[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Pludiņmakšķerēšana
spocinshDatums: Svētdiena, 22.05.2011, 19:27 | Ziņa # 286
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 16
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
pastastat man kads visu ko zin par brekshiem.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.05.2011, 21:16 | Ziņa # 287
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (spocinsh)
pastastat man kads visu ko zin par brekshiem.

Brekši uzturas lielos baros. Lai tos noķertu, tie ir jāpievilina ar barību un jāmēģina noturēt uz vietas. Pa kādam var noķert arī tāpat. Jāmeklē brekši uzreiz aiz ūdensaugiem un dziļuma kantēm. Kaut gan tie mēdz arī salīst bedrēs. Īsāk sakot, breksis ir ar barību jāpievilina un jāmeģina to noturēt uz vietas, tad rezultāti neizpaliks. Mēģini kādu brekšu barību(tikai ne varītas putras) un uz priekšu! Ja Tev interesēja vispārīgāk, tad palasi šo rakstu! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 22.05.2011, 21:49 | Ziņa # 288
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju ar laivu aizpeldējis līdz Doles salai, tad nedaudz pa Daugavu uz Ķengaraga pusi - var teikt, ka bez rezultātiem! Daži pliči un daži asari. Laiks gan bija feins! ja


Za ribalku!
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 12:11 | Ziņa # 289
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
sveiki visiem! izstastishu joku-vakar bijam pie lietuvas robezas,tur nokeru uz plud.makskeres ar uzaketu balto tarpu+1 grubas grauds-LIDAKU!!! diemzel zemmera///43cm....nacas atlaist


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 12:49 | Ziņa # 290
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Uz dažādiem tārpiem jau nav retums, ka līdaka paņem, bet grūba gan pārsteigums! Kaut gan vienreiz mūžā esmu līdaku noķēris arī uz krāsotu mīklu, bet tajā dienā bija palieli viļņi un mīklas gabaliņš laikam nostrādāja kā mormiška :)


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 23:28 | Ziņa # 291
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien aiz dambja noķēru 12karūsas un mazu līnīti. Līnīti un pusi no karūsām atlaidu. Atstāju lielākās, lielākajai 350gr zivs


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 26.05.2011, 16:32 | Ziņa # 292
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Biju šodien Daugavā. Pa četrām stundām tiku tikai pie dažiem sīčiem, kurus palaidu vaļā hello


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 27.05.2011, 15:34 | Ziņa # 293
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju Vecdaugavā. Ūdens līmenis dikti krities. Ķērās pārsvarā ruduļi, lielākie ap 300gr, bet nevienu nepaturēju. Man viņi negaršo
Bija viena ļoti laba cope uz dzīvo, bet laikam nebiju kārtīgi piesējis pavadiņu, jo līdaka pie paša krasta aizgāja ar visu pavadiņu. Uz aci un pēc pretošanās kādi 4kg noteikti bija taada
Būtu ko konkursam pieteikt, ja būtu izvilcis :(


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Sestdiena, 28.05.2011, 20:52 | Ziņa # 294
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien Ķīšezerā tikai sīkie svilpo


Za ribalku!
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 28.05.2011, 23:12 | Ziņa # 295
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šovakar biju 18.00-21.30 Jūdažu ezerā pasēdēt uz līņiem.Copes bija daudz,kopumā 2gb līņi iemanījās nokabināties pie paša krasta un pamāt ar asti.Vienu gan pēc tam izdevās izmānīt krastā,tiesa gan tas bija zemmēra līnīts ,tāpēc aizpeldēja paaugties.Copēju uz naktstārpa un biju iebarojis nedaudz ar Salmo līni.
Rīt mēģināšu ar pašu gaismiņu kādu noķert. alus
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 29.05.2011, 18:47 | Ziņa # 296
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šorīt biju nedaudz pirms 4.00 pie ezerā,sametu makšķeres ,bedaudz arī iebaroju un sākās gaidīšanas process.Ilgi nebija jāgaid, kad skatos kā mans pludiņs lēnām pazūd,bet piecērtu un nekā,tikai nakts slieka izstiepta pilnā garumā un tā atkārtojās vel dažas reizes kamēr viens apm 25cma līnīts pieteicās.Ap 8.00 sāka pūst neiels vējiņs ,sāka parādīties vinīši un cope pazuda vispār.Nosēdēju tā līdz pl 13.30 un rezultātā bija vēl pieteikušies 3gb ašuki kuri protams kopā ar līnīti turpina augt.Laikam tomēr līņu copi šodien pabojāja vējels un aukstums. alus

Rīts.


Atlaišanas process.
Pielikumi: 1102050.jpg (216.9 Kb) · 4480669.jpg (82.1 Kb)


Ziņojumu laboja copmanis78 - Svētdiena, 29.05.2011, 20:07
 
kuzijsDatums: Pirmdiena, 30.05.2011, 12:21 | Ziņa # 297
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 19
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Šogad vispār interesantas copes līņiem... tārpu velk uz leju ....baigi daudz pūdeļu...
novelk pludiņu uz leju nevis uz sānu , ka ierasts un uz āķa nesēžās....velkā to tārpeli un viss.
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 30.05.2011, 22:17 | Ziņa # 298
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien Daugavā atkal tikai sīči. Kaut gan man vienmēr tikai sīči


Za ribalku!
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 06.06.2011, 11:57 | Ziņa # 299
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Sestdien ar puiku līņus paķērām,ņormāli bij 9+ 1 karūsa ap 500 grami un divas raudas +-200 grami.Ķērām metot pie burbuļiem,atlaidām ar veselu baru tādus no 200-500 grami.
 
agsisDatums: Otrdiena, 07.06.2011, 07:45 | Ziņa # 300
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 11
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiciens visiem! Vai kads vel taisa pats putras iebarosanai? Varbut var padalities receptem? Ipasi breksim
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Pludiņmakšķerēšana » Pludiņmakšķerēšana (Viss par un ap pludiņmakšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv