[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Piektdiena, 14.07.2017, 15:40 | Ziņa # 3706
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
laikam nav ko rādīt :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
je6kaDatums: Piektdiena, 14.07.2017, 22:16 | Ziņa # 3707
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
laikam nav ko rādīt

Pa lielam tā arī bij :D Pašvak, pašvak asarus 13 ar MJ tik salasijām, no līdakiem ne smakas, toties tajā posmā nebija būts Mēmelē, tīri normāls posmiņš ir kur seklāks i kur dziļāks uz rudeni iespējams būs jāiegriežas vēl...


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 16.07.2017, 18:08 | Ziņa # 3708
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar :)






















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 16.07.2017, 18:09 | Ziņa # 3709
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien uz pāris stundiņām :)










Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 17.07.2017, 08:20 | Ziņa # 3710
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šito0 krancīti ar laivā iestūmis :D
Es biju no 5dienas uz 6dienas nakti. 2 mēri, kaudzīte ar smukiem asariem, viens zuts un labs breksis, kurš pārsteidzoši trāpījās kamēr ar cast netu mailes lasīju :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Pirmdiena, 17.07.2017, 10:39 | Ziņa # 3711
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu man atkal kaut kad pagājušo nedēļ uz dzīvo gāja šitā:

50cm-52cm-52cm




bet pēdējā laikā (kādas četras reizes) tikai šitā:



pirmspēdējā un pēdējā reizē tikai ar DS un atvadu pavadu, jo ēsmas zivis nespēju iegūt tik cik vajag.
taču ir sācis palikt interesanti ar DS ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 17.07.2017, 19:35 | Ziņa # 3712
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote marti ()

bet pēdējā laikā (kādas četras reizes) tikai šitā:

Viens no labākajiem video par copi, ko esmu redzējis nesen. :))))))))
Ceru sagaidīt apm. 20 min. garu filmiņu par to pašu, nu tas man miegam... :))))))))))))


Ziņojumu laboja Boroda - Pirmdiena, 17.07.2017, 19:38
 
martiDatums: Pirmdiena, 17.07.2017, 22:50 | Ziņa # 3713
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Ceru sagaidīt apm. 20 min. garu filmiņu par to pašu


būs ;)
paldies alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 00:23 | Ziņa # 3714
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Karoče ielaidos es šodien uz vakara copi jau laicīgi. Knapi iebraucu, jau pirmo reizi mani lietus pamērcēja. Tad pazaudēju ap divām stundām laika, lai mailes saķertu ar pludiņu. Pāris reizes atkal pamērcēja. Nostājos sākumā ezerā. Apkārt asaris lēkā, bet neņem ne manu dzīvo, ne uz spini. Mērcētājs un brīžiem arī liels vējš gan darīja savus nedarbus - man vairākas reizes viss sapinās dēļ vēja un dabūju bārdas piņķerēt vaļā. Ezerā noķēru vienu asari uz spini un degvos prom. Pamēģināju nedaudz Mīlgrāvja kanālā. Pāris copes, bet nekā. Toties divreiz aprāvu savu dropšota sistēmu. Devos uz Daugavu. Jau uzreiz, kā atbraucu, noķēru vienu asari un tiku pie mēra žaņa, gandrīz 49cm. Tad bija vēl dažas cope uz dzīvo, divās no kurām, piecērtot paliku bez āķa(līdaku nedarbi). Jau tuvojš tumsiņa, bet man tāds vakars, ka viss visu laiku pinās un trūkst nost. Pilnai laimei vēl pakāsu ļoti smuku zandartu. Jau praktiski biju dabūjis līdz laivai un tad pārtrūka pavada. Ka neiet, tad neiet! ne
Līdz tumsiņai vēl dažas cope, kas netika realizētas un laidos prom, pa tumsu nepaliku. Sausajā atlikumā man seši cepamie asari, viens mēra žānis un beigti nervi! :D
Kaut kā tā! hello


















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 00:58 | Ziņa # 3715
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man šodien visādi gāja





bet tomēr pie 5 mēriem arī tiku:



viss uz DS


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 10:39 | Ziņa # 3716
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kā jau vakar minēju - nelietis! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 11:16 | Ziņa # 3717
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kāpēc nelietis? es jums abiem vakar devu handikapu, iebraucāt vairāk kā stundu ātrāk pamērcēties lietū :D
pirms tam visu izstāstīju, kur, kā un cikos es ķeršu zivis.
paši visu sapiņķerējāt svilpo alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 11:27 | Ziņa # 3718
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man marti bildes nerāda svilpo


Bet pēdējos ierakstus skatoties, jūsu pusē viss ir sācies! Forši! ja
Pielikumi: 4786107.jpg (16.8 Kb)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 11:40 | Ziņa # 3719
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
paši visu sapiņķerējā

Es noteikti! Norāvu vismaz piecas dropšota sistēmas, uz pašu vakaru jau vairs nesēju. Plus visu laiku viss piņķerējās. Divreiz līdaka āķi nokoda, plus lielais žanis saplēsa pavadu jau netālu no laivas.... svilpo
Un vispār - sapratu, ka es ļoti slikti sienu dropšota sistēmai āķi. Man bieži nesanāk, viņš paliek cilpā karājoties. Pie kam vējā un lietū to vispār grūti izdarīt. Kā Tu sien to āķi, pēc kādas sistēmas? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 19.07.2017, 14:17 | Ziņa # 3720
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tavā forumā ir tāda sadaļa - viss par dropšotu :)
tur otrajā lapā esmu ielicis video (liekas, ka pirmajā lapā Dadzītis ir ielicis to pašu)
tāds mezgls man jau gadiem rullē.



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv