[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 30.07.2018, 10:28 | Ziņa # 1336
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aizbrauc uz Salmo. Pludu kāti viņiem ir ļoti sakarīgi, pārdevējs gan jau pakonsultēs. Man ir viņu viens trīsdaļīgs kātiņš pludam, cik nu vispār bieži ar pludu copēju bet man patīk.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
TomsFDatums: Pirmdiena, 30.07.2018, 10:39 | Ziņa # 1337
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paldies par ieteikumu, jābrauc lūkot. :)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 30.07.2018, 10:43 | Ziņa # 1338
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ir bijuši arī četri mačkāti, viens vienkāršākais joprojām ir. Līņu copei nav īstais variants, no laivas arī. Citu pludiņmakšķeru, kas nav teleskopiski man nav bijis, tāpēc pilnīgi nav nekāda poņa kādas vispār vēl ir. Bezriņķu man arī visas bijušas teleskopiskas. Bet domāju, ka labākais variants tiešām visu noskaidrot veikalā, kā Zivnieks iesaka! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TomsFDatums: Pirmdiena, 06.08.2018, 00:49 | Ziņa # 1339
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Šovakar pasēdēju ar mačkātu uz pludiņu, superīgs vakars! fish


Pielikumi: 4930665.jpg (86.8 Kb) · 8553363.jpg (102.1 Kb)


Ziņojumu laboja TomsF - Pirmdiena, 06.08.2018, 00:49
 
Johnny_BravoDatums: Trešdiena, 08.08.2018, 08:08 | Ziņa # 1340
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Līnis tāds dikti gaišs un zeltains izskatās. Vai tas dēļ luktura? Bet forši, jā! ja


johnny bravo
 
TomsFDatums: Trešdiena, 08.08.2018, 08:37 | Ziņa # 1341
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Tas ir luktura dēļ ja
 
Johnny_BravoDatums: Ceturtdiena, 09.08.2018, 07:43 | Ziņa # 1342
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
ja


johnny bravo
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 16.08.2018, 08:17 | Ziņa # 1343
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien laikam uz dzīvo pasēdēšu. Ja noķeršu dzīvos :D


Za ribalku!
 
vandambisDatums: Sestdiena, 01.09.2018, 15:00 | Ziņa # 1344
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
sveicinati copmani,esu seit paradijies ar daziem jautajumiem.
makskereju es vieta kur ka es domaju no baltajam zivim neko dizu nenokersi ,jo ka redzems saja lapa https://www.ezeri.lv/database/2313/ si vieta neizcelas ar zivju daudzveidibu un cik es agrak runaju ar veciem kad tur makskereju lidakas ka neko lielu izvilkt nevarot tikai raudinas tadas ap 100 nakot,ta nu es sataisijos uz expermentiem neliekot nekadas ceribas nokert ko vera nemamu gaju ar domu sakert kkadas esmas zivis uz ekspermenta rekina,ta nu es pa eiro nopirku trucigas pakas ar manna un auzu parslam kviesu miltiem un mannu pa eiro,panemu savus pricendalus un dodos nonakot iecereta vieta secinu ka aizmirsu kombikornu neko darit sabazu visu spaini 2 pakas pa 400 g auzu parslas 1 450 manas paku un 400 gramu kviesu miltu un brutali uz dulo piesauju zemi iemetu metru no krasta un paveras liels balts makonis viss paskist un nogrimst
paiet stunda neka saule sak rietet saku jau tit vienu makskeri kopa te sak kkadi burbulisi celties un pec pus stundas viss varas nokeru raudas vienu 900 grami otru 800 iestajas klusums domaju ka viss izdomaju pagaidit pus h nokeru 2 linus vienu 500 otru 1200 te peknsi no laba sana 3 metru no manis sak celties dunu makonis un nak taisna cela uz manu iebaroto vietu tad peksni pagriezas un noiet dzelme pec 10 min ka iegaja ar dunu makoni ta ar atnaca atpakl uz manu iebaroto vietu parakas izdomaja ka mans tarps ir gana gards uzkoda piecirtu sajutu gala tadu speku ka itka gala butu 15 kg lidaka paris 10 sekundes nocinijos noluza akis aizgaja pat neieraudziju kas tas vareja but vel jo projam intrese karpa varbut no juras pavasari iepeldejusi vai milzigs linis bet tadu makoni es redzeju pirmo reiz ka jus domajat kas taisa skaistu burbulu apli plus minus 30 cm diametra .
otro reizi izdariju visu topasu tados pasos daudzumos lidziga diena laika bet neka vienigi veikala visas sastavdalas pirku neviena vera nemama cope. tikai sikas plosijas.
kads no jums iebaro ar kombikornu?
ko un cik liekat klat?
vai karusam patik melase?
gribetos nokert karusu saja kanala zinu ka vinas tur ir paris veciem ar spiningu ir gadijies aizkert tadus makanus ka pat neticas ka ta ir karusa,ka iebarot dunas viss ko iebaroju tur iegrimst pat vieglas barotavas pazud nebutiba.
makskereju pie tosmares ezera taja kanala dazadas vietas atkariba no gada laika. sodien izdomaju ka jabeidz akstities 4 x speciali biju linos pilniga nule baro ko un ka gribi visi pie krasta 30 cm ataluma gar kajam peld pilnigi ar rokam vareja kert paris tadi makani papeldeja garam pilnigi gribejas iemest visu udeni un iet prom ta ar nesapratu kapec vini negaja bis aiz zalem kur tikai metru dzils bet gan lasijas tas kripatas no krasta ara divaini esu lasijis pietiekosi daudz bet sita udenstilpne nekas nota vel nau nostradajis viss ir nedaudz garam pie sluzam ieberu 1x 5l spaini uz betona pie sluzam ar kombikornu dienas vidu gadriz nekas pari nebija palicis uzvietas sedeja ruduli un 3 lidakas kas likas divaini jo vinas tacu vienas dzivo es esu neizpratne varbut kads varkko izskaidrot kapec ta viss saak? varbut tapec ka dunu daudz tapec neiet est bis talak es neizpratne,tik pa lidaku kersanu viss man ir saja udenstilpne skaidrs vismaz pa lielajam lidakam


vandambis
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 13:49 | Ziņa # 1345
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kopš roka atkal klausa, esmu bijis trīs reizes uz copi no krasta. Nevienu reizi neko prātīgu, protams ka, nenoķēru svilpo
Bet tomēr forši, ka var ar makškeri atkal pie ūdeņiem būt! ja


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 21.10.2018, 19:40 | Ziņa # 1346
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju aizgājis tepat līdz savai Ķengaraga Daugavai. Man patika, ka ķērās diezgan aktīvi, izmērs gan pašvaks. Pārsvarā raudas. Ja būtu vajadzējis uz dzīvo, tad īstais izmērs bija! Pirksti gan nosala! svilpo


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 26.10.2018, 12:24 | Ziņa # 1347
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Anatolijs ()
Šodien biju aizgājis tepat līdz savai Ķengaraga Daugavai. Man patika, ka ķērās diezgan aktīvi, izmērs gan pašvaks

Biju atkal. Atkal tas pats! dance


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 15.02.2019, 11:05 | Ziņa # 1348
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ja šitāds laiks turpināsies, drīz varēs jau pludiņu pamērcēt! dance


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Otrdiena, 19.02.2019, 12:14 | Ziņa # 1349
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nesen iztērēju savu jaungada dāvanu - Salmo dāvanu karti un iegādājos divas jaunas, vieglas pludiņmakšķeres. Tagad vēl vairāk gaidu sezonas sākumu... dance svilpo


Za ribalku!

Ziņojumu laboja Anatolijs - Otrdiena, 19.02.2019, 12:14
 
TomsFDatums: Pirmdiena, 18.03.2019, 10:17 | Ziņa # 1350
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sezona atklāta! prieks


Pielikumi: 5720108.jpg (182.6 Kb) · 9169041.jpg (182.9 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv