[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 29.05.2017, 18:37 | Ziņa # 3676
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Alberts ()
Kā rezultāti?

Klusums jo plāni tomēr mainījās :(


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 04.06.2017, 17:57 | Ziņa # 3677
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kur?
Daugavā, Mīgrāvja kanālā un Ķīšezerā.
Kā?
Ar spiningu. Dropšots, vieglais džigs un vienmērīgā tīšana.
Uz ko?
Uz gumijām, vobleriem, rotiņu.

Īsāk sakot baisā necope bija. Zandartu vietās klusums, asarus atrast nevarēju, vien līdaku točkā viena cope bija, bet tā netika realizēta! Uz šo!


Tādi pīrāgi. Anatolijam uz pludu ar tikai sīči. Šodien visi, ar ko runāju, nebija neko dabūjuši. Vien redzēju, ka Mīlgrāvja kanālā ar grunteni uz dzīvo viens tika pie smuka žaņa. Nekas nākamreiz! plaude




















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 13.06.2017, 19:14 | Ziņa # 3678
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Par cik ciemojos pie bračkas Ventspilī, tad bez copes nekā. Vakar pasēdējām ar fīderi, bet šodien aizvilku bračku uz mazu ekspedīciju, apskatīt divas nelielas Kurzemes upes. Īstenībā apskatījām piecas, bet izstaigājām pa posmam divās no tām. Pirmā upe pēc skata ne pārāk. Grunts arī stirpi grimstoša, bet nu iepazīšanās posms jānoiet. Tomēr pirmajā upē katrs tikām pie vienas foreles. Nebija lielas, bet tomēr! ja










Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 13.06.2017, 19:15 | Ziņa # 3679
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Otrā upe jau tāda krietni skaistāka vizuāli. Es pat teiktu, ka man ļoti patika. Toties copes tur nebija un zivis manīja vien divās vietās. Uz ieplānotā posma beigām man izdevās tikt pie vienas mazas līdaciņas - tas arī viss, bet upe skaista! ja
















Lai tur kā, bet man patika. Koka Klucim otrā reize foreļupītēs, man klāt zināšanai jaunas vietas un bez astes ar nepalikām. Rīt pēdējā diena Ventspilī, rīt kaut ko turpināsim. Visticamāk gan no krasta un ar grutneni! dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 13.06.2017, 19:56 | Ziņa # 3680
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mana pirmā forele. Tas nekas, ka maza! taada
Pirmajā reizē viena atkabinājās, šoreiz jau pie vienas tiku! Viens gan es uz mazupēm nebraukšu, vismaz pagaidām īsto vilinājumu neesmu sajutis, bet ar bračku gan jau vēl ietrāpīšu! hello


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
je6kaDatums: Trešdiena, 14.06.2017, 11:14 | Ziņa # 3681
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Brāļi bradātaji :D Malači ja Šorīt biju aizlaidis līdz Varkaļu kanāla raj. ar feeder cerībā uz breksi i nekā :( Kaimiņš gan vienu piemānija, bet nelielu...


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 21.06.2017, 16:31 | Ziņa # 3682
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pirmās salasītas! ja
Uz tirgus 30€ tagad par kg svilpo




Za ribalku!

Ziņojumu laboja Anatolijs - Trešdiena, 21.06.2017, 16:31
 
BorodaDatums: Trešdiena, 21.06.2017, 18:42 | Ziņa # 3683
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Anatolijs ()
Pirmās salasītas! ja

Malacis, Anatolij! Būs man ar laikam jāveic lielais brauciens pēc sēnēm. :)
 
je6kaDatums: Trešdiena, 21.06.2017, 21:53 | Ziņa # 3684
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Anatolijs ()
Pirmās salasītas! ja

Super, nebūtu Līgo svētki priekšā arī noteikti mežā ielīstu..


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
AnatolijsDatums: Otrdiena, 27.06.2017, 09:59 | Ziņa # 3685
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar salasīju pirmās meža zemenes. Tikko ievedu Aigaram un maucu uz mežu sēnes lūkoties. Kā sākas ogu un sēņu laiks, tā man copei mazāk laika paliek, jo lasīt meža veltes man patīk tikpat stipri! dance


Za ribalku!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 27.06.2017, 16:13 | Ziņa # 3686
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jums tur Rīgas pusē laba dzīve ja Ušakovs sastādījis gan agrās sēnes gan ogas ko vairāk var vēlēties .Mums pa sēņu vietām jālasa plastmasas pudeles un ogu vietās varbūt var atrast kādu nopīpētu smēķa galu Bet ja nopietni es brīnos kur tas viss tik agri, es bradājot pa krūmājiem neredzu ne ogu ne sēņu .Tomēr laikam pilsētā dzīvot labāk nekā laukos


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AnatolijsDatums: Otrdiena, 27.06.2017, 16:22 | Ziņa # 3687
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es tikko no meža. Kādu 2,5kg gaileņu salasīju! Nevar sūdzēties, ka nav! ja


Za ribalku!
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 28.06.2017, 15:03 | Ziņa # 3688
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien biju aizbraucis zemenes palasīt, tak kād jau pa priekšu visu bija nolasījis. Pāris glāzes varbūt tik sanāca. Rīt beidzot esmu nobriedis laist uz ūdeņiem, ja vien laika apstāklis ļaus :)


Za ribalku!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 29.06.2017, 11:48 | Ziņa # 3689
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vakar veiksmīgi izmantoju reto vasaras dienu.
ielaidos jau pusdienas laikā.
sākumā pačekoju tuvākos ūdeņus - sarķenē pie kundzenes.
kaut kādas dzīvības pazīmes ir parādījušās.
par to liecināja arī daudzās laivas vakarā.
bet, izmērs lejā tāds sportisks:



tad laikam atradu vēl vienu (divas jau biju atradis senāk tajā pat rajonā) nogrimušu laivu (varbūt plīsusi piepūšamā? ar visu motoru?)



tad taisnā ceļā devos uz baltezeriem, jo gribēju iedzert par godu skaistajai retajai dienai alu:



tad pabraukāju pa mazo baltezeru.
drusku paprovēju padesot, paatvadot, taču atsaucības nekādas.
laivas ezerā bija kādas 4, kas arī centās.
pie tam vienai veicās tīri neko - jo, cik novēroju, uz mailēm vilka zemmēra žanīšus.
par cik izskatījās, ka visa kustība notiek pusūdenī, tad nolēmu pavelcēt !!! :D
nu kaut kas arī trāpījās, taču jebkuram iesaku pavelcēt baltezerā:



sevišķi ar dziļajiem vobleriem :)
daudz koku ir labi iegūlušies un vobleris dazēreiz tikai tos noglāsta, taču daži koki ir tā kā iedūrušies zemē un atrodas ieslīpi gaisā. dažus arī tādus es noķēru :(
un vispār vakar man bija "viss no rokām ārā krīt" diena.





pēc tam mājupceļā lielajā baltezerā noķēru vienu normālu ašuku (priekš kaķa), kam jau brīvi īkšķi var mutē ielikt.
varēja būt uz gramiem 400, bet tas arī viss, vairāk copju nesekoja, jo kaut kādi redzēti tipi man piebrauca klāt ar laivu un visas zivis izbiedēja :D
asarim abi sāni vaļējām brūcēm. maitas kormorāni :(

tagad gan, spriežot pēc laika prognozēm, kādu nedēļu būs miers/nemiers.
ne asakas!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 29.06.2017, 20:38 | Ziņa # 3690
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Marti - forša atskaite! ja
A tādas dienas, kad viss pinās un krīt no rokām, ir īpaši interesantas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv