[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
copmanis78Datums: Svētdiena, 15.04.2018, 22:47 | Ziņa # 1321
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
july, Foršs loms ja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.04.2018, 00:12 | Ziņa # 1322
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labi pacopēts! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 19.04.2018, 19:16 | Ziņa # 1323
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mjā sen, tik sen parasti braucu ruduļos aprīlī, tikko ūdens vaļā, 3-4 dienas. Galvenais bija Lielupes ūdens līmenis tajā vietā. Pat citu gadu - kad siltais pavasars marta pēdējās dienās. Savilkties varēja vareni. No sākuma liku uzglābājamā tīkliņā, bet beidzot copi visi tika atlaisti. Tā tāda copes gribēšanas nosišana, līnis vēl kūtrs, bet rudulis jau staigā. Smuka skaista zivs, jo lielāka, jo skaistāka. :) Apsveicu july ar labu copes rezultātu. Bet vai tie ruduļi ir ēdami, vai savādāk izmantojami (izņemot kā ēsmu lidakai), to nezinu. Pamēģinājis esmu cept - phē, bet es neesmu pavārs. :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 20.04.2018, 15:42 | Ziņa # 1324
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar vakarā, kaimiņš man piestāstīja pilnas ausis, par to, ka Svētupē un Vitrupē teibas ķeroties. Šorīt braucām skatīties, kā tad viņas ķerās. A izrādās ņifiga vēl neķerās :D Svētupē redzēju kā vienu izvelk un pats vienu vīķi noķēru, bet Vitrupē manīju, ka divas noķer. Laikam par baigo razdaču to nevarētu nodēvēt :D
















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
julyDatums: Sestdiena, 21.04.2018, 09:59 | Ziņa # 1325
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote Boroda ()
Bet vai tie ruduļi ir ēdami, vai savādāk izmantojami (izņemot kā ēsmu lidakai), to nezinu. Pamēģinājis esmu cept - phē, bet es neesmu pavārs.

Es ari neesmu pavars hello bet ja pareizi sacept -protams edamie tie ruduli-pat gar$igi prieks


рыбалкой больна !
 
JonisDatums: Sestdiena, 21.04.2018, 20:13 | Ziņa # 1326
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Parcopi
Salacā arī vēl īsti nekas nenotiek....domāts ir augstāk par Salacgrīvu. Vakar viena liela rauda. Kad parēķināju šī brauciena izmaksas, tad sanāca ļoooti dārga RAUDA...~40EUR. Bet ko Tu trakiem padarīsi prieks


Ķeram "savu" zivi
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.04.2018, 07:10 | Ziņa # 1327
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Jonis ()
tad sanāca ļoooti dārga RAUDA

Es savas vīķes izmaksas labāk nerēķināšu. Vispār skaidrs ir tikai viens, ka lētāk zivis ir pirkt, nevis makšķerēt, bet tad pazūd hobijs....tā, ka izmaksas piecietīs! hello

Par ruduļiem - agrāk ķēru viņus, gatavoju un arī voblās laidu, bet tā īsti garšīgi tomēr viņi nav. Protams, kā saka - ar vegetu un majonēzi var apēst jebko, bet nu jau diezgan sen tomēr ruduļus vairs neņemu. Es gan arī ar pludiņu baigi maz pēdējā laikā copēju. Bet pati ruduļu cope, kaut kur seklumā un kad sāk ķerties tādi 300-700gr, tas gan ir kaifs! Zivs spēcīga, skaista, diezgan agresīva, vilkšana sagādā baigo prieku! ja

P.S. Vot teibas gan ir pasakaini garšīgas, tāpēc jau ņēmu rokās apputējušo pludiņmakšķeri un braucu uz to galu. Bet nesanāca :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 22.04.2018, 08:20 | Ziņa # 1328
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sezonas sākums ar pludiņu - man ir katastrofa! :D


Za ribalku!
 
JonisDatums: Trešdiena, 02.05.2018, 10:11 | Ziņa # 1329
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Vakar pabūts Salacā. Tā kā iepriekšējās divas reizes sanāca aplauziens, tad nu uz neko arī šoreiz necerēju dusma
Rezultātā 3 sapali ap kilogramu, 6 vimbas lielākā 740g un kaudzīte ar raudām, baltiem sapaliem, 1 plicis un 1 pavīķe. tas viss no 14.00-18.00. Vis uz pludiņu ar iebarošanu un uz baltajiem. dance


Ķeram "savu" zivi
 
parcopiDatums: Trešdiena, 02.05.2018, 10:17 | Ziņa # 1330
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
O, tad jau tīri laba cope sanākusi! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 03.05.2018, 11:09 | Ziņa # 1331
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar biju Vecdaugavā. Viena makšķere uz dzīvo, viena parastā pludiņniece. Uz parasto daži normāli asari un visādi sīkie raudēni un rudulēni. Bet uz dzīvo bija trīs copes. Vienu neredzēju, kad piecirtu, nekā nebija. Otru realizēju, bija līdaka 46cm, kas peld tālāk un trešo cope piecirtu, kaut ko smuku galā paturēju, bet norāvās. Iespējams par ātru piecirtu, vai par švaku, bet vairs jau neko. Līņi un karūsas gan klusēja svilpo


Za ribalku!
 
TomsFDatums: Piektdiena, 27.07.2018, 16:08 | Ziņa # 1332
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Šodien vilgāles ezerā, dienas vidū uz naktstārpu,protams, iebarotā vietā. dance
Pielikumi: 7348986.jpg (118.9 Kb)


Ziņojumu laboja TomsF - Sestdiena, 28.07.2018, 16:48
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 30.07.2018, 07:16 | Ziņa # 1333
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uhh, sen gan uz līņiem nav sēdēts...


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TomsFDatums: Pirmdiena, 30.07.2018, 10:02 | Ziņa # 1334
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man ir tāds jautājums par kātu, nevaru izlemt, kādu labāk pirkt, makšķerēšanai no laivas, biežāk līņi un brekši, tālu nav jāmet, vajadzētu ne garāku kā kādus 4m, bet negribu teleskopisko. Varbūt kāds var ko ieteikt, par saprātīgu cenu?
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 30.07.2018, 10:24 | Ziņa # 1335
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es savā laikā bieži ar pludu makšķerēju un pārsvarā no laivas. Nez, man pilnībā apmierināja teleskops 4m 5-25gr tests laikam bija. Galvenais, lai kāts viegls un ir gana stingrs. Es pat nezinu ko citu vietā varētu lietot. svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv