[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 12:12 | Ziņa # 706
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man šogad lielā vēl nav ņēmusi. Vispār man tādas riktīgi lielas ir trīs reizes mūžā ņēmušas un visas trīs esmu palicis ar garu degunu. :D
Ar pieciršanu - līdakai tas nemaz īpaši nemaz vajadzīgs, viņa jau tāpat iekampj to mānekli :)
Cita lieta sams un zandarts :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Ceturtdiena, 03.11.2011, 12:33 | Ziņa # 707
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā kas vakar man paņēma bij pagājušo svētdien paņēmusi vienam onkam uz dzīvo,diezgan ilgi bij pamocijies,bet tā arī nebija augšā pacēlis.Ezers neliels un 90% ka liela tur tik 1 ir jo šogad jau 4 večiem ir paņēmusi,bet visus atstājusi ar garu degunu,ņēmusi +- 100 metru diapazonā.Vienam 0,2 pīto sarāvusi,vaina gan varētu būt nenoregulētā spolē pēc manām domām,vēl vienam virs 30 cm pavadas nokodusi pēc labas cīņas,ko lai saka viltīgs zvērs :)
 
lauveneDatums: Piektdiena, 04.11.2011, 19:34 | Ziņa # 708
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 45
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Mani zivis šodien ignorē,Pakulī kādas 2 stundas un nekā,nekas rīt gan kaut ko noķeršu, fish


KĀ MĀKU==TĀ METU
 
parcopiDatums: Piektdiena, 04.11.2011, 21:09 | Ziņa # 709
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man šodien gāja labi, atskaite vēlāk pēc hokeja. Jāskrien ciemā :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:29 | Ziņa # 710
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad solītā atskaite raksta
Šodien beidzot atkal bija brīvdiena un pēc ilgiem laikiem nolēmu ielaisties ar laivu Daugavā un Ķīšezerā. Šajā pusē, kas vistuvāk mājām, sen nebiju bijis svilpo
Aizbraucu uz garāžu, paņēmu laivu, ielaidu ūdenī, izstaipījos atkal akumulatorus un biju gatavs startam. prieks
Elektromotorītim klusi dūcot es pa kanāliņu no garāžas braucu uz Kundziņalas pusi. Tikko izbraucu Daugavā, tā pretī jau divas laivas!


Pabraucu laivām garām, piestāju pie Kundziņsalas un provēju sasmelt mailes. Sanāca figa!
Pamēģināju vēl vairākās vietās, kur pagājušo reizi mailes vēl bija, bet rezultātā tiku tikai pie četrām pavisam sīkām mailēm taada
Uzspļāvu visam un nolēmu nospraust kursu uz Ķīšezeru!
Tā es braucu lēnā garā, dzeru līdz paņemto tēju no termosa un priecājos par skaisto rudenīgo dienu, ko ieskāvusi migla. Tā nemanot tuvojos jau tiltam un redzu, ka tur šeptējās tāda kā pazīstama seja. Piebraucu tuvāk - tas tak Rio! hello
Piebraucu klāt, papļāpājām, viņam lomā nekas nebija ticis, bet tajā pat vietā viņa kolēģi dienu iepriekš bija tikuši pie zandartiem. Nu neko, novēlējām viens otram ne asakas un es devos ezera virzienā. Pabraucot gabaliņu nost, nolēmu Rio iemūžināt kadrā


Tālāk pamēģināju smelt mailes pie tiltu balstiem, bet netiku ne pie vienas! :D
Tad izdomāju, ka jāatrod vismaz kāds tārps un piestāju pie betona apmales un gāju krūmos meklēt tārpus. Izdevās atrast veselus trīs! nirga
Jau domāju, ka būs jāiztiek tikai ar spiningu, bet tad pie Sniķera salas laimējās piesmelt asarīšus - vienā smēlienā to jau bija ap 20gb! ja


Garīgais manāmi uzlabojās un tad izdomāju, ka sākumā jāpamētā savās līdaku vietās.


Domāts-darīts. Nomētāju, bet rezultāta nebija. Tad nolēmu, ka nedaudz ezerā jāpavelcē. Devos ezerā raksta Bet tur priekšā jau vairākas laivas un vilnītis arī tāds smuks. Bet tas jau mani neatturēs no ieplānotā :)
Pielikumi: 1643493.jpg (27.1 Kb) · 1212388.jpg (64.9 Kb) · 9014643.jpg (73.1 Kb) · 4720491.jpg (15.9 Kb) · 9815373.jpg (24.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:29 | Ziņa # 711
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sākumā pavelcējos pa dziļumiem. Lielākais dziļums, ko rādija eholote bija 15.8m, piefiksēt izdevās 15.m :)


Tad nolēmu paņemt vienu kanti. Copes nebija. Tad noenkurojos un kants un mēģināju tikt pie kāda asara ar maiļu palīdzību. Pirmais asaris nebija ilgi jāgaida! prieks Pie tam eksemplārs uz gramiem 200! ja
Jau pēc brīža pludiņš atkal smuki pagāja zem ūdens un tiku pie otra eksemplāra! ja
Vairāk copes arī nebija. Tad nolēmu pārvākties uz tālāko kanti. Domāts-darīts! dance
Noenkurojos uz tālākās kants un sāku copi. Minūtes piecas pludiņš klusēja, tāpēc nolēmu zem laivas nolaist "bumbiņu". Tā arī klusēja. :(
Bet te skatos, ka pluds sāk slīdēt uz dziļuma pusi - nogaidīju, piecirtu....jā galā kaut kas ir! prieks
Ievilku laivā asari uz gramiem 350! Tas arī lielākais izrādījās šodien! taada
Vairāk copes nebija, tad es izdomāju pavelcēties pa tālāko kanti, uz kuras stāvēju. Sāku braukāt zigzagiem no kants puses uz dziļumu. Liku pārsvarā voblerus. Tad izdomāju, ka jāpamēģina kāds šūpiņš un izvēle krita uz šosezon daudz zivju piemānījušo alumīnija krāsas lietuviešu šūpiņu. Rezultāts nebija ilgi jāgaida! prieks
Šūpiņu iekāroja knapmēra zandarts! Bet toties zandarts! Es pie zandarta jau kādu laiku nebiju ticis! prieks
Pie tam cope bija tik nikna, ka domāju, ka tūlīt būs ko ielikt "rudens trofejai"

Turpināju velcēt, bet copes nesekoja. Pavelcēju pa dziļumu - copes nebija. Tad nolēmu, ka jādodās vēl laime izmēģināt uz Sniķera salas tālākā gala, kur kanāls ieiet ezerā. Domāts-darīts! Nenkurojos uz tās kants un nolaidu zem laivas "bumbiņu" un iemetu arī pludiņnieci ar maili. Copes nebija. Tad atcerējos, ka man ir trīs sliekas! prieks
Uz "bumbiņas" uzliku slieku. Cope bija jau tūlīt pēc ielaišanas, bet zivi laivā iedabūt neizdevās! Toties ar otro slieku tiku pie pārsteiguma! Noķēru 32cm vimbu! prieks Ķīšezerā man pirmā vimba, pa visiem gadiem, ko tur makšķerēju....piedevām rudenī! Lai nu kā, bet pārsteigums patīkams! ja
Vairāk gan copes nesekoja un nolēmu doties Daugavas virzienā. Tuvojoties Kundziņsalai man pretī brauca dīvainas formas armijnieku kuģis, kas atgādina lielu katamarānu!


Tuvāk bildēt neuzdrošinājos, jo klājs un kapteiņa tiltiņš bija pilns ar armijniekiem :D
Izdomāju izmēģināt laimi pie Kundziņsalas. Kad piestāju, tad bija stipra straume un cope bija tikko kā iemet! Asari gan nebija lieli, un lielākā daļa uzreiz lidoja atpakaļ dzimtajā stihijā, bet dažus tomēr arī paturēju! Tad straume norimās un pazuda arī cope! zivs
Bet labi vien bija, jo ārā jau sāka mesties krēsla un es devos Zivnieka garāžas virzienā :)
Lieti noderēja mans gaismeklis! ja


Krastā nobildēju savu lomu!


Tad, kamēr staipīju no laivas mantas, pie manis ieradās ierastie nodokļu iekasētāji :D Tiem tika visas iekšas, asaru ikri un viens asaris, ko es viņiem laipni sagriezu :)


Tāda man šodien bija cope! Sūdzēties galīgi nav par ko! Super diena, super emocijas un pie zivīm arī tiku! prieks

P.S. - viens novērējums. Nezinu, cik var ticēt rādījumiem, ko rāda eholete, bet zivju bari visi jau koncentrējās dziļajās bedrēs un pie tām raksta

Ne asakas visiem! fish
Pielikumi: 4500541.jpg (35.9 Kb) · 3769327.jpg (25.0 Kb) · 0863412.jpg (26.5 Kb) · 3551701.jpg (70.9 Kb) · 6042798.jpg (73.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:44 | Ziņa # 712
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Super cope un atskaite ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:45 | Ziņa # 713
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja
pēc krāsojuma spriežot zanderīts vietējais :) pēc bušu pasākuma, jāmēģina arī līdz ķīsim tikt..tur, liekas, ka pāris mēnešus neesmu rādījies :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 00:54 | Ziņa # 714
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jutrix - vajadzēja braukt līdz ;)

Zivnieks - aizbrauc gan. Es arī sen ezerā nebiju bijis. A zrja :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 01:14 | Ziņa # 715
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
super. es atkal biju aizgājis šodien uz arēnu rīga. galīgi neķērās. pirmajā puslaikā bija daudz smukas copes, bet nepaņēma neviena :( pēc tam jau nebija varis arī nevienas copes. pakāsu 4 voblerus :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 03:25 | Ziņa # 716
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Jutrix - vajadzēja braukt līdz

diemzel nesanaca, jo kaki mocija ne


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 08:44 | Ziņa # 717
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tākš....nemiers dīdīja visu nakti un tā arī lāga nepagulēju, bet nu....viss sapakots, viss sasiets un pārsiets, zeķubikses paņemtas, lūgsna Neptūnam noskaitīta un tūliņ jau arī mazais starts uz tirgu, un tad jau....
Ne asakas šodien un rīt visiem :) alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 08:53 | Ziņa # 718
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
Ne asakas šodien un rīt visiem

Man vienīgi uz likumpārkāpēju aizturēšanu :D

Ne asakas butēs! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 09:41 | Ziņa # 719
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
super. es atkal biju aizgājis šodien uz arēnu rīga. galīgi neķērās. pirmajā puslaikā bija daudz smukas copes, bet nepaņēma neviena :( pēc tam jau nebija varis arī nevienas copes. pakāsu 4 voblerus :(

ja arī laba atskaite
Mēs ar Je6ku arī startējam uz Jūrmalas pusi ,ne asakas visiem !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 05.11.2011, 11:28 | Ziņa # 720
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tad jau Tev Aigar garlaicīgi nav bijis :) Tas ka zivis pārvākušas uz dziļumu ar tiesa,gar zāļu malām pēdējās pāris reizes neviena līdaku cope man nav bijusi. Bet hoķī gan pēc pirmā taima likās ka gan jau ka mūsējie uzvarēs,cerība vēl bij pie 1-2 bet pretinieki ātri apdzēsa...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv