[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
parcopiDatums: Svētdiena, 10.09.2017, 17:06 | Ziņa # 2461
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bijām vakar ar Edgaru(EFT) Lielupē copēt. Pārsvarā mēģinājām uz līdakām un pavisam nedaudz arī uz zandartu. Jāsaka uzreiz, ka Edgars man diezgan stipri iekabināja. Japāņu vobleri strādā krietni labāk, nekā ķīniešu :D
Bet kas interesanti, ka baigi daudz shodu. Arī Edgaram. Man laivā ievilkta viena mēra līdaka, viena zemmēra un vēl vairākas atkratījās velkot, bet Edgaram divas mēra laivā, vairākas zemmēra un viņam atkratījās jau diezgan daudz. Kāpēc tā, īsti nezinu. Parasti no vobleriem tā nemaz nelec nost. Āķi asi, piecirtiens pareizs, bet kratījās nost. Zandartus gan nesanāca dabūt, lai gan dažas copītes mums abiem bija dropšotā. Bija forši pavadīta diena un tiku arī pie visai savdabīga loma :D






















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 10.09.2017, 19:49 | Ziņa # 2462
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar šosezon baigi gribēju līdz Lielupei aizbraukt un pamēģināt tur pacopēt, bet tā arī nav sanācis.
kaut gan sezona vēl nav galā...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 10.09.2017, 22:50 | Ziņa # 2463
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
kaut gan sezona vēl nav galā...

Tas gan. Līdaku laiks jau vēl pa īstam tikai sāksies. Žani gan vieglāk tepat mūsu galā noķert :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 11.09.2017, 08:02 | Ziņa # 2464
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Video no Lielupes copes :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 11.09.2017, 08:13 | Ziņa # 2465
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Forši,būs rezerves enkurs ja Ja garāžā nav vietas ieliec SSesā


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
julyDatums: Otrdiena, 12.09.2017, 21:32 | Ziņa # 2466
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
$odien no 8 lidz 13.30-Babite-parak lielas nebija -bet pierunajam 1.760-68 cm un 1.320-60cm liidakas un 4 asari$us-veel 5 lidakberni peld talak.



Pielikumi: 1455088.jpg (264.0 Kb) · 4724710.jpg (244.9 Kb)


рыбалкой больна !
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 12.09.2017, 23:38 | Ziņa # 2467
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
july, Kā jau vienmēr. ja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 13.09.2017, 11:47 | Ziņa # 2468
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
July - forši! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 13.09.2017, 15:11 | Ziņa # 2469
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Es atkal izbradājās. Zemmēri desmitos. Šo to mērā ar dabūju, plus vistipiskākajā foreļu vietā, pie liela akmens, noķēru ap 2kg līdaku. Pirms tam tajā upītē tikai mazas reizēm biju ķēris. Copēt ir forši! prieks


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.09.2017, 15:46 | Ziņa # 2470
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Ceturtdiena, 14.09.2017, 17:14 | Ziņa # 2471
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Neslikti uzrakstīts! Mani patiesi aizkustināja tava emocionālā reakcija uz pirmo, sprīdi garo forelēnu:) Tā arī bija pirmā un pēdējā reize, kad ņemu līdzi iesācēju, jo neskatoties uz nesliktiem lomiem, nav tā relaxa, kad esi viens pie upes. Es parasti dragāju viens, jo tad nav ne ar vienu jārēķinās. Bet man ir prieks, ka mans ''upuris'' nav bijis velts:))
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 14.09.2017, 17:32 | Ziņa # 2472
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paldies! Tā pirmā reize bija vissvarīgākā un par cik tā bija ļoti pamācoša un arī rezultatīva, līdz ar to āķis arī bija lūpā uzreiz! Tagad jau daudz maz upi protu nolasīt un arī metieni vairs nav tik tizli, tomēr ir kur augt. Kaut vai salīdzinot sevi ar Tavu darbību un piegājieniem! hello
P.S. Man patīk gan vienam, gan ar vēl kādu. Vienam lielāks relax, tas gan :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 14.09.2017, 22:09 | Ziņa # 2473
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Baigi labi uzrakstīts. Vienā elpas vilcienā izlasīju! Man ar labāk vienam patīk pabrist pa upi, bet esmu pāris reizes bijis skolotāja lomā. Nav viegli, Kapracim par to arī respect! hello


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Sestdiena, 16.09.2017, 18:31 | Ziņa # 2474
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bijām šodien ar Kasparu parevidēt mazās upītes. Pirmajā līmenis dikti augšā un ūdens kafija. Nemaz nemēģinājām. Otrajā bik labāk, bet arī traki - arī nemēģinājām. Trešajā līmenis augšā un ļoti stipra straume. Tur nedaudz pabridām. Kasparam līdaciņa, man divas foreles un viena tukšā copīte. Aizbraucām vēl vienu upīti palūkot. Tur tas pats - krāsa laba, bet līmenis riktīgi augšā, un stirpa straume. Nedaudz pabridām. Kasparam viena cope, man klusums. Secinājums, pēc tādiem lietiem laikam nav ko darīt upītēs :)




















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 17.09.2017, 17:42 | Ziņa # 2475
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kā nav ko darīt - kuģīšus var laist svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv