[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 17:18 | Ziņa # 1246
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zvanīja kaimiņš,copējot Kundziņsalā un noķēris taada 3 Karūsas un 1 taada Līni bet sliktākais tas kad gūlbis ar tīklu galvā peldas blakus ne .Sazvanīju 112 un solijās aizbraukt un putnu atbrīvot. ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 18:37 | Ziņa # 1247
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Pārpublicēju Griezēja foto atskaiti, jo pašam pagaidām nav ne bilžu, ne iedvesmas ko dzejot... Ķīšezers un Māris mani šodien ir nomocījis...

Lai arī May1 ziemā iekrājies spiningošanas celibāta radītais bads jau nodzīts, tomēr vēlme špini pakustināt nemaz nav zudusi un arī nekad nezudīs. Ar Didzi jau nedēļas sākumā, kaut arī prognozes rāda nelāgu laiku tikai weekendā, norunājam, ka 7dien gāžam pie jebkuras pagodas.

Satikties norunājam diezgan vēlu, 6šos. Bet kur skriet agrāk?! Cope taču ir atpūta, un tādai tai arī jābūt!

Saule jau diezgan augstu, kad laiva sāk savu 7dienas slīdējumu / skrējienu pa ziemeļvēju appūsto Likteņupi. Didzis pie stūres jau iekārtojies ...

..., un es ar nepacietību jau gaidu pirmo spotu.

Iesākam ar zāļu apmētāšanu ar offseta gumijām, un piekrastes ar seklajiem vobleriem. Rezultāti nepriecē. Tik uz veco, labo twitcha klasiku, TD Minnow SP, izdodas man piekrastē vienu līdaķeli izmānīt, un viens smuks asars nokuļas. Nesaprotu, ko to TD Minnow vairs neražo?

Bet galīgi nav tas, ko gribētos, tādēļ pamainam dislokāciju. Es turpinu sameklēt līdakas zālēs, un metu offseta swimbaitus uz krasta pusi, Didzis savukārt - X-Rapu uz vairāk upes vidu. Un arī Didzis atklāj rezultātu

Nepaiet ne 10 minūtes, kā Didzis LipGripo jau nākamo līdaķeli, kamēr man apstrādājot zāles pat ne iznāciena

Tad jau laikam šodienas mērķazivis būs klajumos, turklāt 1,5-2m dziļumā. Let’s Twitch!








Daudz. Pat neskaitījām un nefočējām visas. No todien izmantotajiem vobleriem vislabāk strādāja mans iecienītākais no Rapaļiem - X-Raps.

Bet nelielas tās līdaķeles. Varbūt dziļāk ir lielākas? Uzlieku X-RapDeep un mēģinu pa 3jiem metriem. Pēc pailgas twitchošanas ir...

..., bet atkal neliela. Varbūt jābūt pacietīgākam, lai ko trofejainu noķertu, bet uzlieku atpakaļ Pērčaino X-Rapu parasto, uzmetu seklāk, un atkal nav ilgi jāgaida. Neliela, bet tomēr ...

Izpalika mums šai copesreizē trofejas, bet šī 10 stundu twitchošana labi galvu no darbalietām izvēdināja. Un tas tomēr ir galvenais, vai ne!

Practice Catch & Release!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work


Ziņojumu laboja dadziic - Pirmdiena, 14.05.2012, 18:41
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 19:20 | Ziņa # 1248
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
ja atskaite pa smuko! Bilžas arī labas izdevušās!!!!
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 19:25 | Ziņa # 1249
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Forša atskaite ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 19:28 | Ziņa # 1250
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Atskaite un bildes pa pirmo! ja plaude


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
dadziicDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 20:11 | Ziņa # 1251
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
mēs tik tur satuntuļojušies kā ziemā, saulīte spīdēja, bet vējš nebija tīkams...


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 20:26 | Ziņa # 1252
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Smukas bildes :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 20:53 | Ziņa # 1253
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dadziic, laba atskaite,foršas bildes ! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
RaichaDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 21:46 | Ziņa # 1254
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
dadziic, pa skaisto ja
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 14.05.2012, 23:10 | Ziņa # 1255
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pa skaisto, smukas bildes, pa pirmo! Vnk sakot pievienojos pārējiem, no sevis - gaidu vēl kādu atskaiti ja


Nav bildes- nav zives :D
 
Baltais62Datums: Otrdiena, 15.05.2012, 20:44 | Ziņa # 1256
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Šodien vagojām Burtnieku.Pa seklumu copju daudz,bet visas +/- 50cm. Pa vidu copes stipri retākas,bet izmērs taada
Rezultāts man 3gb-9,7kg kolēģim 2gb-5,6kg. Viena uz vobleri,pārējās uz gumiju.
 
SvaigaisDatums: Otrdiena, 15.05.2012, 21:04 | Ziņa # 1257
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 13
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Jopt! Tagad zināšu kur doties uzreiz pēc eksāmeniem! :D
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 15.05.2012, 21:41 | Ziņa # 1258
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Baltais62 ja
 
paganels(pp)Datums: Otrdiena, 15.05.2012, 22:01 | Ziņa # 1259
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Lappas atskaites ja P.S.
Baltais62,liec mierā to Burtnieku un paņem tak priekšā Augšezeru.Pērn pēc ģindeņa varēja spriest,ka tādas pašas sastopamas arī pie pašām namdurvīm :D


esmu tur,kur neķeras:).
 
Baltais62Datums: Otrdiena, 15.05.2012, 22:59 | Ziņa # 1260
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
pp
kas tā pa copi,ja nau vismaz 100km jānobrauc
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv