[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Sestdiena, 10.03.2012, 18:18 | Ziņa # 1291
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotājs jautā Jānītim: «Ja tavs tēvs janvārī paņem bezprocentu kredītu 300 latu un apņemas katru mēnesi atdot 30 latu, cik viņš būs vēl parādā jūlijā?»
«300 latu», ātri atbild Jānītis.
«Tu taču nemaz neproti rēķināt» sašutis izsaucas skolotājs.
«Oh, skolotāja kungs!» Jānītis smaidīdams atbild, «rēķināt es protu gan, bet jūs nepazīstat manu tēvu!» :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 08:39 | Ziņa # 1292
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Dvēsele sāp! Sāksi ārstēt - sāks sāpēt aknas. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 20:53 | Ziņa # 1293
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ginekologs, kam jau sāka piegriezties sfēra, kurā viņš strādā, un zaudējot interesi par savu darbu, sāka meklēt ko jaunu, ar ko nodarboties. Bijis ginekologs jau kādus 20 gadus, viņš nolēma izmēģināt laimi automehānikā. Tā laikam ejot, eksāmenus un papīrus nokārtojis, viņš nonāk līdz gala eksāmenam, lai kvalificētos par automehāniķi, proti, praktiskais eksāmens. Saņēmis atbildes ar atzīmi un iegūtajiem punktiem, bijušais ginekologs bija manāmi šokēts, jo bija ieguvis 200 punktus no iespējamiem 100. Izbrīnīts devās pie pasniedzēja, kas pieņēma eksāmenu un jautāja, kāpēc tā. Pasniedzējs atbildēja: "Nu, te es tev piešķīru 50 punktus par to, ka tu ļoti saudzīgi un pareizi izņēmi motoru. Te es tev ieliku 50 punktus par to, ka tikpat lieliski un saudzīgi to ievietoji atpakaļ, un 100 punktus es tev iedevu par to, ka tu to visu izdarīji caur mašīnas priekšējo resti." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 20:56 | Ziņa # 1294
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bārā ienāk zirgs un saka bārmenim:
— 100 gramus šņabja un gurķīti!
Bārmenis šokā:
— Oho! runājošs zirgs!
Zirgs mierīgi atbild:
— Nu, es te netālu strādāju, droši vien bieži iegriezīšos!
Tā nu zirgs sāk piestaigāt uz bāru katru dienu. Reiz ciemā iebrauc ceļojošais cirks. Bārmenis uzreiz sameklē zvēru dresētāju un izstāsta, ka par labu naudiņu var aizvest viņu pie runājoša zirga.
Dresētājs aiziet uz bāru un nav ilgi jāgaida, ka zirgs ir klāt. Dresētājs sāk lūgties:
— Maksāšu, cik vien vēlies, bet, lūdzu, nāc strādāt uz cirku!
Zirgs:
— Tā, tā. Cirks – tā ir tāda liela telts ar arēnu, kas nokaisīta ar zāģu skaidām?
Dresētājs:
— Jā!
Zirgs:
— Un tur uzstājas vingrotāji, burvju mākslinieki un klauni?
Dresētājs:
— Jā!
Zirgs:
— Tur visiem ir jautri?
Dresētājs:
— Jā, jā!!!
Zirgs:
— Nesaprotu. Priekš kam jums tur santehniķis vajadzīgs?! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 20:57 | Ziņa # 1295
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotājs: Teikumu "zirgs velk" pārvērtiet par jautājumu teikumu!''
Tenis: '' Vai zirgs velk?''
Skolotājs: ''Pareizi, tagad par pavēles teikumu, jums jāpavēl, lai zirgs velk.''
Tenis: ''Nu-u-u!"


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 20:59 | Ziņa # 1296
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pastnieka pēdējā darba diena. Kā jau ierasts, šis staigā pa mājām nododot sūtījumus. Tiklīdz pastnieks nonāk līdz pirmās mājas durvīm, zvanot durvju zvanu, namamāte, labu vēlēdama, dod pastniekam šokolādes kasti, par to, ka visus šos gadus gādīgi strādājis un šī ir pēdējā darba diena. Pateicoties pastnieks dodas tālāk, līdz nonāk pie otrā nama
durvīm, kur kā iepriekšējā arī šī nama saimniece pasniedz dāvanu, kā nekā pēdējā darba diena. Šoreiz tie ir 10 dolāri, kuri tiek dāvināti pastniekam. Nonācis pie trešā nama durvīm, pastniekam durvis ver seksīga blondīne un bez vārda runas uzvelk pastnieku otrajā mājas stāvā, un pastniekam ir labākais sekss viņa dzīvē. Pēc tam abi nokāpj uz pirmo stāvu un sieviete pastniekam uztaisa kafijas krūzi, zem kuras stāv 5 dolāri. Pastnieks izbrīnīts jautā: "Paldies par kafiju, taču
kādēļ 5 dolāri?" Uz ko sieviete atbildēja: "Nu es no rīta vīram teicu, ka mūsu pastniekam šodien pēdējā darba diena un ka vajadzētu kādu dāvanu viņam nopirkt, taču viņš teica: "Piedrāzt to pastnieku, iedod šim 5 dolārus." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:00 | Ziņa # 1297
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kādu dienu kāds vīrs izdomājis apciemot savu vecu paziņu, kurš pēc profesijas ir celtnieks un darbā traumējis muguru, staigā ar grūtībām. Tā ciemojoties un pļāpājot, vīrs, kurš staigā ar grūtībām saka: "Paklau, man nedaudz sāk salt kājas, vai tu nevarētu uzskriet ātri augšā uz otro stāvu pēc vilnas zeķēm?" "Kāda runa vecais, ša būšu lejā!" Uzskrējis augšā uz otro stāvu, šis ierauga gultā niekodamies abas šī celtnieka meitas, kuras ir neiedomājami seksīgas un izskatīgas (abām meitām pāri 18 gadiem). Pāris sekundes pastāvējis un pasiekalojies, kekss neapjuka un ar nelāgu smīnu abām meitām teica: "Čau! Mani sūta jūsu sencis, viņš teica, ka varu ar jums pārgulēt, ja vēlos." Abas saskatījušās saka: "Tas nevar būt!" Viņš atbild: "Labi, pārbaudīsim." Un pagriezies ar seju lejā pa kāpnēm uz pirmo stāvu, jautā celtniekam: "Vai abas?" Balss no lejas: "Jā, abas." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:05 | Ziņa # 1298
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tiesa.
Tiesnesis prasa apsūdzētajam:
- Kāpēc Jūs nozagāt šo vēsturisko pildspalvu?
Apsūdzētais atbild.
- Es gribēju savai noziedzībai pielikt treknu punktu. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:08 | Ziņa # 1299
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Divu miljonāru saruna.

Šķēle: -- Man ir tik daudz naudas, ka es varu nopirkt visu Latviju!

Kargins: -- Bet es nebūt netaisos to pārdot.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:10 | Ziņa # 1300
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Debates Saeimā.

DOBELIS. Priekšsēža kungs, vai es drīkstu nosaukt savu cienījamo oponentu Lujāna kungu par netīro sarkano cūku?

STRAUME. Nē, Dobeļa kungs, jūs nedrīkstat nosaukt savu cienījamo oponentu Lujāna kungu par netīro sarkano cūku.

DOBELIS. Tādā gadījumā es nenosaukšu savu cienījamo oponentu Lujāna kungu par netīro sarkano cūku. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:11 | Ziņa # 1301
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Raidījumā "Krustpunkti" diskutē Tatjana Ždanoka un Juris Dobelis.

-- Teikšu atklāti -- ja es būtu jūsu dzīvesbiedre, es jūsu rīta kafijā iebērtu indi!

-- Atbildēšu tikpat atklāti -- ja jūs būtu mana dzīvesbiedre, es to kafiju ar prieku izdzertu! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:13 | Ziņa # 1302
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pesimists saka: sliktāk nevar būt!
Optimists:var gan! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.03.2012, 21:15 | Ziņa # 1303
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
— Saki man, kas tu esi un es tev pateikšu, kas ir tavs draugs!
— Es esmu miljonārs.
— TAVS DRAUGS ESMU ES! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 15.03.2012, 11:21 | Ziņa # 1304
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Мама пишет в тюрьму сыну:

"Сынок,как тебя посадили,сил нет!Некому помогать по хозяйству:огород не вскопан,картошка не посажена...Что делать-не знаю."

Сын пишет ответ:

"Мама,в огороде не копайся!Накопаешь такого,что и тебя посадят,и мне срок добавят."

Мама опять пишет сыну:

"Сынок,как пришло твое письмо,приехали мусора,перекопали весь огород!Ничего не нашли-уехали злые,матерились."

Сын пишет ответ:

"Мама!Чем мог-помог!Картошку сажайте сами!!"
:D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 15.03.2012, 11:23 | Ziņa # 1305
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Супружеская пара приходит к врачу. После осмотра врач просит мужа выйти и говорит жене:
- Ваш муж болен смертельной болезнью! Спасти его сможете только вы... Для того чтобы он выздоровел - вам нужно на протяжении десяти месяцев каждый день кормить его хорошим завтраком, готовить ему теплую ванну, делать массаж, готовить всевозможные блюда, какие он только пожелает, одеваться для него всегда сексуально и возбуждающе, вечерами смотреть с ним его любимые передачи или выходить с ним на прогулку, ни в коем случае не тревожить и не нервировать его и выполнять его любое желание! Вы готовы делать все это?! Тогда ваш любимый муж проживет еще много-много лет.
По дороге домой муж спрашивает:
- Ну что сказал врач?
Жена, мрачно:
- Ты скоро умрешь... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv