[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 26.11.2012, 15:39 | Ziņa # 2356
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Māris)
Nekā nebij. 2+ kg sapalu.

Cerams ka netīrā bļodiņā neieliki? :D
Apsveicu!


Nav bildes- nav zives :D
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 26.11.2012, 15:43 | Ziņa # 2357
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Kas Tev liedz to prieku?

Laikam tas, ka vienreiz tik esmu bijis šogad vēdzelēs un vispār maz esmu bijis + meistarības un zināšanu trūkums :)
Māris - o bļin, labs sapals! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kolaDatums: Pirmdiena, 26.11.2012, 22:19 | Ziņa # 2358
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Bebr, bijāt tanī pašā līkuma? Avt arī bija? Izskatās, ka laba vieta. Viņas tur varētu veidot nārsta baru. Jums obligāti vajag tur pavasarī pasēdēt. Kā ar kuņģa saturiem? Bez ikriem arī bija?
 
kolaDatums: Pirmdiena, 26.11.2012, 22:23 | Ziņa # 2359
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Māri, uz ko sapals paņema? Divnieks jau smuku traci taisa. Nakts krasta copes īsti piemērots prieks
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 26.11.2012, 23:02 | Ziņa # 2360
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (kola)
Bebr, bijāt tanī pašā līkuma? Avt arī bija? Izskatās, ka laba vieta. Viņas tur varētu veidot nārsta baru. Jums obligāti vajag tur pavasarī pasēdēt. Kā ar kuņģa saturiem? Bez ikriem arī bija?

Pieejams tikai lietotājiem


Nav bildes- nav zives :D
 
MārisDatums: Pirmdiena, 26.11.2012, 23:22 | Ziņa # 2361
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Kola, pirmkārt, prieks tevi redzēt šajā forumā. Domāju jau, ka tu ap vēdzeļlaiku būsi klāt :)

Sapals paņēma to, ko šobrīd visbiežāk lietoju- nēģa strēmele+mazs naktstārps. Gaujā šogad ir tā, ka viena superēsma nav, visu ņem apmēram vienādi. Kamēr bija vardes, likām tās, jo ņēma azartiskāk, bet šobrīd ir vienalga- nēģis, maile, zivs miesa, tārps... visu ņem. Vienīgi pliku naktstārpu nelietoju, jo to, kā zināms, šausmīgi ātri un bez žēlastības ierij.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
kolaDatums: Otrdiena, 27.11.2012, 00:07 | Ziņa # 2362
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Māri, nēģa strēmelīti (lasi ņurņiks:) paņems jebkura sevi cienoša zivs :) Super gads, vai ne! Ceru, ka ne tikai viens gads, bet cikls. Man pie mājas mazajā upītē kurkuļu vietā arī šogad smuki mēri. Bet Venta un Lielupe liek iekšā visiem. Pie Lielupes esot jau leišu manīti :))) Pagaidām Daugava klusē, es tur arī biju pa tukšo.
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 27.11.2012, 00:59 | Ziņa # 2363
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bebrs,tev kā vienmēr. ja

Māris,smuks sapaliņš tev trāpijās. ja


Ziņojumu laboja copmanis78 - Otrdiena, 27.11.2012, 01:00
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 29.11.2012, 16:22 | Ziņa # 2364
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mļins...šodien biš abidna :( novelcējos kā nelabais, bet tik vien bija kā pašā sākumā viena pieteicās (man gan ar viņu būtu pieticis :) ) davilku līdz laivai, svarā tā ap +/- 5 kg un trīs reizes to vellatu smēlu sačokā, bet ceturto iespēju šamā vairāk nedeva...tādā ziņā vienam biš pa grūtu, jo laiva ta samērā gara, a vienam izskraidīt laivai apkārt nedaudz apgrūtinoši, vot i rezultāts....pēc tam uz gumiņas bija vēl viens grābiens, bet pa tukšo....pārējos ko satiku, visiem pa nullēm....
mļins bet mīnusus sāk solīt, bet vēl jau tā kā reizes 3 gribētos uz turieni aizskriet...redzēs, varbūt rīt...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 29.11.2012, 16:57 | Ziņa # 2365
Grupa: Dzēstās
Ai, ņevezuha tev.
Drīz varēs ūdas likt. :)
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 29.11.2012, 17:04 | Ziņa # 2366
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
davilku līdz laivai, svarā tā ap +/- 5 kg un trīs reizes to vellatu smēlu sačokā, bet ceturto iespēju šamā vairāk nedeva...

Ar airi vajadzēja,prakse taču ir


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 29.11.2012, 20:14 | Ziņa # 2367
Grupa: Dzēstās
Quote (spulgits)
Ar airi vajadzēja,prakse taču ir

:D
 
sienaazisDatums: Ceturtdiena, 29.11.2012, 23:06 | Ziņa # 2368
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 28
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Zivniek, čota dīvaini, ka tik 1 normāls cops, man rada gabals šodien nogāja pa pāris vietiņām, 30 min laikā 2 kg 2 kg, 3kg (vēderā vēdzele). Vēl vairākas aizgāja. Cope praktiski ap 3 m dziļumā.
 
kolaDatums: Piektdiena, 30.11.2012, 19:59 | Ziņa # 2369
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Sienāzi, tā kā vēderā vēdzele es uzreiz klāt :) Tavs radinieks plosījās Lielupē?
Paklau, kā ar vēdzelēm? Šoruden Lielupe izcili visus apdāvina, vismaz tā es lasu dusma
 
BebrsDatums: Piektdiena, 30.11.2012, 21:55 | Ziņa # 2370
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu jā, vēdzelēs vismaz 1 reiz ar garo pīcku vēl jāaizlaiž. Līmenis gan pabriesmīks


Nav bildes- nav zives :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv