābūt obligāti, jo ir reizes, kad tomēr aŗī smuks izmērs grib kumosu ne lielāķu par centimetriem desmit..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Svētdiena, 21.04.2019, 09:43
 
parcopiDatums: Piektdiena, 27.12.2019, 14:33 | Ziņa # 1204
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jaunas spēļmantiņas ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.02.2020, 11:48 | Ziņa # 1205
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nesen iegādājos mikruhai jaunu spolīti no Daiwas LT sērijas. Daiwa Legalis LT 2000 izmēra un radās neliela diskusija par spoļu izmēriem mikruhai. Vēlējos uzzināt kāda izmēra spoles mikrodžiga kātiņam lieto mūsu foruma biedri un kāpēc? Man personīgi pat 2000 šķiet nedaudz par miniatūru un šķiet, ka ka 2500 būtu pašā laikā. Krievijā(sekoju daudziem copes kanāliem kaimiņvalstī) droši liek mikruhai virsū 3000 spoli. Jo mūsdienās tie izmēri un spoļu svars vairs nav tāds, kā kaut vai desmit gadus atpakaļ.... hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BigJayDatums: Otrdiena, 18.02.2020, 12:45 | Ziņa # 1206
Grupa: Savējie
Komentāri: 35
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
parcopi, Man ir kāts 0.7-7gr un virsū man ir Daiwa Fuegot 2000, man patīk šāds combo. Dažus asarīšu esmu noķēris testējot, bet jāgaida kad sāksies normāla asaru sezona, lai var kārtīgi notestēt. Par tiem izmēriem mūsdienās es Tev piekrītu.
 
AlbertsDatums: Otrdiena, 18.02.2020, 13:41 | Ziņa # 1207
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Man gan vieglajam spinim, gan mikrodžigam stāv veca Daiwa Fuego 1500, kas vēl bija pirms LT sērijas. A sērija laikam. 1500 izmēra spole sver 200g. Mūsdienīgāku droši var likt lielāku izmēru svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
ZorroDatums: Otrdiena, 18.02.2020, 14:21 | Ziņa # 1208
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Daiwa NINJA LT 2500, mazāku neprasās. Pirms tam lietoju 2000-šo izmēru tieši tādu modeli, to tagad pārliku uz ultralight spiningu! Likās nedaudz par miniatūru svilpo
Bet nu viss laikam no kāta atkarīgs. Ja supervieglajam džigam ar kāta testu līdz 5g, tādam jau vairāk par 1500 izmēra spoli toč neprasās. Iespējams pat 1000 izmēru, lai gan tas man šķiet vairāk kaut kādam mormišku dročingam der tikai :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.


Ziņojumu laboja Zorro - Otrdiena, 18.02.2020, 14:22
 
Aigars82Datums: Otrdiena, 18.02.2020, 15:27 | Ziņa # 1209
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote parcopi ()
Vēlējos uzzināt kāda izmēra spoles mikrodžiga kātiņam lieto mūsu foruma biedri un kāpēc?

Man tāda īstena mikruhas kāta nemaz nav, smalkākais ko lietoju ir TS Tioga ar testu 1,5-12gr un šim kātam klāt esmu piemeklējis Daiwa EM MS 2506 modeļa spolīti. Šāds komplekts pilnībā apmierina, - gan kātiņš gan spolīte ar jaudas rezervi, attiecīgi tiek lieliski galā gan ar mazu asarīti, gan mēra līdaku un žani kad patrāpās


Laiks Copei/OSHELURE
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 18.02.2020, 16:04 | Ziņa # 1210
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nekāda izmēra, jo nav mikruhas kātiņa :D

Ir Vantage kāts ar salīdzinoši nelieliem testiem, bet ne mikruha. Uz tā 2500 Shimano Sahara hello


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Otrdiena, 18.02.2020, 16:14 | Ziņa # 1211
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies visiem par dalīšanos ar savu pieredzi. hello

Man jau ar nav īsti mikrodžiga kāts, viņš tomēr bik universālāks kā mikruha (One Sensoric 2-12g). raksta
Līdz šim izmantoju 2000 izmēra Abu Garcia spoli, nezinu kura gada, bet viņa tāda nedaudz par smagu likās, plus kaut kāds tarkšķis iemetās, pārlikšu to labāk uz kādu pludiņmakšķeri :D
Protams, viss atkarīgs no kāta smaguma, manuprāt One Sensoric 2-12g sader gan ar 2000 gan 2500 izmēra spoli. Mūsdienīgu spoli, Daiwai tā ir LT sērija. Sevišķām izvirtībām var arī 1500 izmēru likt, bet tad vajag klavierspēlētāja pirkstus :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 17.03.2020, 11:26 | Ziņa # 1212
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar uztinu jaunu auklus uz spoles. Protams pietrūka, nācāks tīt klāt "podmotku", tad pārtīt to visu uz citas spoles, tad vēl uz citas un tad atpakaļ. Tad sanāca viss ,kā gribēju.Šāda operācija prasa divas spoles ar vietu, kur uztīt auklu un daudz spoles roktura apgriezienus. Iedomājos, ka rezerves spoles kasete tomēr ir baigi labs risinājums! ja
Pielikumi: 9067101.jpg (43.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 02.04.2020, 11:10 | Ziņa # 1213
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jauna rotaļlieta tvičam. Nevaru sagaidīt,.kad varēs likt lietā. Rokā ieguļas ļoti labi, pirmie iespaidi ļoti patīkami ja
Redzēs kā būs uz ūdens, bet jau tagad šķiet, ka viss būs ļoti labi! svilpo
Kad sākšu darbināt, tad jau būs arī atsauksmes un arī savos video pastāstīšu savas izjūtas! ;)



Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Pilna_copeDatums: Trešdiena, 09.02.2022, 23:22 | Ziņa # 1214
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pagājušajā rudenī ieķēru Fuego LT ar T knobu (tas kuram var nomainīt knobu). Īsti nepatīk man T knobs. Uzreiz jau sapratu, ka mainīšu uz kādu parastu. Pirkt oriģinālu knobu no Japānas, vai kādu Ali darinājumu? Kamēr domāju un zīlēju, ieķēru Abu Garcia Revo knobu. Tā nu kādu laiku nostāvēja uz galda, sapratu, ka jāmaina nost T pret Abu. Nomainīju. 2 gultņi 4x8x2.5, pašizgriezta regulējoša paplāksnīte un Abu sadzīvo ar Daiwa.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 10.02.2022, 13:01 | Ziņa # 1215
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A kas īsti nepatika oriģinālajam? doma

Bet, lai labi kalpo! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv