[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 15:05 | Ziņa # 466
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti
laižam sestdien uz copi - nodemonstrēšu ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 15:07 | Ziņa # 467
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivnieks - tā laikam arī būs jādara. Jo ezers pilnīgi atkrīt un pa to duļķi ar īpaši negribās. Es gan esmu silentshadow copi parādā, bet jāpagaida mierīgāks laiks un tad :) Rīt laikam toč jāiet Vecdaugavas līdakas tramdīt :)

Marti - varu pasniegt privātstundas kā ar parasto veikala tīkliņu tikt pie mailēm ;) alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 15:08 | Ziņa # 468
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ehhh, piedāvājums vilinošs, bet nevaru saprast kā man nedēļas nogale iegrozīsies.
bija plāns laukos kādas 50 ābeles iestādīt... bet tas arī vēl nav droši.
nāks tuvāk, sazināšos kā būs skaidrība!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 15:10 | Ziņa # 469
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
drusku samelojos, nevis 50, bet 25, jo 25 pagājušo ruden iestādīju un plāns bija par 50 kopā :P


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 15:15 | Ziņa # 470
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
:D
tikko atcerējos, ka laivas kaimiņš 2 dienas atpakaļ pie garāžas ābeli iestādīja - ķipa zakusons būšot....es šim tā klusi noteicu - zakusons kam?? Tev vai bebriem, kas pa kanālīti gorās riņķī viens pēc otra??? telefona klausulē iestājās klusums, tad manāmi satraukta balss un vakarā bija tesies no mājām, lai liktu režģi riņķī - saka, ka par tiem lopiem galīgi nebija aizdomājis :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 15:22 | Ziņa # 471
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ābelīte viņiem būtu patīkams pārsteigums :)
es joka pēc savējās janvārī dziļā sniegā atraku un aptinu.
un manējās vienīgās netika nograuztas līdz nāvei. muterei bija bēdu ieleja.
pat vecas ābeles nesmādēja. bebers tur tik vēl trūka.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 16:05 | Ziņa # 472
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jā Kundziņsalā vietas pie ostas tilta ir pagalam Tie kas zināja kur atrodās bedrītes tika pie labiem lomiem.Ar čomu biju aizbraucis un paskatījies kas notiek tajā galā,traktorists teica jaunu tiltu būvēšot,tāpēc bagarē tur.Ak jā,to pusi arī it kā klapēšot ciet kaut kad.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 16:12 | Ziņa # 473
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mjā...tur pretī voleriem, man bija mīļas vietiņas, bet liela daļa no tām jau tika izvarotas laiciņu atpakaļ un tagad tas viss tikai turpinās...pēc pāris gadiem varēs sākt atkal meklēt, jo kantis kas paliek no racējiem zivtiņai patīk, tikai pie tām jāpierod...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 16:35 | Ziņa # 474
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Drīz jau Kundziņsalā būs kā Varkaļu kanālā rinda stāvēs lai varētu pludiņu iemērkt Jo ja aizklapēs ciet otru pusi tad paliks tikai metri 150 kur pie ūdens tikt klāt.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 16:38 | Ziņa # 475
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vel variants,kam nebūs vietas krastā varēs no tilta ar ziemas makšķerīti


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:04 | Ziņa # 476
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēc darba,biju aizskrējis uz ezeru šaipus šosejas.Laivu iekšā nelaidu,tik uzvilku vaidarīti.Teikšu kā ir,Tādos vairumos asarus tai ezerā neatceros kads būšu vilcis.Tāda sajūta,ka viņi ir visur.Kā met tā galā.Vairākas gummi gan tika sadriskātas.No šodien iepirktajām 15 gummi,tik dažas ir palikušas.Baidos ka rītdienas copei var nepietikt.
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
urmaasDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:05 | Ziņa # 477
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
p.s.
Visus asarus atbrīvoju uzreiz atsvabinot no āķa.Mājās netika paņemts neviens.
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:13 | Ziņa # 478
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tad jau riktīgi feina copīte Tev bijusi.... ja


The most dangerous animal in Japan is ninja

Ziņojumu laboja jutrix - Trešdiena, 05.10.2011, 21:14
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:14 | Ziņa # 479
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu Tu urmaas dod!!! :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:35 | Ziņa # 480
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es uz tādu razdaču neesmu uztrāpījīs :D
Apsveicu ar feinajām emocijām :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv