[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Sestdiena, 13.10.2012, 19:51 | Ziņa # 2206
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu tā. Pabiju es ar beidzot Ķīsītī. Tā kā sajēgas līdz galam nebija nekādas, ļoti daudz laika pavadīju pārbraucienos skatoties kas ir kur un kā :) Pa starpām tam visam uz mājām parāvu piecus ašukus filejiņām, viens ap 450 viens ap 600 un trīs mazāki, bet arī tīri smuki. pāris vietās trāpīju arī uz rijīgiem sīkuļiem, kuri tika kečenrelīzoti :))))
Mīlgrāvja galā izskatījās kā praidā, uz ko šie tur visi tup?
Vispār neko prātīgu pa vienu reizi par ezeru nesapratu.. Kā īsti ir ar ašuku - ir kādas noteiktas vietas, kur šis parasti grozās, vai siro pa visu ezeru un ir jāuzmin, kur šis būs?


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Sestdiena, 13.10.2012, 21:30 | Ziņa # 2207
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
godīgi sakot es ar nekad nespēju pateikt kur tas asaris būs. esmu jau diezgan daudz darbojies, bet tā arī pilnīgi skaidra bilde nav. ir tik zināmas točkas, kuras vienmēr apskrienu. citreiz kādā ir, bet citreiz nav nekur :)
uz kants pretī golfa klubam kaut ko var vienmēr saskaldīt. citreiz vairāk, citreiz mazāk.
par tiem kas tur tajā dziļumā čupojas es ar pabrīnījos. nav sajēgas kā tādā dziļumā darboties.
iespējams, ka ar lieliem svariem un DS. par to urmaas labāk varēs pastāstīt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Sestdiena, 13.10.2012, 21:30 | Ziņa # 2208
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es šodien apčamdīju vienu karjeru mārupē. viens zemmērs un tas arī viss :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Sestdiena, 13.10.2012, 21:37 | Ziņa # 2209
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Tanī praidā kurš mētāja, kurš (laikam) balansierus raustīja, kurš vienkārši koda :D
Vēl tāds jautājums - a kauluģīmis kādos apstākļos tur uzturās? tādu manā skatījumā zandarta vietu tur vispār nepamanīju pa pirmo dienu...


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Sestdiena, 13.10.2012, 21:56 | Ziņa # 2210
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par kauluģīmjiem zivnieks tev var pastāstīt precīzāk. bet cik saprotu, tad tur pat vien tajā golfa kluba dziļumā vien sēž. pa nakti izlien seklumos. visi viņus gaida pie kants. bet ko viņš tagad rudenī dara - nav ne jausmas.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 14.10.2012, 00:29 | Ziņa # 2211
Grupa: Dzēstās
Ienācās info, ka Liepojas ostas akvatorijā jem labs asars (lielākais 1,9 kilo) un ļeidakas līdz 8 kilo.
 
martiDatums: Svētdiena, 14.10.2012, 10:42 | Ziņa # 2212
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Ienācās info, ka Liepojas ostas akvatorijā jem labs asars (lielākais 1,9 kilo) un ļeidakas līdz 8 kilo.


ou jē. man jau 600 gr asars likās monstrs. par 1,9kg pat bail iedomāties.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Svētdiena, 14.10.2012, 12:45 | Ziņa # 2213
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (marti)
man jau 600 gr asars likās monstrs

Nudien, mans vakardienas 600nieks ar rādīja klasīti, espēju pat iedomāties, ko 1kg+ darītu... bet sačoku tik un tā turpināšu nelietot :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 14.10.2012, 13:49 | Ziņa # 2214
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (marti)
nav sajēgas kā tādā dziļumā darboties.
iespējams, ka ar lieliem svariem un DS. par to urmaas labāk varēs pastāstīt.


Jāprasa Zivniekam kad šamais brauks ezerā.Lai es ar savu "sačoku" varētu saķert dzīvās zivtiņas(No šamā kanniņas). svilpo

Vispār jau rudenī cope ir anteresnijs pasāciens.Ne vienmēr kaulģīmji un kimlaki barojas un tusē uz grunts.Lai cik tas dīvaini neliktos,biežāk šamie trāpās ~3-5m dziļumā,kur apukšā ir padsmit metri!Tākā ar DeSu var jemties vien zināmās vietās pa kantīm rītausmā un vakaros.Bet ir ari vietas kur šamos ari dienā var kacināt. :))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
MārisDatums: Svētdiena, 14.10.2012, 22:51 | Ziņa # 2215
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Tikko no īsas pasēdēšanas pie upes. Vēdzeles paēdušas un ļoti slinki grābstījās gar ēsmu. Četras mērinieces tomēr izmānīju. Vienu (45 cm) paņēmu, jo bija vidēji līdz smagi miesas bojājumi.


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 11:04 | Ziņa # 2216
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
marti, apsveicu ar smuku asari!!! lielo 17 cm iekaarojis bija - kompleksi nekaadi :) ceru, ka pavadinjas dabuuji. Piedod, ka neatbildeeju, bet es netiishaam biju skanju nogriezis savam telefonam un copes laikaa jau nejuut kaa skrien laiks... Par copi - ljoti gruusha - dulkjains/tumsh uudens kombinaacijaa ar vieteejo izdauziitiem un izkliidushiem asaru barinjiem. Sho to salasiiju, bet lielaaki par 500g iisti netraapiijaas un bija pat 1 vimbinja :))




Pielikumi: 5469310.jpg (133.1 Kb) · 2334072.jpg (182.8 Kb) · 0892920.jpg (95.7 Kb)
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 11:07 | Ziņa # 2217
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
copēt ir forši!!!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 11:08 | Ziņa # 2218
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kristsKG)
Sho to salasiiju, bet lielaaki par 500g iisti netraapiijaas

:D nu ziemā Tu par tiem līdzpuskilošņikiem varēsi sapņot ;) :D ...
Tas jūr asaris jau vasaras beigās-rudenī jūs labi izlutina ;) :D ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 11:10 | Ziņa # 2219
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
eduks, tas gan :)) vilkt jau arii forshi arii rudenii taadus ar tiem smalkajiem riikiem, kas man :)) oi, lai arii ziemas cope man ljoti miilja, bet veel gribaas patramdiit gan zandartus, gan asarus... un gan jau kaadu dienu arii kaadai liidakai buus, kas jaapiedaavaa.
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 15.10.2012, 11:32 | Ziņa # 2220
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
kristsKG ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv