[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:39 | Ziņa # 481
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
un kā pienāks 6diena, 7diena, tā cauri būs :D zivis arī atpūtīsies.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:39 | Ziņa # 482
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Braucat ciemā.Visiem pietiks!
:))
Tāda sajūta,ka uz pirmo ledu ar būs interesanti!
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 21:50 | Ziņa # 483
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja jau tu tā turpināsi laist atpakaļ, tad tas ir ticami ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 22:50 | Ziņa # 484
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par ziemu es arī sliecos piekrist urmaasam, un man arī ir viens tāds funktierītis, kāpēc, bet ta jau redzēs vai apstiprināsies :) ;)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 05.10.2011, 22:52 | Ziņa # 485
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ziemā sēdīšos jums uz astes un apurbšu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 10:37 | Ziņa # 486
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
muitas zonām nav jāievēro tauvas josla?


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 10:43 | Ziņa # 487
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vo par tām muitas zonām es tīri skaidrībā netieku :D pāris gadus atpakaļ smelstīju maili, kur zinu, ka krastā ir muitas zona, bet nav ne nožogojums, ne kāda zīme, ka tur tāda ir....atnāca nikns onkulis un sāka mani lamāt, ka man būšot bargs sods, ka es te kaut ko daru....es uz pakaļas un sāku šim braukt pretī, lai atnāk un parāda man kaut kādu likuma punktu, ka es šeit no laivas, pat nepieskaroties krastam, nevarētu ķert mailītes. toreiz čalis nikns aizskrēja kaut kur projām, es pabeidzu ķert un arī devos projām, bet tā arī nesapratu, vai to drīkstēju darīt vai nē...it kā esmu kko pa likumiem paurbinājies, bet neko tamlīdzīgu neatradu, tik vien kā nedrīkst izkāpt krastā, kur ir muitas zona...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 12:14 | Ziņa # 488
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
negrābsties, gar muitas mailēm!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 16:24 | Ziņa # 489
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien,pēc pāris stundu copes,notika tas ko vakar paredzēju,izbeidzās medīgās gummi.
Uz citām jēma,bet ne tākā uz medīgajām.Bet man tāpat pietika ar tām pārs stundiņām.Atvilkos ašukus.Mājās pārvedu 7-ņus 300-350gr.Pārējie lai paaugās.
:)))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 16:34 | Ziņa # 490
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
super! ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 16:34 | Ziņa # 491
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
medīgās gummi ir tās ēdamās, jebšu parastās, tikai ar īpašu krāsiņu? :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 16:45 | Ziņa # 492
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es domāju, ka īpašās krāsiņas tvisterīši. iepējams, ka reflex, relax vai kā viņus tur sauca :)
otrobotkas krāsā...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 17:19 | Ziņa # 493
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Visu nosaka īpašā krāsa!Gribētos šamās izmēru lielākas iegādāties,tik neesmu manijis.Pat esošie izmēri,vismaz Saučos un Ādažos ir beigušies.Jāmeklē būs citās bodītēs.
:)))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
vieplisDatums: Ceturtdiena, 06.10.2011, 17:35 | Ziņa # 494
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Zivnieka mailēm jāuzliek muita. chukle
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 08.10.2011, 09:54 | Ziņa # 495
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bāāāāāāāāāc!!!!!!
marti
es, dziļā izklupienā, no sirds un publiski atvainojos!!!! Es, bļin duraks telefonu atstāju otrā istabā un aizgāju gulēt. No rīta pamostos - ārā gaišs, stresaini meklēju telefonu, kas par lietām un izrādās šitāds pipec. Tas, ka sačakarēta diena un netiku uz copi, būtu sūds, salīdzinājumā ar to, ka piečakarēju cilvēku, kas dēļ manis agri no rīta kūlās pie manis!!!!
vēlreiz atvainojos - šitā ar mani vēl NEKAD nav noticis!!!! jūtos vairāk nekā tizli - šito es atlīdzināšu!!!!!!


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv