[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Svētdiena, 25.08.2013, 19:05 | Ziņa # 2686
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man te iezagās jautājums vai uz Līni ir vēl cerība upē??? Jautāju jo ar šo zivs sugu ir bijusi pavisam neliela saskarsme.... zivs


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 10:27 | Ziņa # 2687
Grupa: Dzēstās
Quote (je6ka)
Man te iezagās jautājums vai uz Līni ir vēl cerība upē??? Jautāju jo ar šo zivs sugu ir bijusi pavisam neliela saskarsme....

Gan jau cerība ir. :) Daži velk pat no ledus.... Es gan laikam augusta beigās neesmu noķēris, bet šajā laikā speciāli uz līni arī neesmu sēdējis.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 10:47 | Ziņa # 2688
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu par upi, bet teiksim Vecdaugavā kādreiz, kad es pārsvārā tikai ar pludu vēl copēju, tad pat septembra beigās esmu līņus vēl noķēris.
Bet tas bija sen, tagad vispār nemāku līni noķert.....pat pavasarī :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 11:14 | Ziņa # 2689
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kamēr laiks silts un ūdenszāles nav galīgi sapuvušas, tikmēr līni var noķert. Kad jau ūdens temperatūra krītās zem 15grādiem, tad gan cerība maza :) Pagaidām domāju, ka noteikti vēl var noķert! zivs


Za ribalku!
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 11:52 | Ziņa # 2690
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Anatolijs)
Pagaidām domāju, ka noteikti vēl var noķert! zivs

Iespējam jau ka var, tik man plāni pajuka šorīt jau ierodoties pie upes 6:00 jo visa upe aizaugusi ar zaļu draņķi, ka pat nav vietas kur pludu iemest, kur vēl ar laivu ieairēties tā iemesla dēļ ka nav straumes(izskatās kādu nedēlu jau ir stāvošs ūdens- es par Iecavas upi)... un gatavošanas līņu medībām izpalika :( Aizbraucu nedaudz pāris km uz augšu un ķēru no krasta, kaķraudiņas varēja vismaz paķert... un izbaudīt brokasti pie dabas krūts!


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 12:03 | Ziņa # 2691
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (je6ka)
kaķraudiņas

Jauna suga? chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 21:54 | Ziņa # 2692
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Jauna suga? chukle

Tas tāds īsāks apzīmējums zivju lielumam :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 22:05 | Ziņa # 2693
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Peļraudiņas->kaķraudiņas->suņraudiņas->cilvēkraudiņas->ziloņraudiņas..... :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 26.08.2013, 22:53 | Ziņa # 2694
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Peļraudiņas->kaķraudiņas->suņraudiņas->cilvēkraudiņas->ziloņraudiņas..... :D

Tik tālu es nebiju aizdomājies... :D Ziloņraudiņas


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 27.08.2013, 19:35 | Ziņa # 2695
Grupa: Dzēstās
Vajag saīsināt. MR. Mamutraudiiņas - tjipa, kiloškas un virss....
 
martiDatums: Ceturtdiena, 29.08.2013, 18:06 | Ziņa # 2696
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
biju beidzot izrāvies uz ķīsīti.





Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 29.08.2013, 18:32 | Ziņa # 2697
Grupa: Dzēstās
Smuki asarēni! :) ja Es tādus gribu ziemā savilkt. :)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 29.08.2013, 18:35 | Ziņa # 2698
Grupa: Dzēstās
Un vispār - tak kādreiz jānopērk man tie svari. Nu nekas, būs ienākumi - būs svari. A to acumērs kādreiz nedaudz piemelo. :D
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 29.08.2013, 21:35 | Ziņa # 2699
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
marti, labi esi pavilcis asarus. ja
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.08.2013, 10:29 | Ziņa # 2700
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kas tie sīkie pēdējā bildē? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv