[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Ceturtdiena, 22.03.2012, 12:48 | Ziņa # 1321
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sēž 3 vīri un strīdas,kas ir ātrākais pasaulē. 1. saka:
— Elektrība, nospied slēdzi, un lampiņa iedegas uzreiz.
2. saka:
— Nē, vārds ir visātrākais. Pasaki un uzreiz visi dzird!
3. saka:
— Nē, jums abiem nav taisnība! Ātrākā pasaulē ir caureja! Es vakar ne vārdu paspēju pateikt, ne gaismu ieslēgt...


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 22.03.2012, 12:48 | Ziņa # 1322
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dēls aizkaitinātā balsī:
— Tēti, es nekad vairs neiešu kopā ar Tevi braukāties ar ragaviņām!
Tēvs:
— Aizveries un velc! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 27.03.2012, 07:54 | Ziņa # 1323
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vienreiz kopā iedzērām tagad visu mūžu sveicinās... :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Trešdiena, 28.03.2012, 01:54 | Ziņa # 1324
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Divi veči velk mājup no kroga riktīgā pālī - nu nevar vairs tolkam paiet. Skatās - žogs priekšā. Nu šie turās pie žoga un lēnītēm steberē uz vonungu. Pa ceļam vēl izsūc pēdējās pilītes no šnaba ādiņas, pļerkst un iet. Viens saka:
- Eu, zini vecais! Mani sieva gaida. Es labāk skriešu uz mājām.
Otrs atbild:
- Tu skrien, skrien. Žogs tāpat tūlīt beigsies :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 28.03.2012, 01:56 | Ziņa # 1325
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
2 alkaši pēc ilgstoša plosta rāpo pa dzelzceļa sliedēm. Viens saka:
- Bļa, cik tās trepes ir garas!
Otrs atbild:
- Ik, nemīz bundžā! Reku lifts jau nāk! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
RaichaDatums: Ceturtdiena, 29.03.2012, 16:32 | Ziņa # 1326
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Kūlas dedzināšana - signāls bļitkotājiem, ka laiks nākt krastā :D
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.03.2012, 23:02 | Ziņa # 1327
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pastaigājas trīs igauņu viesi gar Daugavu.
Viens saka: "Man liekas, te vēži dzīvo."
Pēc minūtēm 15 otrs: "Nē, man gan tā nešķiet."
Vēl pēc 15 minūtēm: "Kungi, man jūsu neauglīgais strīds jau ir apnicis." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.03.2012, 23:02 | Ziņa # 1328
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ir atminēts sastingstošo ložu no filmas "Matrikss" lidojuma noslēpums.
Atklājās, ka uz katras no šīm lodēm ir mikroskopisks uzraksts: "Made in Estonia". :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.03.2012, 23:04 | Ziņa # 1329
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Garbačovs lido lidmašīnā, skatās pa logu — tur lido Karlsons. Karlsons parāda dūri, Garbačovs atbild ar to pašu, Karlsons parāda abas dūres, Garbačovs pieliek pirkstu pie deniņiem un "paskrūvē".
Garbačovs pēc nolaišanās stāsta — iedomājieties, lidojot lidmašīnā pie iluminatora parādījās kaut kāds tipiņš un solīja man pa purnu, es šim rādu, ka pats dabūs, šis vēl neliekas mierā, tad es nu parādīju, ka viņam nav visu mājās.
Karlsons savukārt stāsta brālītim — iedomājies lidoju un redzu, ka lidmašīnā sēž pats Garbačovs, es šim rādu turi varu stingri, šis rāda pretī, ka jau tur, es šim rādu — turi vēl stingrāk, bet šis rāda — prāta nepietiek. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
RaichaDatums: Piektdiena, 30.03.2012, 09:55 | Ziņa # 1330
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
Garbačovs lido lidmašīnā, skatās pa logu — tur lido Karlsons. Karlsons parāda dūri, Garbačovs atbild ar to pašu, Karlsons parāda abas dūres, Garbačovs pieliek pirkstu pie deniņiem un "paskrūvē".
Garbačovs pēc nolaišanās stāsta — iedomājieties, lidojot lidmašīnā pie iluminatora parādījās kaut kāds tipiņš un solīja man pa purnu, es šim rādu, ka pats dabūs, šis vēl neliekas mierā, tad es nu parādīju, ka viņam nav visu mājās.
Karlsons savukārt stāsta brālītim — iedomājies lidoju un redzu, ka lidmašīnā sēž pats Garbačovs, es šim rādu turi varu stingri, šis rāda pretī, ka jau tur, es šim rādu — turi vēl stingrāk, bet šis rāda — prāta nepietiek. :D

veca bet laba :D :D :D
 
jutrixDatums: Piektdiena, 30.03.2012, 16:47 | Ziņa # 1331
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kā var iemācīt bērniem pieklājības normas, ja Pelnrušķīte ierodas mājās pēc plkst. 24.00, Betmens brauc ar 250km/h un Sniegbaltīte dzīvo ar 7 vīriešiem? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Piektdiena, 30.03.2012, 16:49 | Ziņa # 1332
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
et baznīckungs pa ielu. Skatās – kāds 7 gadus vecs puika netiek klāt durvju zvanam un lecot mēģina aizsniegt, bet nekā. Mācītājs nolemj palīdzēt un nospiež pogu. Puika pagriežas un saka: "Muksim nu, mācītāja kungs, citādi būs sūdi!" :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 19:45 | Ziņa # 1333
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotāja- Un kur tu iesi pēc 12. klases Diān?? Diāna- Uz Rīgas lidostu :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 14:35 | Ziņa # 1334
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Mēs ar sievu satikāmies Jaungada nakts karnevālā.
- Cik romantiski!
- Kur nu vēl romantiskāk! Biju pārliecināts, ka viņa sēž mājās ar bērniem.. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 14:36 | Ziņa # 1335
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Kā tu pirmo reizi juties lekdams ar izpletni?
- Kā putns, lidoju un taisu, lidoju un taisu! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv