[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 17:44 | Ziņa # 721
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
šodien Daugavā no 8 līdz 14 tikai viena līdaciņa...1100gr...


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
andzhaDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 20:21 | Ziņa # 722
Eks LBM
Grupa: Moderatori
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Neliela atskaitīte par burtnieku:
Ar kolēģi ieradāmies ezerpriedēs~pl 8:30,nopirkām licenses,sametām laivā štrumus un sākām velcēt.Pirmā cope ilgi nebij jāgaida-zemmērs:(pirmajos 200m sekoja divas copes pēc kārtas , abi zemmēri un abi kolēģim,tad sekoja pilnīgā necope līdz pat vakaram dusma Vienu vārdu sakot,nu nav tas burtnieks tik devīgs kā gribētos,laikam ir jāatkož,bet tik vai tā cope ir forša ja
 
parcopiDatums: Svētdiena, 06.11.2011, 01:13 | Ziņa # 723
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Andza - vismaz svaiga gaisa devu saelpojies ;)
Ne jau loms tas svarīgākais :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
andzhaDatums: Svētdiena, 06.11.2011, 11:26 | Ziņa # 724
Eks LBM
Grupa: Moderatori
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Aigar,tur tev taisnība.Lai vai kur,bet burtnieka plašumos gan var selpoties svaigu gaisu prieks Bet zivis gan jav nākamā piegājienā dabūsim dance
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 06.11.2011, 19:57 | Ziņa # 725
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šodien biju uz vienu upeli bez copenes,pumpainās pavērot,ūdens zems redzamība laba un pēc pustundas meklējumiem arī zivčas ieraudzijām,vienā berzē viens grozijās un mūs ieraugot aizmuka,paejot tālāk vēl uz vienas berzes 3 taimiņi+kādi 4-5 pavisam mazi riņķī tusēja.Puika bišku ar telefonu iefilmēja ar,kvalitāte švaka,bet rīt ielikšu video.Bij interesanti pavērot,bet spriežot pēc daudzajām beržu vietām.kopā manijām virs 20 vietām kur trinušies, šogad upēs ir ienācis ļoti daudz pumpaino.
 
J0nisDatums: Svētdiena, 06.11.2011, 22:37 | Ziņa # 726
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar Lielupē no Jūrmalas tilta līdz Varkalim galīgs tukšums ,Cik nopratu un redzēju ne mums vienīgiem.

Pielikumi: 7126887.jpg (135.8 Kb) · 5826644.jpg (75.5 Kb) · 8917644.jpg (123.9 Kb) · 4903419.jpg (69.3 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
jutrixDatums: Svētdiena, 06.11.2011, 23:35 | Ziņa # 727
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu sūdīgi, kaut kas tām līdakām šogad nepatīk :(


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Svētdiena, 06.11.2011, 23:38 | Ziņa # 728
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es gan pats tā īsti neesmu ticis uz kārtīgu rudens līdaku dzenāšanu, bet no visiem ko dzirdu, tad tas nekas labs nav :(
bet no otras puses - neizķers un nākamgad būs vairāk :P


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 07.11.2011, 00:16 | Ziņa # 729
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Līdakas labi kustēja 2 ned atpakaļ,gan jau viens brīdis vēl būs.
 
paganels(pp)Datums: Pirmdiena, 07.11.2011, 01:23 | Ziņa # 730
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
šodien atkal pabiju šaipus šosejai NR.1.detalizētu atskaitīti mēģināšu ielikt rīt.


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.11.2011, 01:44 | Ziņa # 731
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lielupe šogad mani arī pievīlusi vairākkārt :D

Gaidam atskaiti kā gāja šaipus šosejas :)

Pumpainie lai kārtīgi izberzējās ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 07.11.2011, 08:07 | Ziņa # 732
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mani vienīgi baigi interesē, kur ir šai pus šosejai???!!!!... :D
nekādīgi nevar saprast kur braukt :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 07.11.2011, 10:10 | Ziņa # 733
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
mani vienīgi baigi interesē, kur ir šai pus šosejai???!!!!... :D
nekādīgi nevar saprast kur braukt :)

Jā,mani ar tas interesē. Bet domāju ka tas varētu būt šinī pusē šosejai ! :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 09.11.2011, 17:33 | Ziņa # 734
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es toties šodien Daugavā noķēru velosipēdu! :D
Gāju no tirgus gar Daugavu, skatos - uz grunts guļ velo. Saule smuki spīd un visu var redzēt. Aizmaucu uz mājām pēc striķa un āķa un atbraucu un izvilku! prieks
Nezinu cik viņš labs, bet uz mājām līdz Ķengaragam es ar viņu aizmaucu! ja
Gan jau Aigars nobildēs, tad ielikšu foto. Lūk kāds necerēts loms! taada


Za ribalku!
 
kompaktaisDatums: Trešdiena, 09.11.2011, 17:36 | Ziņa # 735
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
labs loms ja
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv