[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.10.2017, 10:15 | Ziņa # 2491
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Veiksmīga sezona Eboat Fishing Team sastāvā sanāca


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 03.10.2017, 08:07 | Ziņa # 2492
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Foreļcopes noslēgums


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Otrdiena, 03.10.2017, 15:48 | Ziņa # 2493
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Skaists video! ja
Es ar noslēdzos tieši 29.septembrī. Man bija tikai divas zivis, bet abas smukas izmēra ziņā! hello


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
J0nisDatums: Otrdiena, 03.10.2017, 19:48 | Ziņa # 2494
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Veiksmīga sezona Eboat Fishing Team sastāvā sanāca

Forši Aigar ,nedaudz pat apskaužu :) bij ko redzēt,bij ko pamācīties ja Un tās pavadītās dienas uz upes ,teltīs vai mājiņās vispār super hello hello hello ja ja ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Piektdiena, 06.10.2017, 13:02 | Ziņa # 2495
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar ar Jāni ielaidāmies pacopēt pa Daugavu. Mērķa zivs - zandarts, varbūt klāt pieķert kādu asari. Plāns ķert dropšotā un džigā. No rīta ielaidāmies no Laivu Centra, laiciņš likās normāls copei. Bet te tev nu bija. Jau pēc kādas pusotras stundas sākās spēcīgas vēja brāzmas un lietus. Un tā visas dienas garumā. Ta lietus, ta vējš, tad abi kopā un spēcīgi. Bet tas protams mūs neapturēja no copes, ja ir nolemts copēt, tad laika apstākļi pagaidīs! Surikātisms rullē! :)
Kas attiecas uz pašu copi, tad mērķa zivi mēs atradām, pie tam vairākās vietās. Jānis pirmais tika pie mēra zandarta, man sākumā tikai tukšās copes uz dropu, ar salīdzinoši nelielu gumiju. Es savu pirmo zivi piecirtu tikai ceturtajā copē un tas bija zemmēra zandarts. Arī otra zivs man bija zemmēra zandarts, bet Jānim pa to laiku jau divi mēri džigā. Pārgāju es arī uz džigu. Nekā. Pareizāk viena nerealizēta cope. Domāju, ka paķeršu ar mikruhu asarus, bet izmērs izrādījās galīgi nepareizs, tāpēc šādus eksperimentus vairs neturpināju. Lietus mērcēti, vēja sapūsti mēs mainījām vietas, skatījamies kas notiek eholotē un turējāmies pie sava plāna. Tātad copes noslēgumā rezumē sekojošs - Jānim 4mēra zandarti, viens zemmērs, divi asari un dažas nerealizētas copes, bet man viens mēra zandarts(kuru ar izvilku džiga tehnikā), divi zemmēra zandarti, daži asarīši un krietni vairāk nerealizēto copju, kā Jānim. Meistars takš.....es! :D
Neskatoties uz laika apstākļiem, bija interesanta un man arī pamācoša cope. Ne asakas visiem!























Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 07.10.2017, 10:04 | Ziņa # 2496
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Labi pacopējāt! ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Piektdiena, 13.10.2017, 09:26 | Ziņa # 2497
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Video no Latvijas kausa spiningošanā 2017


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 14.10.2017, 09:40 | Ziņa # 2498
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar nenobijos no piektdienas 13.datuma, lietus, vēja, augstā ūdens līmeņa un duļķa un ielaidos ar laivu uz copi. Mērķa zivis asari un zandarti. Copēju tikai džigā, mikrodžigā un dropšotā. Doma bija sākumā noķert kādus desmit asarus un tad meklēt zandartus. Pirmo plāna daļu izpīldīju salīdzinoši viegli un atradu āderi, kur asarus varēja vilkt vienu pēc otra un labu izmēru, bet tāds nebija mans plāns pieskaldīt asarus. Piedevām kur es viņus liktu? Tāpēc laicīgi apstājos un pametu vietu, kur bija laba cope un devos meklēt zandartus. Zandartus neatradu, lai gan dažas copes bija džigā un viena dropšotā, bet nav teikts, ka tie bija zandarti. Toties atradu milzīgus viļņus. Šūpoja tā, ka reizēm bik bailīgi palika. Pret vilni vispār nebija iespējams pabraukt, bet pa vilnim sajūta tāda, ka esi apseglojis vilni un jāj 2m augstumā, bet pēc tam seko baigais bladāc pret ūdeni, kad vairs neesi viļņa mugurā. Izšūpojos tā, ka pat pēc izkāpšanas no laivas vēl šūpojos. Labi, ka esmu pieradis uz ūdens būt dažādos apstākļos, savādāk jūras slimība būtu garantēta svilpo
Bija skarbi, bet interesanti un asarus varēja saķert ļoti labi. Gan jau arī zandartu varēja atrast, bet traucēja lielais vējš un viļņi. Es teiksim braucu un skatos eholotē, ieraugu apakšā labu bildi, kiur visticamāk ir arī zandarti, bet kamēr ielaižu enkuru, es jau esmu krietnu gabalu tālāk aizpūsts. Nekas, gan jau būs mierīgākas dienas, kad varēs uz zandartu mērķēt, bet no copes kā tādas, laika apstākļi neatrunās! Ne asakas visiem! hello






















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Sestdiena, 14.10.2017, 11:33 | Ziņa # 2499
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar, Tu tak esi viens mazohists! :)
Es savu laivu iedzinu garažā! Ja nepaliks sausāks, tad šamai līdz pavasarim tur nostāvēt! :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Sestdiena, 14.10.2017, 12:19 | Ziņa # 2500
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar diezgan depresīvi noskaņots. nākamā nedēļa vēl daļēji brīva un varētu padoties copei, taču laika prognozei ticību nav. diez vai varēs vairs apenēs laivā gozēties :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 14.10.2017, 14:42 | Ziņa # 2501
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Aigar, Tu tak esi viens mazohists!

Es nešķiroju laika apstākļus. Kad tieku uz copi, tad arī laižu, ja nav virpuļviesuļi un cunami :D

Quote marti ()
diez vai varēs vairs apenēs laivā gozēties

Mēģināt jau var, bet rūdījumu vajag :D

Es gan šoruden līdz pat lediem esmu nolēmis braukt. Cita lieta, vai kaut ko varēs noķert. Tādā riktīgi vēlā rudenī daudzus gadus neesmu bijis uz ūdens svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.10.2017, 10:45 | Ziņa # 2502
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piektdienas video :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.10.2017, 11:37 | Ziņa # 2503
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar ap pusdienlaiku izdomāju ielaist laivu un noķert kādu zivi. Jau pirmajā enkurā man tika divi asari un bonusā uz mikrodžigu tika arī 51cm līdaka. Pie kam paņēma pie pašas laivas un uzreiz gāja zem laivas, nedaudz par kātu bail pat palika. Otrajā enkurā tiku pie trīs asariem un atkal klusums. Nākamajos enkuros pa vienam, pa diviem, vai nekā. Asari ir, noķert var, bet jāmeklē. Nav tādi izteikti lieli bari un arī izmērs nav īsti pareizais, kaut gan pa kādam trāpās labam. Kopā vakar uz ūdens pavadīju 3stundas un trīs stundu laikā tiki pie 10asariem, mēra līdakas un bija vēl copes un apkostas gumijas. Viena dikti laba cope bija 20gr džigā ar SL Remix 8m dziļumā. Baigi ietrieca pa kātu, bet nesanāca piecirst. Kopumā labi pavadīts laiks uz ūdens un arī loms labs priekš trīs stundu copes. Vēlāk krastā, kopā ar Zivnieku un viņa lomu, zivis tika nokūpinātas. Bija forši, ne asakas visiem! hello




















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 16.10.2017, 17:49 | Ziņa # 2504
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es arī biju. bet diemžēl noķēru tikai divus asarīšus kaķim.
kā raksta rakstnieki CL žurnālā - atsūkāju konkrēti :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AlbertsDatums: Otrdiena, 17.10.2017, 11:29 | Ziņa # 2505
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Parcopi, labas copītes Tev pēdējās! Tie viļņi video gan par traku izskatās! svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv