[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Makšķerēšanas vietas
J0nisDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 22:57 | Ziņa # 181
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Paganel tā arī ir ,esmu bijis tur neskaitāmas reizes ,bet pēdējā laikā vieni zemmēri un nekas vairāk :( Nu līņi gan reizēm gadoties labi bet līņot nēsmu bijis . Ņu par to jauno bāzes vietu gan neko nezinu parasti braucu turp no dzelsceļa puses,bet vispār man liekas ka tur vairs īsti darīt navko :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Svētdiena, 01.04.2012, 22:59 | Ziņa # 182
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu joni, joni. darīt neesot ko! tur ir pirts, var nomazgāties!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 01.04.2012, 23:47 | Ziņa # 183
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Pa purvu ar spini noņēmos kādus četrus gadus.Pašos dīķos copēju maz,tikai atsevišķās vietās.Pārsvarā laidos pa kanāliem.Zemmēru daudz-trenēju reakciju zanderu copei :D Tukšā arī reti biju,siļķi virs mēra starp kādiem 20 zemmēriem praktiski vienmēr varēja noķert.Izmērs patika -1,5-2,2kg.Vēlajos rudeņos pa dienu gadijās4-6 mēra līdaķeles.Vislabāk šancēja 5cm perlamutrabalts Manns predatoriņš.Uz viņa standartā sēdās mēriņi svarā no1,7-2kg.Siļķu killers Nr.1-Relax Shark-4 dzeltenā krāsā ar melnu muguru.Pērn 1.maijā pazaudēju interesi,jo puse no iecienītā maršruta palika otrā pusē."Mednieku " diķī parasti ilgi neuzkavējos ,viens krokodīls mani tur vienmēr sagaidija,bet tas nebija manējais un īpaši arī necentos,jo man vairāk patīk atraktīva cope ir bijuši galā arī trīs monstriņi,bet visi mani ir apčakarējuši. Uz līņiem gan varētu aizšaut.Pārbraucot no vienas vietas uz otru ļoti bieži esmu redzējis uz aci 1,5-1,8kg līņus.Uz līņiem tā arī neesmu bijis,roka vienmēr ir grābstijusies gar špini.Vēlajos rudeņos es tur bieži biju praktiski vienīgais copmanis.Tantuki sevisķi priecīgi nebija,jo copēju no tumsas līdz tumsiņai ,tāpēc parasti "atpirkos" ar kādu līdaciņu.


esmu tur,kur neķeras:).
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 09:45 | Ziņa # 184
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
nu joni, joni. darīt neesot ko! tur ir pirts, var nomazgāties!


Es labāk mazgājos par velti ,var ietaupīt kādam bairītim svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
mariszinDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 21:12 | Ziņa # 185
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kāds varbūt zin ko pastāstīt par šito -> http://maps.google.lv/?ll=56.949281,24.250345 ūdens pleķi? Sestdien biju aizripinājis ar felli - izskatījās, ka kāds arī tārpus peldināja, bet slinkums bija braukt prasīt.


Ziņojumu laboja mariszin - Pirmdiena, 16.04.2012, 21:53
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 16.04.2012, 21:18 | Ziņa # 186
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nevaru kaut kā atvert


Ziņojumu laboja copmanis78 - Pirmdiena, 16.04.2012, 21:19
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 21:53 | Ziņa # 187
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es ar !!!!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
mariszinDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 21:55 | Ziņa # 188
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Hz. Links kā links ar tekstu neilikās, links pats par sevi strādā un parāda kartē manis domāto ūdeni
 
vieplisDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 21:57 | Ziņa # 189
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Jā. Tīreli starp Dreiliņu un Biķernieku ielas apļiem. :D
 
vieplisDatums: Pirmdiena, 16.04.2012, 21:59 | Ziņa # 190
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Opss, sorre! Satelītattēls gan rāda ūdenstilpni. :)
 
martiDatums: Trešdiena, 18.04.2012, 15:18 | Ziņa # 191
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es te kaut kad iesāku pa brīviem brīžiem veidot karti par vietām kur var laivu iznomāt un pacopēt:
http://maps.google.com/maps.....118652
iespējams, jau ka kaut kas tur vairs neštimmē un daudz kas nācis klāt jauns.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 19.04.2012, 11:46 | Ziņa # 192
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
kāds nav bijis vietā,laikām Daugavkrasti...man skaidroja,ka jāgriežas mežā pirms Tallinas viaduka aiz Salaspils, un tur esot forša vieta


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

Ziņojumu laboja ljubitex - Ceturtdiena, 19.04.2012, 12:16
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 19.04.2012, 12:10 | Ziņa # 193
Grupa: Dzēstās
Quote (ljubitex)
kāds nav bijis vietā,laikām Daugavkrasti

Esmu ar ričuku braucis. Vasarā tauta peldas, sauļojas, pikniko, arī grunteņo. Gan jau kaut kas tur ir.
Ja nebūs dropmaņpiknik brigādes, tad labā laikā var atpūsties.
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 19.04.2012, 12:17 | Ziņa # 194
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
būs laikām sestdien jāaizbrauc paskatīties...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
martiDatums: Svētdiena, 22.04.2012, 13:13 | Ziņa # 195
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vai man garām braucot tikai rādījās, bet liekas, ka uz zivnieka zanderu sēkļa sarkans karogs plīvoja...
jutrixam pa logu ar tālskati jāpaskatās. bet ka tik nav salikti tīkli ar "zinātniskajiem nolūkiem" tagad arī uz kantīm pie golfa kluba :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv