[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 09:59 | Ziņa # 496
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl jau mierīgi var laist uz copi un pie reizes kompensēt Marti gaidīšanu! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 10:10 | Ziņa # 497
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
da bļins, jūtos tik sūdīgi par visu šito, ka par copi galīgi domāt negribas!!!! sazvanīju marti, šamais vismaz par ķīsi copējās!!! jau viņam pateicu, ko izdarīšu, lai šamajam mierīgāks prāts būtu......
mļins, bet kā kaut kas tāds ir iespējams?????? tirsā, vienkārši, tirsā!!!!!


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 10:15 | Ziņa # 498
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Zivniek viss kādreiz notiek pirmo reizi :)
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 10:21 | Ziņa # 499
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bet tas viss varēja notikt tad, kad iesaistīts būtu tikai es, nevis vēl kāds dusma


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Koka_KlucisDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 10:53 | Ziņa # 500
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks, nepārdzīvo tik ļoti, gan jau marti atvainošanos pieņems :)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
kapracisDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 16:48 | Ziņa # 501
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
zituācija nepatīkama protams......, bet ar attiecīgu litrāžu moš ko var labot:))
 
martiDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 18:02 | Ziņa # 502
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
izmisumā nekritu un neko arī nenokavēju.
līdz ar gaismu jau biju ezerā.
benzīns ar tieši noderēja, jo bija tuvu sausa bāka.
pa taisno devos uz savām līdaku plantācijām.
kā iekārtojos, sāku strādāt tā skatos un neticu savām acīm.
man virsū drāžas vesels bars ar pūšļiem, katrā pa 3 veči.
tiku ielenkts no visām pusēm. brīdi piedalījos sacenēs, bet tad,
kad sapratu, ka te ir tukšā loze, tinos prom uz nākamo plantāciju.
tur neviens nav priekšā :) gaiss tīrs. sāku strādāt.
un te jau parādās dzīvības pazīmes. pāris zemmēri un process sākas.
bet kā sākas process, tā atkal tieku ielenkts :D
viena kompānija ar tumši zilu laiva apakšdaļu un suzuki motoru.
te man no vienas puses, te no otras, te no priekšas un vēl nezin kā.
muļļājamies viens ap otru, bet ķeras tikai man :)
šiem zīmulīši uz 20 cm, bet man ik pa laikam jāņem sačoks un jāmēra.
demonstratīvi metu atpakaļ vairākus tādus uz 45 cm
paturēju 3 gab. divas pa kg un viena uz pusotru.
mazas jau, bet gribējās uzēst zivi. toties kompanjoniem tiesnesim garlaicīgi,
skatās kā es stāvu kājās pellā uz soliņa un gaida, kad beidzot iekritīšu. bet fugu!
asari man negribēja rādīties. kādi 3 bija, bet mazi vietējie.
zemmēri bija pie desmit vismaz. copes ar diezgan.
uz velci pārbraucienos vispār nekā.
diena izdevusies!
ā un finālā zaržecka ūdens lidmašīna nolaižoties ienira zem ūdens :)
nevarēju saskatīt kā tas notika, bet blīkšķi labi varēja dzirdēt.
labi, ka visi dzīvi un veseli. apkalpe krastā un saimnieks ar progresu šlepēja zemūdeni uz ostu.
spārnu gali un aste vien ārā
esot ne tā piezemējušies un aprāva otrādi.
te pāris bilžas:









Pielikumi: 1880123.jpg (123.1 Kb) · 1570638.jpg (127.1 Kb) · 9662446.jpg (128.5 Kb) · 3283097.jpg (145.6 Kb) · 3981021.jpg (86.1 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 19:21 | Ziņa # 503
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vecdaugavā būtu bijušas lielās līdakas! taada
Neslikti esi pacopējis! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 19:47 | Ziņa # 504
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien copē gāja labi.Atkal pabiju ezerā šaipus šosejas.Satiku čomus sen,un ne tikai,nereedzētus,par ko neviltots prieks.KāJAU TE KĀDS MINĒJA,VIKENDĀ COPES NEBŪS?Bij,tik ne tik reaita kā nedēļas vidū!
:
")))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
uldeensDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 21:53 | Ziņa # 505
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Kā jau minēts copē gāja forši-tik pieminēšu ka bračkam uz kūpināšanu tika nogādāts 12kg ašuku:)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 08.10.2011, 22:33 | Ziņa # 506
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uldeens,tad jau smuks ašuku loms tev bijis. ja
 
uldeensDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 22:51 | Ziņa # 507
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Loms vispār uz četrām personām,bet cope protams ka izdevusies:)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 08.10.2011, 23:04 | Ziņa # 508
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tā kā vakar bija piedāvājums aizbraukt uz Salacu pamēģināt paķert raudu,tad protams arī piekritu ,jo nebiju nekad tai upē copējis.Sākumā nesapratu kāpēc jābrauc jau no vakara,atbilde sekoja ,ka vietas labākās jāaizņem.
Pie upes biju 21.00 vakarā ,bet copmaņi jau bija padaudz,to spriedu pēc zaļajiem jāņtārpiņiem kuri bija piestiprināti pie copenēm.Atradu arī savu vietiņu,un lēnām sāku riktēties copei ,pa nakti copēju ar fīderi un līdz rītam izdevās izvilkt piecus breksīšus svarā no 300-650g.Kad uzausa no rīta gaisma ,visi nomainija savas grunsmakšķeres pret pludiņcopenēm,protams es ar.Sākumā man uz pludiņa pilnīgi nekas,bet blakus veči velk atspērušies smuku raudu.Sāku provēt visādus attālumus tuvāk tālāk,un izrādijās ka rauda manā vietiņā ir diezgan patālu no krasta,ja aizmest es varēju tik tālu ,tad iebarot to vietu es nevarēju nekādi un tāpēc cope man sanāca švaka.Kopumā izdevās savilkt man 4kg zivtiņu .Kopumā ļoti labi pavadīts laiks un jauna copes vieta nedaudz apgūta. alus

Salaca


Labākās vietas jau ieņemtas.


Zivtiņas.
Pielikumi: 9828224.jpg (155.8 Kb) · 4845641.jpg (155.8 Kb) · 1459498.jpg (167.3 Kb)


Ziņojumu laboja copmanis78 - Svētdiena, 09.10.2011, 01:12
 
parcopiDatums: Svētdiena, 09.10.2011, 10:15 | Ziņa # 509
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Copmanis - forša atpūta un loms arī ir! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Svētdiena, 09.10.2011, 10:37 | Ziņa # 510
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Uldeens
Rīt pārbaudīšu otro ezeru šaipus šosejas!
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv