[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
KambalaDatums: Otrdiena, 03.04.2012, 21:50 | Ziņa # 1141
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Uz zandartiem ir kāds jau bijis?
Vairs tikai 12 dienas atlikušas....
 
paganels(pp)Datums: Pirmdiena, 23.04.2012, 22:46 | Ziņa # 1142
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Sestdien nācās pašancēt un svētdiena arī nepārāk brīva,bet bez copes arī taču nevar ,tad nu sabīdiju grafiku ar rīta copi.Sestdien noskrējies kā suns ap 20.30 pārrados mājās un paķēris divus teleskopus,kuri par laimi bija pilnā komplektā kopš pērnā gada Jāņiem,traucos uz laukiem,lai ar diviem "ieroču brāļiem"peldinātu tārpeļus Ogres upē.No rīta pirmspussešiem savācu vienu kompanjonu un devos upes virzienā,lai pa ceļam paņemtu otru kadru.Pēc 2km nācās piebremzēt,jo ceļu aizšķērsoja divi aļņi.Kamēr spaidiju telefona pogas,lai veiktu foto sesiju,šie tomēr izdomāja paņemt fraciņu.Foto izpalika,jogaimas bija par maz lai mežmala kautko varētu saskatīt.
6.00 jau peldinām tārpeļus.Pēc 5.min. vienam no kompanjoniem 600g plaksterītis "sačokā".Cerīgi...

Laiciņu pa laiciņam pa kadai fišiņai piesakās,te raudele,te vīķe,man daži plaukstas izmēra plāksterīšiar diezgan garām pauzēm.Iegādātā barība laikam īsti sevi neattaisno,jo nevaram ilgstoši piesaistīt fišiņas-te vienam,te otram kaut kas jau ķeras.Pēc ilgākas pauzes tomēr ir prieks normāls plāksterīts.Iekārojis uz 10nr āķīša uzspraustos trīs mušu kāpurus,līdzi paķēris čoma makšķeri veiksmīgi ieveļas "sačokā".paspārdijies tā arī noāķējas

Pozējot piefilmēju ka čoms jau uzforsējis ar kodienu cepumā,tatād jautrība vēl priekšā Atkal pauze,iebarojam-pa retai raudelei un atsraumē peldošam zaram.Peldinam pludus kā mākam un kā gribam,pludi tā arī dreifē virs,ap iebaroto pleķi,brīžam pasdlīdot viens otram garām dažu centimetru attalumā viens no otra.Kolchozā par to varetu atrauties ar mietu. Bilžukā zem vidējā kāta spices esošie pludi nu nemz nav saistīti ar šo kātu. Vienā no tādām reizēm sanāca "kohma"-čoms piefiksēja copi,piecirta...ir plāksterīts ap 600g,paņemu "sačoku"kautkā neizdodas uztvert ar trešo piegājienu iekšā ir,mans āķis ar pludu turpat komplektā,tik čoms pēkšņi paziņo,ka tas nav uz viņa makšķeres-pluds manējais,bet uz āķa man sliekas nebija,copes arī :D

Lietus jautrību un garastāvokli nespēja sabojāt,neskatoties uz to ka līdz 12.00 biju nedaudz apslapis,no lietus protams, un arī nosalis.Atstāju čomus pie upes devos pašeptēt.Atpakaļ pie upes biju tikai 20.30. Fišiņas no pēcpusdienas arī vairs nav bijušas pierunājamas.Pazīstams vietējais "aborigēns"manis iesildītaja pleķītī arī ticis pie 900nieka plāksterīša.Vakarā upi klāja migla,ziepējam zandeles.

Pa visu dienu čomi tomēr ir savilkuši kaķam,sašam un pašam,pat ķīšus zupītei-man lomiņš jau uz pannas un noprovēts.
:D
Pielikumi: 8827652.jpg (101.8 Kb) · 5813233.jpg (152.8 Kb) · 7450133.jpg (80.5 Kb) · 9127908.jpg (88.3 Kb) · 9094503.jpg (144.3 Kb)


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Otrdiena, 24.04.2012, 00:08 | Ziņa # 1143
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paganels - copes apraksts kā vienmēr, labs! Loms arī nav slikts! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 12:50 | Ziņa # 1144
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tā. biju beidzot ķīsītī nevis uz rautu, bet copi!
kaimiņš baigais guļava, ezerā bijām tikai ap 7:00.



tākā solīja mazu vēju tad laidāmies iekšā uz airiem.
kādi desmi irieni ezerā, un man ir!
iemetu peldvietā rapalas x-rap 10cm perch un smuks asaris galā.



piebremzējam un strādājam ar MJ. taču bez rezultātiem.
nolemjam, ka tas ir tas tipiskais ķīšezera asaris, kas pārvietojās barā pa vienam.
maucam uz līdaku vietām. taču līdaku vietā man atkal ašuks uz 6cm baltā x-rap.
smuks ašuks pie tam. velku atkal ārā MJ. sākumā nav, nav, bet tad uzreiz ir!
nu un tad panesās. drusku savilku, taču nebija tā, ka baigi.
bet tad vienā brīdī asari pazuda.
devāmies uz līdaku laukiem. bet tur atsosovičs priekšā :(
vienu knapu siļķi dabūju, bet tas arī viss.
Pielikumi: 9344767.jpg (140.2 Kb) · 6839399.jpg (134.3 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 12:51 | Ziņa # 1145
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba








Pielikumi: 4040968.jpg (91.1 Kb) · 2529796.jpg (55.5 Kb) · 2882980.jpg (45.0 Kb) · 9270223.jpg (51.4 Kb) · 1308673.jpg (103.9 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 12:53 | Ziņa # 1146
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
līdacēns uz laikam uz rapalas 11cm max rap (jeb 9cm, figviņzin, bet ne lielie 13 vai 17)
un kaimiņam vienīgā zivs trāpījās rudulis uz mazas gumijzivtiņas :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
J0nisDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 13:05 | Ziņa # 1147
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz labiem asariem esi trāpījis ! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 13:25 | Ziņa # 1148
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Smuk zivtiņ ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 13:42 | Ziņa # 1149
Grupa: Dzēstās
Laiks bij labs un loms smuks! ja


Ziņojumu laboja Boroda - Svētdiena, 06.05.2012, 13:43
 
jutrixDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 14:46 | Ziņa # 1150
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Marti smuki asarēni ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 15:21 | Ziņa # 1151
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nekādi monstri nebija. lielākajiem 32cm. vēderi visiem tukši, tādi kārni.
tikai viens bij pieblīdis ar ikriem.
uhhh, kā pieēdos :) jāiet drusku atlaisties, vakarā hoķis...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 15:41 | Ziņa # 1152
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nesmuki asari :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 21:08 | Ziņa # 1153
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bij vimbu lūkot. Cīnoties ar lietu, krusu, pērkona dārdiem, tā sacīt visnotaļ necopīgu laiciņu norma saskaldīta. Protams pluds, protams Venta. Vimba jau nārsto






Nav bildes- nav zives :D
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 06.05.2012, 21:12 | Ziņa # 1154
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bebrs,smukas bildes. ja
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 06.05.2012, 21:17 | Ziņa # 1155
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bebrs ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv