[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Makšķerēšanas vietas
martiDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 21:39 | Ziņa # 151
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
sudrabezers



vai kāds ko var pakomentēt par šo ezeru?
laikam jau copēt tur nedrīkst.
knapi atceros šo ezeru no bērnības, kad mani rīgas tante veda tur peldēties.
visa atpūta mijās ar stresu, jo cik atceros, tad šo ezeru apsargāja karavīri.
un visu laiku bija jābūt gataviem ņemt fraku pāri sliedēm :)
ar zivīm jau tur droši vien, ka diez kas nav, jo atceros, ka jau tajā laikā tur paralēli atpūtniekiem darbojās zemūdens mednieki. cik atceros, tad peldot ar pūsli grunti varēja redzēt vismaz 3 metros.
vai vēl šodien rīga dzer ūdeni no turienes?
Pielikumi: 5129187.jpg (107.5 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!


Ziņojumu laboja marti - Svētdiena, 01.01.2012, 21:40
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 01.01.2012, 22:06 | Ziņa # 152
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Jāiet copēt Rīgas kanālā, kamēr darbā sēžu Mailes diezgan daudz tur redzamas, domāju arī līdakas ir. Vienīgi kaut kā neērti. Jāvelk maska un jālaiž

izrādās vienā laikā esam siekalojušies vērojot šos ūdeņus.Tā arī nepainteresējos par iespējām.No krasta bēdīgi,jo atrasties zālājā nedrīkst,no laivas iespējams ne kādu problēmu.Pašvaldībniekiem prasīt negribējās,jo viņiem tāpat noteikti bija skaidrs,ka pāris reižu dienā ar kolēgu parkā dodamies uzvilkt dūmu un uz to pievēra acis :D


esmu tur,kur neķeras:).
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 01.01.2012, 22:09 | Ziņa # 153
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
marti,nesen,laikam copeslietās, šis ezeriņš tika aprunāts.Ja nemaldos,tad tēmā par Baltezeriem.


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Svētdiena, 01.01.2012, 22:12
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 22:51 | Ziņa # 154
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā bij laikam Paganel.
 
martiDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 23:11 | Ziņa # 155
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
marti,nesen,laikam copeslietās, šis ezeriņš tika aprunāts.Ja nemaldos,tad tēmā par Baltezeriem.


nevaru atrast...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 01.01.2012, 23:52 | Ziņa # 156
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Dīvaina lieta jau stundu atpakaļ iemetu īsu aprakstu,forumā neparādās.Ja tēmē uz līdakām turies salas galā un tās puses līčos.
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 00:39 | Ziņa # 157
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
jau nepilnu stundu bij domāts.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 12:19 | Ziņa # 158
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es atceros, ka vienreiz bērnībā tur biju ar senci. Izlīdām caur žogu un devāmies pie ezera copēt. Man jau pirmajā iemetienā ar pludiņmakšķeri, pieķērās prāva karūsa. Tagad grūti izvērtēt cik liela tā bija, bet toreiz likās milzīga! taada
Es gan viņu ārā neizvilku, jo pacēlu virs ūdens un tā atkabinājās. Toties uzreiz bija klāt cilvēki, kas mūs ar senci patrieca un vēl piedraudēja makšķeres salauzt nākamreiz, ja tur parādīsiemies :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 02.01.2012, 13:34 | Ziņa # 159
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā jau tabu zona :D
Zveja pēdējā raidījumā Daugavā tika pie zandartiem.....varbūt ir vērts Lielupē arī mēģināt :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
martiDatums: Svētdiena, 22.01.2012, 16:03 | Ziņa # 160
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ir kāds copējis lielajā vai mazajā Jūgezerā? tas ir mežā starp sužiem un ādažiem.
esmu tur vasarā gar krastu nogājis. it kā copmaņi tur ir sēdējuši tajā purvā, bet vai tur kas arī ir dzīvs iekšā - nez.
esmu dzirdējis par karūsām mazajā, bet tas tādā "viena tante teica" līmenī.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 22.01.2012, 16:55 | Ziņa # 161
Grupa: Dzēstās
Marti, tur apkārt labas sēņu vietas... :D
 
martiDatums: Svētdiena, 22.01.2012, 17:08 | Ziņa # 162
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jū, kad sēņu laiks, tad pilns mežs ar jaunciema čigāniem un produkcija pie maximas :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 22.01.2012, 17:16 | Ziņa # 163
Grupa: Dzēstās
Es nez, kā tagad, bet kādreiz sensenos laikos man Jaunciemā dzīvoja viens rada gabals. Ui, ku tas bij specs uz baravikām. :) Visas neņēma, tikai tādas marinēšanai. Mācījos no viņa, pakaļ staigāju, visādi centos, bet viņš mani salika vienos vārtos jebkuru reizi. Jāpiebilst, kā gāja viņš pa mežu plānās ādas kurpēs neatkarīgi no laika apstākļiem. Ar kāju sūnu taustīja. :)
 
martiDatums: Svētdiena, 22.01.2012, 17:45 | Ziņa # 164
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
izklausās pēc indiāņa


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Svētdiena, 22.01.2012, 17:46 | Ziņa # 165
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kad uzsals ledus, aizlaidīšu tur parubināt kādu caurumu un patirināt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv