[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 13.03.2014, 21:39 | Ziņa # 2926
Grupa: Dzēstās
Šodien nemakšķerērēju, bet tas neliedza noķert ar plikām rokām vēdzelēnu uz 20cm. :) Sitiens ar papēdi pa ledu, nu i zivs rokā. Vēl redzēju asari ap 15-17cm garumu, bet nepaspēju. :)
 
AlbertsDatums: Svētdiena, 16.03.2014, 16:58 | Ziņa # 2927
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Jauna makšķerēšanas tehnika "sitiens ar papēdi pa ledu" chukle


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
BorodaDatums: Svētdiena, 16.03.2014, 18:38 | Ziņa # 2928
Grupa: Dzēstās
Quote Alberts ()
Jauna makšķerēšanas tehnika "sitiens ar papēdi pa ledu" chukle

Vecumveca... Kādreiz uz pirmā caurspīdīgā ledus onkas gāja ar milnām. Ierauga līdaku - blieziens, līdaka apdulst uz brīdi, tad tik ātri jāizcērt āliņģis un ļīdaks somā. ;)
 
AlbertsDatums: Pirmdiena, 24.03.2014, 18:50 | Ziņa # 2929
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Vakar ar kaimiņu aizlaidām uz Salacu, rajonā pie tilta. Samaksājām tos 4eirikus par licenci, bet bija to vērts! Ķērās super - tikko iemet, jau cope! ja
Lomā teibas, sapali, raudas, brekši... nesvērām, bet tuvu 7-8kg uz diviem toč bija. Pamatā ar pludiņu, bik arī ar grunteni. Ņēma baltos, nekā cita gan mums ar nebija :D
Tagad apetīte nodzīta, jãgatavojas ar spini kur izlaist, tas man tuvāks ja


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 24.03.2014, 20:03 | Ziņa # 2930
Grupa: Dzēstās
Quote Alberts ()
Vakar ar kaimiņu aizlaidām uz Salacu

Forši! ja
 
parcopiDatums: Trešdiena, 26.03.2014, 20:43 | Ziņa # 2931
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien aizminos līdz garāžai velo
Laiciņš super, tur kur vēja nav :)
Laiva visa pārklājusies ar pelējumu pa ziemu, bet man ir spainis, Cif un švamme :D
From March 26, 2014

Pēc kāda brītiņa darba, laiva izskatās jau pavisam savādāk! ja
From March 26, 2014

From March 26, 2014

Tad jālaiž ciemos pie Zivnieka, kurš turpat ņemās ar savu laivu :)
From March 26, 2014

Zivnieks tur sakūpinājis vistiņu, aliņš arī ir - ko vēl vairāk vajag, riktīga super pavasara diena! ja
From March 26, 2014

Aliņš iedzerts, vistiņa uzēsta - var arī atklāt laivošanas sezonu :D
From March 26, 2014

From March 26, 2014

Un pēc tam biku bija jāpakruķī pedāļi un esmu atkal mājās velo
Tā lūk! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 26.03.2014, 21:40 | Ziņa # 2932
Grupa: Dzēstās
Forši izskatās! It sevišķi vistuks. :D
 
BorodaDatums: Sestdiena, 29.03.2014, 20:00 | Ziņa # 2933
Grupa: Dzēstās
Nu tā es ir atpakaļ no cops. It kā devāmies uz Jelgavas pusi, bet neaizbraucot līdz galam, par laimi mūs apturēja zvans no J0ņa - visas vietas aizsistas, pilnīgs kolhozs. Nu ko, 3 min. pārdomām un braucam kur nav kolhoza. Upe tā pate. Aizbraucam, novērtējam situāciju, pa upi drusk nes niedres, bet straume normas robežās. 3 vīri pajem pa fīderītim un sāk copi. Un zivis ir. Brekšbērniņi līdz 500gr, pa raudelei, kas lietoja motili, tam pa ķīsim arī. Kopumā, skaista diena, pirmais sārtums no saules vaigos! :) Pirmā zivju ķesele pilna. :) Ieguvu nedaudz teorijas no Iesācēja, būs par ko padomāt.:)
Un jums arī ne asakas!
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 29.03.2014, 21:17 | Ziņa # 2934
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Boroda, ja

Quote Boroda ()
visas vietas aizsistas, pilnīgs kolhozs.


Man liekas daudzās upēs tā šodien un rīt būs. svilpo
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 30.03.2014, 20:30 | Ziņa # 2935
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šodien Gaujā no pl 6.00-14.00 neviena cope.Vimbas mani šosezon pagaidām baigi piesmej. svilpo

Pielikumi: 0647984.jpg (164.6 Kb)
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 31.03.2014, 17:18 | Ziņa # 2936
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sodien Daugava feederis,viens plicis 700 gr.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 31.03.2014, 18:43 | Ziņa # 2937
Grupa: Dzēstās
Quote spulgits ()
Sodien Daugava feederis,viens plicis 700 gr.

O, tas jau Latvijas rekords pličiem! ;) Vai tik nebūs brekšuks? :D
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 16:03 | Ziņa # 2938
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es Ķīšezerā esmu ķēris pličus ap 600gr, cik ir rekords nezinu. Bet deviņdesmitajos tas nebija retums pie Mežaparka bedres :) Koka Klucis ar tādus ir vilcis un arī Aigaram ap 500gr ir bijis, kad viņš vēl padsmitgadīgs puika bija. Tagad gan pēdējos gados lielākais varētu būt kādi 350gr raksta


Za ribalku!

Ziņojumu laboja Anatolijs - Ceturtdiena, 03.04.2014, 16:03
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 21:04 | Ziņa # 2939
Grupa: Dzēstās
Pliči veido hibrīdus ar breksi un vēl dažām līdzīgām zivēm. Tā ka brīžam nesaproti, ko esi izvilcis - plicis vai brekšuks. :)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 03.04.2014, 21:16 | Ziņa # 2940
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Boroda - tie bija tīrasiņu pliči :D
Tur tiešām bija viena vietiņa, kur mēs vilkām skaistus pličus, lielas raudas, asarus un arī brekšus. Bračkam bija arī vienā reizē baigie ruduļi, lielākie bija ap kilo. Bet tas bija kudiš sen atpakaļ un vietai mīnuss, ka jāstāv ūdenī, vai arī ar laiviņu. Tik tālu stāvot krast'ā nevar aizmest, jo tur plats sēklis no krasta iet. Mēs toreiz stāvējām ūdenī. Starp citu sen bija doma pārbaudīt to bērnības zivju mekas vietu, bet visu laiku kaut kā aizmirstās. Varbūt šogad :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv