[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Pateicības un kritika (Pateicības un kritika)
Pateicības un kritika
kapracisDatums: Pirmdiena, 14.01.2013, 16:07 | Ziņa # 31
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
paļdies ir laba lieta, bet pusstops tomēr labāka!:)
 
martiDatums: Pirmdiena, 14.01.2013, 16:28 | Ziņa # 32
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bērnībā piemājas darbnīcā večiem bija tāda liela nagla sienā iesista un zem viņas rakstīts: PRIEKŠ PALDIES!
alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 14.01.2013, 19:31 | Ziņa # 33
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (kapracis)
paļdies ir laba lieta, bet pusstops tomēr labāka!:)

Kapraci, arī tas bij iekļauts mierinājuma balvās,tā kā viss kārtībā


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Pirmdiena, 14.01.2013, 19:32
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 10:22 | Ziņa # 34
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar tāda filozofiska diena bija un pārcilāju bērnības atmiņas. Mēģināju atcerēties kā es uzsāku savas makšķernieka gaitas. Precīzu vecumu, pašu pirmo reizi un arī pirmo zivi es neatceros, bērnības atmiņas nav tik detalizētas, bet ļoti skaidri atceros to, ka copes burvību priekš manīm atklāja mans tēvs(forumā Anatolijs). Par to arī gribēju viņam tagad publiski pateikt LIELU PALDIES! hello
Atceroties sevi bērnībā pie ūdeņiem, man uzreiz uzaust atmiņas par samudžinātām auklām(bārdām), nemācēšanu uzlikt slieku uz āķa, uzkāpšanu uz Anatolija makšķeres un traucēšanu viņam normāli pamakšķerēt. Tajās copes reizēs viņam biežāk laikam sanāca ņemties ar mani, nekā normāli pašam pacopēt. Bija jāmudžina vaļā manas "bārdas", jāuzliek man tārpi uz āķa, jāparāda kur un kā mest, jāskaidro visu laiku par visu ko, jo jautājumi bira kā no pārpilnības raga. Es nezinu vai man tagad būtu tāda pacietība, ja man pašam tagad būtu bērni, kurus radinātu pie makšķerēšanas, bet ļoti iespējams, ka būtu. Grūti pateikt. Bračkam aug jaunā paaudze un viņš sāk radināt šos arī pie ūdeņiem, varbūt kādam iepatiksies un arī man varbūt kāda artava no sevis būs jāieliek, tad arī manīs kā man ar pacietību :D
Tātad īsumā atskatoties uz savu makšķernieka gaitu uzsākšanu es varu pateikt to, ka sencis man iemācīja pašu galveno - mīlestību pret dabu, prieka saņemšanu no copes procesiem un arī makšķerēšanas pamatus, bet tas vairs nav tik svarīgi, kā pirmās divas lietas. Jo makšķerēšanas tehnikas un to, kā noķert zivi es apgūstu visu laiku, bet to kā gūt prieku jau no domas vien par copi - to man bērnībā iemācīja sencis.
Bišķi pagari sanāca, bet tiešām vēlos pateikties viņam par to, pie kam publiski! PALDIES! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 11:08 | Ziņa # 35
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
skaidri atceros to, ka copes burvību priekš manīm atklāja mans tēvs(forumā Anatolijs). Par to arī gribēju viņam tagad publiski pateikt LIELU PALDIES!

Te nu pilnīgi piekrītu. No sevis saku tieši to pašu! hello


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 11:49 | Ziņa # 36
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es gan atceros precīzi kur pilnīgi patstāvīgi noķēru pirmo zivi uz plika āķa 3 gadu vecumā, Ranķos, Ventā. Protams ka makšķerēt mācija fāters.


Nav bildes- nav zives :D
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 21:57 | Ziņa # 37
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Bračkam aug jaunā paaudze un viņš sāk radināt šos arī pie ūdeņiem,

Man jau liekas ka tev pēdējais laiks skriet pakaļ bračkam :) Lai nevajadzētu visus kaimiņus radināt pie ūdens :) :D dance


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 22:08 | Ziņa # 38
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Bebrs ()
Es gan atceros precīzi kur pilnīgi patstāvīgi noķēru pirmo zivi uz plika āķa 3 gadu vecumā,

Bebr ,nu tu laid!!!! 3 gados noturēt makšķeri rokās tas jau bij par daudz melots :) kur nu vel noķert zivi :) Raksti ko gribi bet Zivniekam stāstiņi sanāk labāk :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 16.12.2013, 23:35 | Ziņa # 39
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
3 gadi. Fāters bij atstājis mani, 4 gad vecāku bračku un muteri krastā, pats ar laivu aizlaida uz salu. Es paņēmu fātera atstāto pludiņmakšķeri, iekāpu kocenē kas bij piesieta pie krasta, makšķeri vilku šurpu turpu pa ūdeni ar pliku āķi un noķēru sīku asarīti. Pēc tam asarīti ielaidu laivā kur bik bij sakrākjies ūdens


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Otrdiena, 17.12.2013, 00:35 | Ziņa # 40
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jā, anatolijs malacis ;)
atceros šovasar vienu dienu, kad ar viņa mazo dēliņu gulšņājām siltā vasaras naktī pie anatolija gatavota ugunskura. vāļājāmies, pļāpājām un dzērām alu, kamēr anatolijs plosījās pa krūmiem un gādāja malku :D alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Otrdiena, 17.12.2013, 00:37 | Ziņa # 41
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
p.s. aigar, uzdāvini ZS anatolijam jaunu zāģīti. viņš toreiz plosoties padirsa zāģīti kaut kur krūmos.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Oskars7Datums: Otrdiena, 17.06.2014, 15:38 | Ziņa # 42
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paldies, no šī saita tik daudz uzzināju un parcopi administrātors ir ļoti atsaucīgs! alus
 
parcopiDatums: Trešdiena, 09.11.2016, 16:56 | Ziņa # 43
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Patīkami šādu saņemt! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 09.11.2016, 18:11 | Ziņa # 44
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Forši ja Ko tu viņiem iedevi ?


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 09.11.2016, 18:30 | Ziņa # 45
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Forši! ja


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Ierosinājumi, lūgumi, sūdzības, pateicības » Pateicības un kritika (Pateicības un kritika)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv