[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Auklas, āķi, copes inventārs
J0nisDatums: Trešdiena, 18.01.2012, 19:29 | Ziņa # 226
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
salmo ice magic ir super tam es arī piekrītu ,cenšos tikai lietot šo auklu. Var jau būt ka ir arī labākas bet nav provēts.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Trešdiena, 18.01.2012, 19:38 | Ziņa # 227
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Var jau būt ka ir arī labākas bet nav provēts.

Ā re če, bet kā uzzināsi, ja ir labāka? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 18.01.2012, 23:58 | Ziņa # 228
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es nemēģināšu citu un starošu par magic


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Ceturtdiena, 19.01.2012, 00:11 | Ziņa # 229
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tā sareklamējāt te to salmo ice magic, ka būs jānopērk ar un jāpatestē.
es pat nezinu kādus diegus es iepriekš esmu licis :P
šrīt ķīsis bija aizvilcies viscaur ar sniedziņu pa virsu.
šonakt un rīt no rīta sola baigo sniega pievedumu rīgā un tad nav par labu ledum :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 19.01.2012, 00:12 | Ziņa # 230
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas galīg nav labi :(
Zivniekam J0nim Salmo maksā par reklāmu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 19.01.2012, 09:40 | Ziņa # 231
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Zivniekam J0nim Salmo maksā par reklāmu :D


Piesolīja atlaides tārpiem


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 19.01.2012, 11:21 | Ziņa # 232
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par to sniegu...nez...varbūt ka nemaz tik traki nav, bet tas tad, ja gaidāms mīnuss...šitas smagais sniegs uzspiedīs pa virsu ūdeni un ja tas sasalst, tad ļeds paliek smuki biezs...vairs ne tik izturīgs, bet biezs :) bet rādās, ka mīnusi netiek solīti :( es atkal dikti ceru, ka man tomēr brīvdienās sanāks uzrauties uz ledus Gulbenes pusē, jo pie šitajiem sniegiem un silto laiku nekas labs nerādās :(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 19.01.2012, 15:58 | Ziņa # 233
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es pat neatceros kāda man aukla uztīta, atceros tik, fluorkarbona :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.02.2012, 18:38 | Ziņa # 234
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodienas pirkums :)
Pielikumi: 4257633.jpg (102.6 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 13.02.2012, 18:45 | Ziņa # 235
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Izskatās ,ka rīt brauksi copēt. fish
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 13.02.2012, 18:53 | Ziņa # 236
Grupa: Dzēstās
Jā, tas ice magic ir laps. Gan jau tikpat laps, kā daudz citu auklu. :)
Motilis gan pulka, tad jau būs nopietnā cope! :D
 
martiDatums: Pirmdiena, 13.02.2012, 18:58 | Ziņa # 237
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
iebaro kārtīgi! un tad pačuksti man gps koordinātes, es aiziešu 6dien vai 7dien pakaļ zivīm :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 13.02.2012, 19:14 | Ziņa # 238
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mani viens kungs vedīs pa Lielupes takām, a aukliņa bļitku makšķerei :)
Es jau gandrīz piesēju šķērseni galā, kā uztinu auklu, bet tad atcerējos, ka upē nevar :( Mēģināšu bļitkas un voblerus :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
uldeensDatums: Pirmdiena, 13.02.2012, 20:18 | Ziņa # 239
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
man ar ice magic 0,1 šogad iepirkās-liekas ka okei,resnāku ņēmu sarkano -forši uz ledus redz kur aizķērusies
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 15.03.2012, 10:13 | Ziņa # 240
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēdējais laiks gatavot vimbu momiškas. Pludiņmakšķerei ņem 10 nr āķus, spīgulīšus ko nopērk audumu veikalā, ar "ašo" līmi tos pielīmē pie āķa, vispirms virsū baltā nagu laka lai nākošā(sarkana, elektrozaļa, utt.) krāsa būtu spilgtāka, nožāvē un manta gatava

From


From


Nav bildes- nav zives :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Auklas, āķi, copes inventārs (Viss par auklām, āķiem un copes inventāru)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv