[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 25.08.2011, 16:40 | Ziņa # 256
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu taa. shoriit ceelos 4.00. aatri sapekeleejos un peec 20 min jau biju pie ezera. normaala tumsa :) ar lukturiiti uz galvas gaaju smelt mazaas zives. kaut ko sasmeelos, bet par izbriinu neviens asariitis. mazas raudinjas un super mini mailes. aa un grundulji atkal :D bet mazi. laikam tumsaa asareeni kaut kur citur ieliidushi un tumsaa shiveree tikai baltaas zivis.
secinaaju, ka man jaauzlabo inventaars. jaaiegaadaajas zivju kule, ko tur uudenii. jo mana metaala padomju reste-armonjika pa rupju. mini izmeeri iziet cauri un labie izmeeri iespruust un paliek stiivi otraa riita :( ejoshais raudu izmeers saglabaajas labi. bet tomeer tur ir kaut kas jaamaina!
tad veel vienaa smeelienaa salauzu savu jau uztjuuneeto tiiklinju :(
jaaiet buus pie kaada kursos - "kaa sasmelt mailes"
arii te inventaars jaamaina-jaauzlabo. toties pats tiklinjsh man nodereeja, ko uzlikt uz spainja, lai dezertierus aiztureetu.
mazaas raudas baigi labi lec aaraa paari malaam.
nolieku salauzto inventaaru malaa un dodos ezeraa mekleet kur niedrees pieseeju vakar vakaraa kjertaas raudas.
labi, ka lukturiitis. kaut kaa atrodu, ielaadeeju spainii, tiiklinju virsuu un aiziet!
par cik ir veel tumshs un drusku baidos vai redzeeshu pludinjus, nolemju apvelceet kaadu loku.
velceejot gaisma aust aatri un fiksi stuureeju uz potenciaalo vietu.
nostaajos kaadus 10 metrus no kants. sarikteeju pludinjus un metu iekshaa.
maajaas sagatavoju vienu kastiiti speciaali shai shtellei:



baigi eerti.
sametu divas makshkjeres un kaa negausis nolaizhu veel zem laivas vienu bumbinju zivnieka gaumee.
un ar to ir veel par maz! izvelku dropshotu, jo nevaru taa vienkaarshi noseedeet.
un tad kaa saaku vilkt! :D katraa metienaa pa asareenam. nebija lieli, bet galiigi zirga zobi arii nee.
noleemu sporta peec pakolekcioneet metaala armonjikas tiiklaa aarpus laivas.
neskaitiiju. bet saakumaa kaadi pirmie 20 naaca aaraa katraa metienaa. peec tam katraa otrajaa, tad veel retaak un veel retaak, kameer man apnika.
un te skatos, viens pludinjsh pazudis :) leenaam pietinot lieko auklu, peetu, peetu un neredzu.
ceertu un ir. ashi knashi tiiklinjaa, meerlente klaat - 46 cm... baigi gribaas uz maiziiteem buma gaumee un paturu.







peec laicinja cope pie pashas laivas un piedevaam veel velk pludu zem laivas. pietinu un ceertu!
ir, bet mazs. zemmeers, amnestija. no riita veel veejsh bija cieshams. uz kaadiem 8.00 jau saaka baigi shuupinaat un nest visu prom. veel drusku patirshos un nolemju tiit makshkjeres. taa arii daru. veel atstaaju uudenii tikai pielaivas bumbinju un ar to noeju gar kanti gandriiz liidz salinjai. nekaa.
kurbuleeju klaat un maucu krastaa. izberu zivis izlietnee un shtukoju ko dariit.

Pielikumi: 7587364.jpg (97.3 Kb) · 8566156.jpg (229.6 Kb) · 9687979.jpg (96.6 Kb) · 0479076.jpg (68.6 Kb) · 9259177.jpg (122.6 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 25.08.2011, 16:49 | Ziņa # 257
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
patiesiibaa viss jau bija izshtukots ezeraa.
zanderis ies prieksh maiziiteem, bet asari tiks izfileeti, kaa kaadreiz kaut kur jutubaa redzeeju.
netiirot zviinjas. pa sauso. nogriezh galvu, kjeskas aaraa, asti spiilee un griezham nost filejas ar visaam zviinjaam.
tad aadu nost ar filejnieku un gatavs!







Pielikumi: 4314101.jpg (127.7 Kb) · 8639273.jpg (50.8 Kb) · 7544735.jpg (83.4 Kb) · 1945033.jpg (82.6 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 25.08.2011, 16:56 | Ziņa # 258
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tad apberu nedaudz ar shaadu garshvielu, ko var iegaadaaties gemosaa (www.gemoss.lv).
ja nezinat to bodi, tad rekomendeeju. tur visaadas labas lietas eedienu gatavoshanai.
gan shtrumenti, gan garshvielas uc lietas. leeti un kvalitatiivi. arii labi zivju tiiraamie skrubji.





un ledusskapii iekshaa, lai ievelkas. nesaku, ka taa garshviela ir kas baigi labs :D
vienkarshi steigaa bija pa rokai un negribeejaas neko citu mekleet un gatavot.
bet nu nav arii slikta. man vienmeer mashiinaa liidzi copes izbraucienos - ja nu kas...
zanderiits arii paartop filejaas un marinaadee iekshaa peec buma receptes.





riitaa no marinaades aaraa un elljaa iekshaa. es tomeer secinaaju, ka ellja man labaak patiik oliivu rafineetaa.
extra virgine jeb auksti spiestai garsha par izteiktu - noeed zandera garshu.
bet asareeni aizies vakarinjaas apcepti uz pannas kaa semochkas.
Pielikumi: 9871781.jpg (87.5 Kb) · 1836838.jpg (109.8 Kb) · 7496574.jpg (85.3 Kb) · 6677483.jpg (94.9 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 25.08.2011, 21:27 | Ziņa # 259
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es tik tā, iesaku to olīveļļu nafig vispār nelikt - paprovē bez!!! katram gan gaume savādāka, bet pilnīgi visi, kam devu garšot bez (tostarp man pašam) tā olīveļļa piešpricē tādu kā taukainumu un nepatīkamību :D
un vēl..nenoturi ilgāk kā 8 stundas, tad sanāk kaut kas uz sālītas siļķes, nevis svaigas zivs pusi :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 25.08.2011, 22:14 | Ziņa # 260
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Marti, laba cope un super zacene !!! ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 25.08.2011, 22:26 | Ziņa # 261
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Liekas jau ļoti vienkārši,būs jāizmēģina - tik zivju naff !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 26.08.2011, 11:46 | Ziņa # 262
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Forši asarus esi paķēris! ja


Za ribalku!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.08.2011, 12:19 | Ziņa # 263
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Marti - laba atskaite ja
P.S. Loms arī :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.08.2011, 12:55 | Ziņa # 264
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Neliela fotoatskaite par vakardienas copi :)
Bijām ar Jutrix Vecdaugavā.


Gandrīz uzreiz katrs uz spininga dabūjām pa asarim :)




Pēc tam izbraukājām līdaku vietas, bet viss pa tukšo. Pēc tam izvēlējāmies vietu, kur pasēdēt ar pludiņu, bet ķērās tikai un vienīgi sīči. Pats sīkākais bija šis :D
Pielikumi: 9843631.jpg (70.0 Kb) · 2309492.jpg (89.0 Kb) · 5005569.jpg (100.8 Kb) · 9220464.jpg (116.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.08.2011, 12:56 | Ziņa # 265
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tad mums vēl gulbis pieprasīja savu tiesu, bet mums nebija ko viņam iedod. Ābolus šamējais negribēja :D




Un tad uz vakaru mums jau konkrēti apnika un diezgan laicīgi devāmies krastā. No laivas izkāpt nebija viegli :D
Pielikumi: 2559132.jpg (71.9 Kb) · 8957251.jpg (156.6 Kb) · 3470147.jpg (116.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Piektdiena, 26.08.2011, 19:21 | Ziņa # 266
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Marti labs loms, tagad zināšu kā asarīšus gatavot, netīrot zvīņas, jo šī lieta baigi nepatīk ne
baigi labi kad katrā iemetienā kkas paņem :)
zanderīts ja


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.08.2011, 23:16 | Ziņa # 267
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Esmu atpakaļ no copes. Uz dzīvo necopēja vispār. Visu ko noķēru, es noķēru ar spiningu. Atskaite vēlāk, tagad jāpaēd :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 27.08.2011, 00:12 | Ziņa # 268
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad tā. Izdomāju šodien laist uz copi, bet pēc vakardienas galva dulla un pie stūres sēsties nevar, tāpēc nācās uz garāžu braukt ar velo un bez akumulatoriem :)
Aizbraucu, izstūmu laivu, aizripināju līdz ūdenim, nolaidu ūdenī un sāku airēties. Te pēc laiciņa priekšā šķērslis :D


Pirmo šķērsli pārvarēju, bet tālāk bija vēl viens tāds pats, tikai divreiz augstāks un tam nevarēju tikt pāri, pie tam mēģinot tikt tam pāri, es salauzu to figņu, uz kuras turās airis :D
Nācās airēties atpakaļ uz garāžu, pie tam ar vienu airi, bet otra aira vietā es ieliku koku, kurš man domāts, lai pie tā sietu maiļu ķeramo tīkliņu :)


Līdz garāžai kaut kā tiku. Laiva visa melna no mazuta, pats izbesījies un nenormāli dusmīgs :D


Labi, noliku laivu garāža, pats lecu uz riteņa un minos līdz Laivu namam. Viņiem par laimi tāda laivas detaļa ir, nopērku to un minos atpakaļ :)


Izrādās, ka diametri nesakrīt jaunajai :D
Kaut kā iestiprināju, (tagad mājās sataisīšu, kā vajag) un domāju, kur lai ielaiž laivu ūdenī :D
Uzliku laivu uz tiem ratiņiem, ko pats viņai taisīju un stūmu laivu uz Daugavas pusi, pretī Kundziņsalai, kur agrāk gāja augstsprieguma vadi. Ielaidu laivu ūdenī un airējos pāri. No turienes ari domāju sākt šodienas copi. Garīgais uzreiz uzlabojās, jo beidzot esmu uz ūdens un varu sākt copi prieks
Jau pēc dažiem metieniem, manu Mepps aglia long nr3 iekāroja mēra līdaka prieks
Pavadiņa man nebija, jo doma bija par asariem, bet līdaku izvilku bez starpgadījumiem. plaude
Līdaka 1kg 53cm :)
Tad pamainīju vietu un jau pēc dažiem metieniem izvilku tīklu!
Pielikumi: 9354981.jpg (108.7 Kb) · 9945684.jpg (91.8 Kb) · 5726860.jpg (89.1 Kb) · 7503903.jpg (78.0 Kb) · 8207031.jpg (140.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 27.08.2011, 00:13 | Ziņa # 269
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Uzvilku visu to tīklu ārā, sagraizīju vairākos gabalos un izvedu krastā un tur nometu.


Toties tīklam klāt bija enkurs, kas nu ir manā īpašumā. ja


Tā es peldēju gar Kundziņsalu un mētāju spiningu. Copes nebija. Sāku smelt mailes. Izdevās diezgan fiksi. Tad airējos un Mīlgrāvja kanāla pusi. Noenkurojos visiem zināmā vietiņā un sāku ķert uz mailēm. Cope bija tāda, ka uz jautājumu "Kā copē?", es droši varētu atbildēt: "Līdz pusdienām nebija nevienas copes, bet pēc tam palika mierīgāk!" :D
Sāku mētāt spiningu. Jau pirmajos metienos sekoja tukšās copes. Tad uz silikona zivtiņu noķēru asari ap 400gr! ja


Tad uz mazo asaru rotiņu, pievarēju arī mazu asarīti :D
Bet tad sākās kaut kāda draaza, ka sāka trūkt nost mānekļi. Norāvu trīs džigus ar silikona zivīm un mazo rotiņu
Par cik uz mailēm neķērās, tad nolēmu mainīt vietu. Papeldēju vēl uz priekšu, gar Kundziņsalu uz Maksimas pusi. Noenkurojos manuprāt normālā vietā un iemetu pludiņmakšķeri ar maili. Copes nebija. Sāku mētāt spiningu. Jau pēc dažiem metieniem manu alumīnija krāsas lietuviešu ražojuma šūpiņu iekāroja feins asaris virs 400gr! ja
Bet tālāk copes nesekoja. Uz mailēm vispār NEVIENA cope!!!
Tad jau saule sāka tuvoties zemei un es laidu uz garāžas pusi. Airējoties uz garāžu pavelcēju. Bija viena baigi labā cope, bet zivs uzreiz pēc piecirtiena notirinājās nost un es pat nepaspēju saprast, cik liela tā bija :(
Aizairējos līdz krastam, sāku mazgāt laivu, bet tas mazuts nemazgājās nost :(
Notīrīju, cik varēju, nākamreiz ņemšu līdz kādu mazgājamo līdzekli, lai to dabūtu nost. Nezinu, kas tur par avāriju, bet tas mazuts tur peld, ne tikai kanāliņā, kas aziet uz garāžu kooperatīvu, bet arī gar Kundziņsalu :(
Tālāk nofočēju lomu


Tad uzmetu vēl skatienu ūdenim un devos stūmu laivu uz garāžu. Tā lūk man šodien gāja. Ja būtu sēdējis tikai ar dzīvajiem, tad paliktu bez loma un pat copi nebūtu redzējis :D
Nezinu, kā ar copi bija ezerā, jo ar airiem negribējās tik tālu airēties :D
Ne asakas visiem ;)
Pielikumi: 5434599.jpg (105.5 Kb) · 0045953.jpg (155.8 Kb) · 3983665.jpg (139.5 Kb) · 6903147.jpg (135.9 Kb) · 7613006.jpg (96.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 27.08.2011, 00:19 | Ziņa # 270
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi,sākums copei tev nav bijis parāk foršs.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv