[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Makšķerēšanas vietas
runccissDatums: Ceturtdiena, 05.05.2011, 20:29 | Ziņa # 121
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kads zin kada situācija ir Varkali?
Ir doma 6dien aizbraukt uz donku pasedet!
vai tomer varat ieteikt kadu labaku vietu,jo Varkali esmu ne parak biezi bijis un nezinu ka tur ir ar isti ar to kersanos! Ir dzirdets ka biezi cilveki tuksa aiziet! fish
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 12.05.2011, 23:08 | Ziņa # 122
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien sanāca vēlreiz uz copi aizbliezt. Bijām ar Zivnieku Ķīšezerā raksta
Ķērām uz dzīvo un uz spiningu. Laiciņš gan pamatīgi sabojājās
Katram tika pa līdakai. Zivniekam uz dzīvo zemmēra līdaķele, kas tika atbrīvota un man uz spiningu knapi mēra līdaka. Bet galvenais jau ir cope! prieks
Pielikumi: 7601892.jpg (43.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 22.05.2011, 21:03 | Ziņa # 123
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nedēļas nogali sanāca pavadīt Rendā, netālu no Abavas. Nebiju tur copēt, bet makšķeres līdz biju paņēmis un sanāca arī nedaudz paspiningot prieks

Pats dabūju vienu zemmēra līdaku, ko atlaidu un dažus asarus

Bet divi, kuri sēdēja sestdienas vakarā ar gruntenēm, tika pie šāda sapala ja

Vispār tāda interesanta upe ir Abava. Man patīk! plaude

Pielikumi: 7090775.jpg (82.4 Kb) · 7821745.jpg (69.0 Kb) · 6569134.jpg (44.2 Kb) · 4448461.jpg (87.3 Kb) · 9919422.jpg (55.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Svētdiena, 22.05.2011, 21:38 | Ziņa # 124
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Skaista upe! ja


Za ribalku!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 29.05.2011, 15:55 | Ziņa # 125
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar biju aiz Upesciema pie Alberta dīķiem. Nebiju gan makšķerēt :)


Pielikumi: 7603119.jpg (186.5 Kb) · 1572595.jpg (165.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Pirmdiena, 30.05.2011, 13:25 | Ziņa # 126
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
sveiki! Vai kads nejeteiks kadu makskeresanas vietinju Ape vai tuvuma,lai brivdienas ar telti ar bernu un suni varetu atpusties un ari meginat ko nokert...paldies fish


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
IntruderDatums: Pirmdiena, 30.05.2011, 16:02 | Ziņa # 127
Grupa: Savējie
Komentāri: 49
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Par pašu Api nezinu, bet apkārt tak ir ļoti daudz ezeru - piemēram Pilskalna ez.pie Kornetiem- tur pat kas līdzīgs kempingam pieejams
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 15:24 | Ziņa # 128
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Man ar jautājums :) Vai kādam nav kādu ziņu par Matiņu ezeru. Brīvdienās būšu Raganā ,doma ir ka vajadzētu pacopēt pie reizes :) Internetā nekā prātīga nav visas ziņas vecas kā mana vecvecāmāte :( Varbūt ka vēl vienīgi pameklēt kur var piebraukt pie Gaujas ,kartē atradu kautkādu Mednieku ielu kas kas ved uz tiltu pār Gauju :)
Nekad nav būts tajā pusē ,būs kautkur jāmaldās :D Ja kāds ko neieteiks . Paldies !!! :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 16.06.2011, 15:25
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 19:20 | Ziņa # 129
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vispār jau ir divi tie Matiņu ezeri ir divi.Saucamajā vecajā matiņā veči sēž gan uz līņiem un brekšiem.Ja vēlies uz Gauju,tad braucot no Raganas puses lejā pa kalnu uz Siguldu aiz vecās turistbāzes būs ceļš pa kreisi tur var iebraukt jo tur diezgan patālu ved ceļš gar Gauju ,vai arī pārbraucot Siguldas tiltam iet uz abām pusēm ceļi tur ar var mēģināt copēt.
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 16.06.2011, 19:37 | Ziņa # 130
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Paldies- tā arī darīšu ,došos uz Gauju :)Meklēšu tūristu bāzi :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 16.06.2011, 19:38
 
JuventusDatums: Svētdiena, 24.07.2011, 11:53 | Ziņa # 131
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ir doma kādu rītu aizstaigāt uz Ķīšezeru (iepriekš tur neesmu spiningojis)... bet tur derētu laiva. Varbūt kāds zina, vai Ķīšezera krastā ir iespējams bez liekas ķēpas noīrēt laivu? Un kādās cenās? (i-netā nekādu sakarīgu info par šo tēmu sameklēt neizdevās - var noīrēt tikai ar iepriekšēju pieteikšanos un arī tad, kā noprotu, pasākums nav orientēts uz makšķerniekiem)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 24.07.2011, 12:06 | Ziņa # 132
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Agrāk Ķīšezerā varēja noīrēt laivas Mežaparkā. Bet tās tā kā atpūtas laivas, kaut gan nedomāju, ka tas ir lēti, ja kas tāds vēl pastāv. :)
Nu jā, atradu to, kur ar iepriekšēju rezervāciju!
Rekur, arī uz Jaunciema pusi ir!!
Domāju, ka ar Jaunciema gatves adresi arī jāsāk, jo par to ir info arī copeslietās, ka tur izīrē :) Tas Mežaparka variants dārgs un čakars lielāks, ja iepriekš jārezervē.
Ja galīgi neko nesanāk sarunāt, tad sarunā ar kādu kopā doties uz copi - te jau Ķīšezera apmeklētāju daudz :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Svētdiena, 24.07.2011, 13:31 | Ziņa # 133
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Laivas ķīšezerā izīrē Igors Nikandrovs
Jaunciema gatvē 51. "Remeikas"
e-mail; pilskakts@gmail.com
29 27 52 83
22 05 64 07
67 99 11 61
Boroda



Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
JuventusDatums: Svētdiena, 24.07.2011, 15:55 | Ziņa # 134
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pateicos par info. Tas rezervācijas variants man arī šķita acīmredzami padārgs, bet Jaunciema 51 sanāk nedaudz patālu rīta pastaigai.
 
ljubitexDatums: Svētdiena, 24.07.2011, 18:18 | Ziņa # 135
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
tikko atbraucām no Neretas,dažas zivteles dabujām...trīs breksīšus uz 1,5 kg.katrs ,divas līdaciņas mazliet pāri 50cm.un nedaudz asarīšus...
Pielikumi: 6037858.jpg (328.2 Kb)


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

Ziņojumu laboja ljubitex - Svētdiena, 24.07.2011, 18:21
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Makšķerēšanas vietas (Iecienītās un zivīgas makšķerēšanas vietas :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv