[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 11:47 | Ziņa # 2221
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
oi, lai arii ziemas cope man ljoti miilja

Nu tad varbūt kādu rakstiņu par ziemas cop no Tevs varam cerēt sagaidīt - kad tuvosies TAS laiks :) !?


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martiDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 13:00 | Ziņa # 2222
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kristKG - pavadas dabūju. viss ok. man bija pofig - prombraucot vai atpakaļbraucot no mārupes. jo braucu tur pat mārupē līdakas pačamdīt. prombraucot drusku vairāk steidzos, tāpēc ilgi nekavējos gaidot.
kamēr gaisma gribēju kādai zobainajai šmaulī iedot. jāsaka gan, ka ne visai tas izdevās.
tikai vienu zemmēru pārmācīju.
baisi gribējās rītā ieskriet ķīsītī, bet atkal nelaiks :(
pavadas man ļoti noderēs, jo gribu lielākas LJ gummi paņemt, jo man pat mazo līdaki lenc kā traki.
toreiz gan paveicās un neko nenoknieba :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 15:14 | Ziņa # 2223
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
eduks, varam kaut ko sabiidiit :)))
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 08:42 | Ziņa # 2224
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pofig lietus, pofig vējš
pofig slidens, slapjais ceļš
šodien man ir brīva diena
jānoķer tak "ščuka" viena!

Karoče laidīšu uz copi, kā atbrīvošos! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 09:34 | Ziņa # 2225
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Pofig lietus, pofig vējš
pofig slidens, slapjais ceļš
šodien man ir brīva diena
jānoķer tak "ščuka" viena!

Rainis


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 10:16 | Ziņa # 2226
Grupa: Dzēstās
Quote (parcopi)
Pofig lietus, pofig vējš
pofig slidens, slapjais ceļš
šodien man ir brīva diena
jānoķer tak "ščuka" viena!


Pliekšāns :D
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 10:18 | Ziņa # 2227
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Rainis


Quote (Boroda)
Pliekšāns

nene
Aigars! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MārisDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 10:20 | Ziņa # 2228
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Ne asakas, Aigar! Vakarā varēsi Propilkki atvilkties virtuālās zivis, ja nu dzīvajā neķertos :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 10:24 | Ziņa # 2229
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Māris)
Ne asakas, Aigar! Vakarā varēsi Propilkki atvilkties virtuālās zivis, ja nu dzīvajā neķertos

Pie vella :D
Vot ar vakaru nekas nesanāks, uz otru darbu vakarā :) Visas cerības uz īstu zivi pa dienu :D
Tūlīt dadzeršu tēju un laidīšu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 10:36 | Ziņa # 2230
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
arī šodien ņikuja nebūs :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
MārisDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 11:06 | Ziņa # 2231
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Es šodien laikam neiešu uz Gauju. Labāk nodošu pudeles.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
eduksDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 11:40 | Ziņa # 2232
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Māris)
Es šodien laikam neiešu uz Gauju. Labāk nodošu pudeles.

:D


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 17.10.2012, 20:00 | Ziņa # 2233
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tātad par šodienu. Atskaiti īsti nav vēlmes rakstīt, jo jau taisos uz darbu un nav arī īsti ko rakstīt :D
Īsumā - pozitīvu emociju daudz, zivju maz. Rudens skati vienkārši superīgi, sevišķi kaifs bija, kad laiks uzlabojās! sun
Ezerā neatradu neko, piedevām biju aizmirsis vizuļu kasti un man bija tikai viens šūpiņš :D
Daugavā vairākas vietas, kur gribēju copēt, bija aizņemtas, bet dažus asarus atradu :D Un maiļu smeļamajā tiku vēl pie breksīša, kas kopā ar asariem sestdien brauks vēdzelēs :)
Daugavā divreiz ar 5min intervālu mani pārbaudīja pašvaldībnieki. Pārbaudīja riņķi, vesti, makšķerēšanas karti un lomu. Man par to tikai prieks, kaut tas milzīgais riņķis man besī :D
Tas arī viss. Ielikšu dažas bildes, bet fočuks nebija līdz, līdz ar to tie rudens skati ar telefonu nemaz nav redzami, bet realitātē viss tagad ir zeltaini raibs un ļoti skaists! ja
From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012

From October 17, 2012


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Sestdiena, 20.10.2012, 21:59 | Ziņa # 2234
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Pa seniem laikiem tiku šodien copēt. Nu godīgi sakot biju notestēt jauno rūcekli. Ja par copi, tad jaunā laiva iesvētīta ar smuku canderīti, vēl 3 zemmēriem un 2 ašukiem. Ja par rūcekli, tad pa lielam viss apmierina, vienīgi kā otru dzenskrūvi ņemšu ar lielāku soli, jo šī (12 collas) pilnā ručkā dod 50 km/h. Vajag varēt ātrāk.
Laiciņš pasakains, zivis bija un kompānija lieliska. Kas var būt labāks par šo?


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
BorodaDatums: Svētdiena, 21.10.2012, 03:38 | Ziņa # 2235
Grupa: Dzēstās




Pielikumi: 7098805.jpg (74.4 Kb) · 1799366.jpg (69.0 Kb) · 5588490.jpg (84.4 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv