[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Piektdiena, 02.03.2012, 23:42 | Ziņa # 1276
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz soliņa pie pansionāta sēž trīs večiņas. Kad garām iet kāds večuks, viena no viņām saka:
- Varu saderēt, ka mēs varam precīzi uzminēt, cik vecs tu esi?
- Ha, neuzminēsiet vis, vecās vistas! Deram uz trim pudelēm alus!
- Uzminēsim gan, ja vien pavilksi uz leju bikses un apakšbikses!
Večuks iesākumā samulst, bet vēlme uzvarēt derībās ņem virsroku, un viņš pavelk uz leju bikses. Večiņas lūdz viņam dažas reizes apgriezties un tad nedaudz palēkāt. Pēc tam viena no viņām saka:
- Tev ir 87 gadi.
- Velns parāvis! Kā jūs uzminējāt?
Večiņas sāk aizrautīgi ķiķināt un viena no viņām atbild:
- Vakar bijām pie tevis uz dzimšanas dienas svinībām, vecais sklerotiķi... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 02.03.2012, 23:45 | Ziņa # 1277
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Парень и девушка знакомятся на дискотеке.
Он: — Пойдем на улицу что-то покажу! Выходят, парень озирается по сторонам снимает свои штаны и достав из них чл.. и вкладывает девушке в руку со словами:
— Ну как, большой?
Она в ужасе бросается от него в кусты с диким воплем.
Бежит, ветки бьют по лицу, платье рвёт о кусты, в голове мысли:
"Говорила мама что вокруг одни маньяки! Хоть бы не тронул! Скорее бы дом!!! и орёт как бешеная."
Подбегает к дому, судорожно тычет ключ в дверь и тут ей на плечо ложится рука. Она в ужасе поворачивается и видит два огромных охуевших глаза и слышит:
— ПИ... ОТПУСТИ!!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 02.03.2012, 23:47 | Ziņa # 1278
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ārsta kabinetā.
- Dakter, es esmu nūdists!
- Tad kāpēc apģērbies?
- Tāpēc, ka izvirtulis! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Sestdiena, 03.03.2012, 18:31 | Ziņa # 1279
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Braucu ar auto un piepeši pamanīju zibsni. Sapratu, ka mani nofotografējuši par ātruma pārsniegšanu, lai gan biju skaidri pārliecināts, ka ātrumu nepārkāpu. Lai pārliecinātos, apbraucu kvartālu vēlreiz, nu jau lēnāk. Kamera atkal uzzibsnīja. Man tas likās aizdomīgi, un es vēl reizes trīs, katru reizi vēl lēnāk nekā iepriekš, nobraucu garam tai vietai. Pēc divām nedēļām es saņēmu pa pastu piecas soda kvītis par braukšanu nepiesprādzējoties... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
urmaasDatums: Sestdiena, 03.03.2012, 19:15 | Ziņa # 1280
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vajag ēst tik daudz,lai nebūtu žēl par toletē pavadīto laiku.
:)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 03.03.2012, 21:03 | Ziņa # 1281
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kāpēc sievietes pamostoties berzē acis?
Tāpēc, ka viņām nav tā, ko pamostoties berzē vīrieši. :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Svētdiena, 04.03.2012, 17:42 | Ziņa # 1282
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
-Man nepatīk tava Nike soma! - Nu tavs Maxima maisiņš mani arī neuzrunā! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 04.03.2012, 17:42 | Ziņa # 1283
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
У Вас такие красивые фотографии, наверное, у Вас хороший фотоаппарат! --У Вас такой вкусный борщ. Наверное, у Вас отличные кастрюли! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 05.03.2012, 14:06 | Ziņa # 1284
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēc futbola spēles spēlētājs nikns prasa trenerim: “Trener, vai drīkst iesist tiesnesim?”
Treneris: “Jā, jā, ej sit, tāpat netrāpīsi..” :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 06.03.2012, 08:41 | Ziņa # 1285
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pakāpes :D

1. pakāpe
Viegls smaidiņš, nedrošība starp svešiem, flirts ar oficianti, psiholoģiskā kaktiņa sameklēšana (ar muguru pret sienu).

2. pakāpe
Platāks smaids, nekontrolēta kreisās uzacs raukšana, regulāra tualetes apmeklēšana, tualetes higiēnas neievērošana, sava locekļa (vīriešiem) vai - attiecīgi - sēžamvietas un krūšu (sievietēm) pārbaude uz aci un aptaustot, tīksmināšanās pašam par sevi, kas izpaužas kā matu atglaušana, sevis glāstīšana utt.

3. pakāpe
Augošs šarms, pirmā tuvināšanās pretējam dzimumam, pašapziņas nostiprināšanās, nepatīkamas alkohola smakas parādīšanās.

4. pakāpe
Rodas pirmās līdzsvara saglabāšanas problēmas, valoda vēl tiek kontrolēta, taču izruna kļūst neskaidra, pārādās spēja tekoši runāt 17 valodās (dažreiz vienlaikus), tiek apgāzti uz galda stāvoši priekšmeti, sāk viegli tecēt deguns.

5. pakāpe
Kļūstot stipri uzbāzīgam, vairs nav problēmu apskaut sava dzimuma personas, diezgan uzkrītoša uzmanības koncentrēšana uz sekundārajām dzimumpazīmēm, kuņģis sāk dumpoties, kuņģa skābe sāk kāpt rīklē, siekalas nāk pa muti.

6. pakāpe
Tagad iespējams gulēt uz parka soliņa, maksimāls izsalkums, filozofēšana par pasaules politiku, dziļa un intīma draudzība ar parka pulksteni, orientācijas zudums un diskusijas ar bankomātu.

7. pakāpe
Mātes valodas spēju zudums savienojumā ar problēmām kontrolēt kuņģa saturu, parādās tieksme pēc lieluma mānijas, pretējais dzimums liekas maksimāli pievilcīgs.

8. pakāpe
Nekontrolēta urīna nolaišana, mēģinājums piekaut kaimiņu un viņa suni, galējs atmiņas zudums, par valodu atbildīgā smadzeņu daļa pilnībā atslēgusies.

9. pakāpe
Dzimumakts ar suni (skat. 8. pakāpi) ar sekojošu piespiedu aizvešanu, ko veic:
a) policija;
b) kaimiņš;
c) ātrā palīdzība.
Katrā gadījumā ir noķerta nepazīstama veneriskā slimība.

10. pakāpe
Līdz šim to sasnieguši tikai nedaudzi, tās autorizēts apraksts nav pieejams.

:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Otrdiena, 06.03.2012, 21:42 | Ziņa # 1286
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Divi čomi sarunājas.
— Tev pavisam drīz ir zelta kāzas. Esi jau izlēmis, ko dāvināsi sievai?
— Atceros, sudrabkāzās aizvedu viņu uz Himalajiem ... varbūt atvest atpakaļ? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 07.03.2012, 19:00 | Ziņa # 1287
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- А Светлана Ивановна у нас морж.
- Что, в проруби сегодня купалась?
- НЕТ ПРОСТО ЖИРНАЯ И С УСАМИ!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 07.03.2012, 22:13 | Ziņa # 1288
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Blondīne brauc ar 180 km/h ātrumu, aptur ceļa policists - Vai zinat ar kādu ātrumu braucat? - Jā ar piekto!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Piektdiena, 09.03.2012, 02:51 | Ziņa # 1289
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dārgā,nevajag, nemazgā šodien traukus,ir taču 8.marts. Nomazgāsi rīt. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Piektdiena, 09.03.2012, 16:10 | Ziņa # 1290
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Katolis, baptists un mormons lielās katrs par savu ģimeni:
Katolis saka:
- Man ir četri dēli un sieva stāvoklī. Piedzims puika un man būs sava basketbola komanda!
Baptists saka:
- Man ir desmit dēli un sieva stāvoklī. Piedzims puika un man būs sava futbola komanda!
Mormons saka:
- Man ir 17 sievas. Apprecēšu vēl vienu un man būs savs golfa laukums!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv