[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 29.10.2011, 21:13 | Ziņa # 691
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
burtniekā kārtība, tas forši. ķīšezerā gan neesmu nekad sastapies ar kādu kontroli :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Sestdiena, 29.10.2011, 21:19 | Ziņa # 692
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Marti
Kkā nerubiju fišķu,kā Tu ķīsītī līdz šim esi izvairijies no kontroļoriem.Man kkā retu reizi tas izdodas.
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Sestdiena, 29.10.2011, 21:30 | Ziņa # 693
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
goda vārds - nekad neesmu pārbaudīts... varbūt, ka viņi mani zina (pēc nr), bet es viņus nē :P
bet visdrīzākais jau tāpēc, ka man vsjo v porjadke, bet kā kādreiz aizmirsīšu mājās vesti vai riņķi tā būs klāt :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!


Ziņojumu laboja marti - Sestdiena, 29.10.2011, 21:31
 
parcopiDatums: Sestdiena, 29.10.2011, 21:35 | Ziņa # 694
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu man tikai pašvaldības policija ir divreiz pajautājusi mk. "Udens policija mani ar elektromotoru nepārbauda, bet zivju inspektorus neesmu manījis kopš 90-tajiem ķīsītī....


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 29.10.2011, 21:36 | Ziņa # 695
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vidzemē sastapt inspektorus var vai nu Burtniekā vai lašupēs.Kāds zin vai brīvdienās licenzētie tīkli ezeros drīkst būt,a to pieriebies 250 metri iekšā mazā ezerā ap 30 hektāri+-(tas pēc infas cik tam ezeram tīklu kvota) bet reāli gan jau ka vairāk to ielikto tīklu, jau kā pirms Jāņiem sāka, tā tiek smelts bez pārtraukuma un tā jau kuro gadu.Es tur mūļķīts līdakas laižu atpakaļ,bet tīklinieki par to tik var priecāties-tīklos būs vairāk.Nekad ar pašus tīklu licējus ar copeni rokās neesmu tur manijs.Paši muld ka inspektors ezeru pārbaudot,bet reāli pa visiem gadiem ne reizi tur neviens nav manīts.
 
kapracisDatums: Svētdiena, 30.10.2011, 14:26 | Ziņa # 696
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
stulba tā tīklu padarīšana ira! būtu nolieguši vispār-un miers! raibos ar-tīklinieki drīgst, bet copmans-pigu!
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 30.10.2011, 15:21 | Ziņa # 697
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pats jau uz to ezeru vairs nebraucu kur mēnesi jau,pieriebušies tie tīkli.Pēdējā reizē laidu lēnām mētādams uz ezera galu kur laba līdaku vieta,tīklinieks pilnā gaitā garām un steidz pirms manis tur tīklu ielikt,nolūrējuši blin kur es parasti spiningoju.Copes biedrs pāris reizes tur pēdējā mēneša laikā ir bijis,sieti vienmēr priekšā,līdaku izmēri ar sarūk kaut spiningotāju tur maz.
 
martiDatums: Svētdiena, 30.10.2011, 17:09 | Ziņa # 698
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šodien ķīsītī diezgan švaki. līdaks gandrīz nemaz negribēja. kaimiņam viens knapmērs galīgās zālēs un tas arī viss.
sākām asarus meklēt. kaut ko jau atradām. bet švaki, maz, mazi un reti. kopā kādus 40 salasījām no rīta līdz pusdienlaikam. bet izmērs uz robežas. tik daži normāli uz 200 - 250 gr.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 30.10.2011, 21:36 | Ziņa # 699
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
cope ir forša.šoreiz diezgan spraiga padevās.jau vakarā sagatavošanās procesā viens url uzprasijās uz sejas masāžu.darīju ko varēju,lai tik tiktu uz copi.no rīta nobrāztu padusi un sāpošu plaukstu traucos uz slepeno šaipus šosejai Nr.1.pa ceļam mļin,trīs pieturvietas-1.tankštelle un2.picstopi ar iepūšanu aurulītē (labi,ka vakarā uz kreņķiem neierāvu spirtjiku) cope galīgi švaka,bet kvalitāte pilnībā apmierināja.uz mājām atbrauca.-9 ašuki-3kg.viens uz aci ap 500g,viens ap 400g un pāris ap 250-300 .trīs pa 150 kaudzītei.norakstīta paciņa ar divdesmit gumpijām,mļin kopā pasālīti sāk palikt cope iekš nr.1 :( pauzēs mani izklaidēja 5 zemmēra siļķes un par siļķēm lielāks zemmēra zanderīts,kurš pie laivas iemanijās noziepēt zandeles. airēšanas paraugdemonstrējumus beidzu jau tumsiņā. kopumā bija baigi forši.


esmu tur,kur neķeras:).

Ziņojumu laboja paganels(pp) - Pirmdiena, 31.10.2011, 21:43
 
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 30.10.2011, 21:38 | Ziņa # 700
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
atvainojos par kļūdām-jo vairāk laboju,jo vairāk parādās.:(


esmu tur,kur neķeras:).
 
kompaktaisDatums: Svētdiena, 30.10.2011, 21:54 | Ziņa # 701
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
kurš ir nr.1 un kuršnr.2 dusma
 
eerglisDatums: Pirmdiena, 31.10.2011, 11:51 | Ziņa # 702
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Biju aiztipinājis līdz Rīgas HESam pačolēties. Plāns 1 līdaka, + pāris brekši, tas ir līdzi spinings, un vēl pludiņmakšķere, jo ceru tomēr atrast kur tie lielie brekši mīt :D

Devos līdz ar gaismu iekšā, un uz slepeno vietu mērcēt vobleri. iebraucu slepenajā vietā, no dziļuma puses, trādi rīdi rallālā, un kādā trešājā metienā līdaķels galā gan, zemmērs vai mērs nemērīju atsvabināju pie laivas.
Vēl nedaudz pacīnījies nolēmu braukt brekšus lūkoties, šitā un tā es iznesos, bet pie brekša es netiku :( barība bij labu labā, bet kur šie mīt tā arī neatradu :( atkal sajutos nedaudz piesmiets. :D nākošreiz mēģināšu ar fīderi pa lielo dziļumu.

Secināju, ka man laiva par mazu paliek :D sakrāmēju visus loriņus iekšā, knapi apgriezties var :))

Vēl viens novērojums, svētdien tikai viena laiva Ikšķilē tika ielaista, laikam neķeras.. :D


delfos komentārus nerakstu.
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 31.10.2011, 12:44 | Ziņa # 703
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es agrāk pie hesa diezgan bieži braucu makšķerēt, bet tagad vairs nebraukāju, jo neko vairs nevar noķert :D
Sausajā Daugavā gan šad tad ar laivu iepeldu, bet arī īsti man tur nav veicies :)
A agrāk gandrīz pie paša hesa, no Doles salas puses, brekšus diezgan labi varēja pavilkties. Uz parastu grūbu. Svini gan ar rezervi bija jāņem līdz :)


Za ribalku!
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 01.11.2011, 12:04 | Ziņa # 704
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar vakarā biju kārtējās vēdzeļu medības,no 6.30-11.00 ,bet nekas īpašs.Pieteicās 3gb vēdzelītes,bet tik mazas šogad vēl nebiju dabujis.Laikam vajag sniedziņu ,lai lielās gribētu ko uzkost.Man personīgi liekās ,ja jau mazās medī tajās vietās ,tad jau arī lielās tur grozas.Bet varbūt es maldos,katrā ziņā cope ir forša. alus ja
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 11:49 | Ziņa # 705
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vakar biju špini pamētāt.No paša rīta viens uzsitiens un klusums,tad ap 10,00 uz clackin rap 53 cm līdaķele,pēc brīža vēl cope,bet neuzsēdās.Tad līdz 14,00 pilnīgs klusums kuru pārtrauca cope uz profi blinker gumijas oranžā krāsā,pagrāba grimstošu un nebiju tam gatavs,spole tarkš,kāts ripā un domādams ka ir labi uzsēdusies nepiecirtu un tā ar bija mana kļūda jo pēc neilga laika bija nost.Līdaks bija iespaidīgs.Runājot par pieciršanu,tad es vispār reti to daru un pamatā viena apsvēruma pēc,tiek diezgan līdakas traumētas,it sevišķi nelielās,daudzas esmu izvilcis kurām labi var redzēt mutē traumas,kā arī atplēstu virslūpu,ja zemmērs būs dziļāk ierijis tas 100% pēc pieciršanas dzīvotājs nebūs.Ir bijusi 6 ar kapeikām bez augšlūpas,diezko smuki viņa neizskatijās.Kāds varbūt uzskata ka esmu dunduks ka nepiecērtu,bet ticiet man to ko ir lemts izvilkt izvilks tāpat.Šo sezon kādi pāris simti izvilktu līdaku man jau ir un izskatās ka ziema vēl drīzumā nebūs.Varēs vēl kādu laiciņu paspiningot.Ne asakas lielo līdaku meklējumos.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv