[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Kur? Kā? Uz ko?
parcopiDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 15:35 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3272000.jpg (68.7 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.07.2011, 01:51 | Ziņa # 151
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien jau visu dienu darbā nemierīgi dīdījos, jo dikti gribējās aizlaist uz copi uz ezeru. Kad uzzināju, ka tikšu no darba prom laicīgi, tad nopriecājos un laist uz ezeru bija nolemts par 100%, neskatoties uz to, kāds būs laiks. dance
Tātad pēc darba pa fikso uz mājām, paķēru visu, ko vajag un uz garāžu. Kad laivu ielaidu ūdenī un visu saliku laivā izskatījās, ka pašam vietas vairs nebūs :D Pat nezinu no kurienes viskautkas bija tik daudz, bet viss vajadzīgs :D


Kaut kā vieta pašam laivā atradās, braucu es uz ezeru un klausos mūziku svilpo
Pie ezera apstājos pie tiltiem, lai pasmeltu mailes, bet ar to bija ļoti lielas problēmas :(
Kaut kā nedaudz sasmēlu un kaut mailes nebija gluži īstā izmēra un daudzums ar nebija liels, vairs nebija laika smelt mailes un devos ezerā :)


Sākumā kā mudaks ar visu eholoti nevarēju atrast kanti :D Vizinājos kā dulls šurp-turp, kamēr beidzot atradu! prieks
Iemetu pludiņu un nolaidu zem laivas bumbiņas sistēmu. Pagāja kādas 10minūtes, kad mans pludiņš sāka straujā tempā slīdēt pret viļņiem. Nogaidīju, kamēr pludiņš apstājās un sāka slīdēt otrreiz, tad pievilku lieko auklu, cirtu.....bet nekā! Izvilku tukšu āķi. svilpo
Nekas, uzliku jaunu maili un sēdēju tālāk. Pēc kāda laika atkal uz pludiņu bija cope, bet šoreiz pludiņš tikai nedaudz paslīdēja un pagāja zem ūdens. Nogaidīju, piecirtu - un atkal tas pats rezultāts - tukšs āķis! :D
Pēc tam copes nesekoja un es pārvācos uz Mīlgrāvja kanālu :)


Tur ilgi nebiju, bet bija viena laba cope uz bumbiņas sistēmu, bet diemžēl zivs pusceļā uz laivu atkabinājās. Manuprāt bija mēra zandarts. Vismaz pēc asara tas toč neizjutās :)
Tālāk jau nāca vakars, bet vēl gribējās pacopēt Daugavā, tāpēc devos uz turieni. :)

Pa ceļam mani nobiedēja šis kuģis, jo tam aizmugurē karājās paceļamais traps un braukt zem tā nav diez ko omulīgi :D


Tad vēl pa ceļam redzēju šādu milzi :)
Pielikumi: 9229126.jpg (64.8 Kb) · 9671708.jpg (45.6 Kb) · 2947221.jpg (54.4 Kb) · 7172040.jpg (47.8 Kb) · 4741004.jpg (34.5 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 30.07.2011, 01:52 | Ziņa # 152
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl kanālā redzēju tādu skatu, kādu vēl nebiju redzējis. Nez no kurienes debesīs saradās tūkstošiem kaiju un visas riņķo un brēc. Es jau domāju, ka mani tūlīt forši apkakās, bet par laimi tā nenotika :D


Bildē var redzēt tikai mazu daļiņu no visām kaijām :)

Tātad aizbraucu es līdz Daugavai, neenkurojos un izmetu makšķeres. Nepagāja ilgs laiks, kad sekoja cope. Visu izdarīju kā nākas un zivi izdevās piecirst. Tas izrādījās asaris virs 300gr. ja
Iemetu šamējo zivju uzglabājamā tīkliņā un turpināju copi :)
Pēc kāda laiciņa bija atkal cope un arī šoreiz visu izdarīju kā nākas un šoreiz izdevās ievilkt laivā zemmēra zandarteli. Par laimi āķis nebija dziļi ierīts, pa fikso zandartu nofočēju palaidu atpakaļ! plaude


Tad jau sāka tumst un izdomāju mest mieru. Vienu asari vest mājās negribēju, tāpēc pēc "foto par piemiņu" tika atlaists arī asaris un pats devos mājās ar labu noskaņojumu, bet bez loma :)


Galvenais, ka pozitīvās emocijas saņēmu un zem lietus arī netiku! prieks Ja rēķina kopā ezeru, kanālu un Daugavu - man bija piecas copes, no kurām realizētas tika divas :D

Visiem pozitīvas emocijas copē! dance
Pielikumi: 9174190.jpg (26.1 Kb) · 1424272.jpg (37.1 Kb) · 6072608.jpg (34.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 30.07.2011, 11:20 | Ziņa # 153
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
pagājušo nakti,apmēram no astoņiem vakara līdz sešiem rīta nosēdēju Daugmalē pie Daugavas ar gruntenēm...līdz 23.40 vispār nekādas aktivitātes nebija..,tad sāka kāds izgaršot tārpus,bet kurš tas bija ilgi neizdevās uzzināt,.ap diviem naktī atkal iezvanijās viena-vilku ārā-sama mazulis...nu pavisām maziņš,kādi 15cm.,aizgāja tālāk plunčāties...tad drusku vēlāk pieteicās otra gruntene-un atkal tāds pats! nācās arī to aizsūtīt pēc vecākiem ...gaidiju,gaidiju,.bet tā arī nevienu vairs neredzēju...Šodien mēģināšu no mola kādu asari pivilināt fish


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 30.07.2011, 21:21 | Ziņa # 154
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar vakarpusē,pabiju pirmo reiz Vārkaļu kanālā.Sākumā mēģināju ar fīderi ķert pieteicās tik daži plicēni līdz pienāca tumsa un cope vispār pieklusa.Fīderi nomainiju pret pludinmakšķeri un iebaroju netālu no krasta.Kādu brīdi bija klusums un tad smuka copīte un mēra līnītis galā un pa starpai kāds breksēns uzcopēja.Kopumā izdevās pa nakti noķert 3 līnīšus ,no kuriem 2 turpina augt lielāki.Kā no rīta uz nāca gaisma ,tā man cope pazuda vispār man.Visas zivis tika noķertas uz baltajiem tārpiem uz sliekas apaļa nulle. alus

Vārkaļu kanāls.


Dažas paturētās zivis sev un kaķim.
Pielikumi: 5633668.jpg (83.4 Kb) · 5065824.jpg (117.1 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 31.07.2011, 18:54 | Ziņa # 155
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien izdomāju aiziet līdz Ķīšezeram ar mazo Anatolija laiviņu un pasēdēt uz brekšiem. Sliekas iet rakt man bija slinkums, tāpēc sataisīju mīklu no rupjmaizes, mannas kulteni un uzvārīju nedaudz grūbas :)


Aizgāju līdz ezeram, ieraudzīju, ka ezers dikti nu saviļņojies un vējs pūš diezgan spēcīgs, tāpēc iecerētajā vietā nostāties nesanāks. Nu nekas, piepūtu laivu, atradu niedrēs noslēptos enkurus un braucu ezerā iekšā uz citu brekšu vietu dance


Iebaroju, iemetu pludiņu un sāku gaidīt. Pirmie ruduļi ilgi nebija jāgaida, vēlāk parādījās arī pliči, pāris vīķes, bet cerētais breksis nez kāpēc negribēja pieteikties. Paralēli peldināju uz lielu pludu, netālu no iebarotās vietas, līdaku makšķeri uz dzīvo. Peldināju plici, vīķi un ruduli - nevienas copes :D
Toties uz parasto pludu beidzot pluds sāka gulties, līdz apgūlās pavisam. Izdarīju piecirtienu - jūtu, ka galā kas labs! prieks
Velku tik klāt pie laivas, jau netālu no laivas izdevās to izcelt no ūdens un redzēju, ka tas bija breksis virs kilo! Bet tad neraksturīgi breksim, viņš taisīja rāvienu un kaut kā atkabinājās no āķa :(
Parasti brekši, kad ieelpo gaisu, tad uzreiz noguļās uz ūdens virsmas un nepretojās, bet šis laikam bija sportiskais breksis :D
Lai nu kā, vēlāk vēl kādu laiku pasēdēju, bet brekši vairs nepieteicās. Uz līdaku makšķeres arī neviena cope, tāpēc šūpojoties viļņos sāka nākt miegs :D Nolēmu pludiņmakšķerēm mest mieru un pārslēgties uz spiningošanu. hello
Jau kādā piektajā metienā, gandrīz tur, kur man bija pludiņš, man pieķērās līdaka. Tā tika ievilkta laivā, nomērīta, nofočēta un atlaista. Garums neatbilda mēram :)


Tālāk pabraukāju pa savām līdaku vietām, vējš un viļņi gan bija palieli! svilpo


Savās līdaku vietās izdevās piemānīt vēl divas nelielas mēra līdakas, viena 51 cm, otra 52cm! Abas šoreiz paturēju, jo sakārojās ceptu līdaku! ja


Visas trīs līdakas paņēma lietuviešu ražoto alumīnija krāsas šūpiņu! Toties niedrēs man šodien palika uzticamais mepps ciklops :(

Tā lūk man šodien gāja, pie savas brekšu vietas netiku, bet breksi redzēju tāpat, pie tam smuku! ja Un uz spiningu nekā ievērības cienīga, tomēr trīs līdakas, no kurām divas paturamas - arī nav slikts rezultāts! zivs
Ne asakas visiem! ;)
Pielikumi: 9987197.jpg (64.5 Kb) · 0154015.jpg (43.7 Kb) · 0824123.jpg (50.5 Kb) · 1871451.jpg (56.3 Kb) · 8463162.jpg (68.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Svētdiena, 31.07.2011, 21:40 | Ziņa # 156
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi, ja
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 01.08.2011, 00:19 | Ziņa # 157
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jā, viss bija pa feino. Neskatoties uz to, kas šodien neizdevās, šodienas cope omu uzlaboja par visiem 100% ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 01.08.2011, 00:35 | Ziņa # 158
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
ja
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 01.08.2011, 12:11 | Ziņa # 159
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Cepšanai šitās knapmēra līdakas pašas labākās! ja
Breksi gan nevajadzēja nopūdelēt, tas cepeškrāsnī vispār būtu lielisks


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Otrdiena, 02.08.2011, 01:46 | Ziņa # 160
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien pabraukāju pa Ķīšezeru, vējš un viļņi gan bija iespaidīgi taada


Pabraukāju nedaudz pa vakardienas vietām un atradu savu ciklopu, ko vakar norāvu! prieks Tas smuki karājās niedrē! ja


Braukāju ar mērķi atrast jaunas perspektīvas vietas, bet tā šūpošanās viļņos man ātri piegriezās, pie tam viļņi bija tādi, ka katrs desmitais iesmēla ūdeni laivā arī. Nodomāju, ka nedaudz jāpamakšķerē uz pierastās kants, bet interesanti, ka nevarēju to atrast :D Neskatoties uz to, ka ne pirmo reiz tur braucu un ar eholoti :D Bet nu labi vien ir, jo nekāda kaifa tādos viļņos stāvēt nebūtu. Pievakarē devos uz Daugavas pusi, saķēru mailes un pēc 18:00 jau atradu Daugavā vietiņu, kur var pacopēt. Sākumā necopēja, bet tad ap septiņiem sākās tāda cope, ka es tādu nebiju gaidījis! ja Tikko iemet, tā pluds jau slīd prom. Tas ilga kādas 25-30min un tad cope pārtrūka kā ar nazi, visticamāk tāpēc, ka mainījās straumes virziens. Pa to laiku paspēju noķert vienu mēra zandartu, vienu asari, divi mēra zandarti man aizgāja ar visu āķi(laikam dikti zobaini bija :D) , un vēl trīs zemmēra zandartus atbrīvoju, bet viens no viņiem neizdzīvoja un uzreiz pēc atlaišanas peldēja ar vēderu uz augšu, tāpēc viņu paņēmu un neatstāju kaijām par barību. Vēl pāris copes vienkārši nepiecirtu. Tādu copes aktivitāti, tik īsā laika sprīdī es tiešām nebiju gaidījis. prieks
Vēlāk, kad cope pazuda, es aprāvu vēl kādus trīs āķus un devos mājās :D
Te mans loms - mēra zandarts 53cm, normāls ašuks un zemmēra zandarts, ko nevarēja atbrīvot, bet varēja būt krietni labāks loms šodien! plaude
Pielikumi: 2715305.jpg (64.5 Kb) · 0298738.jpg (46.0 Kb) · 2830139.jpg (51.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 02.08.2011, 01:53 | Ziņa # 161
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi,tev tā lieta ir labi aizgājusi ar tiem zandartiem ,tā tik turpināt.Man pagaidām zandarts ir kā sapņu zivs. ja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 02.08.2011, 01:58 | Ziņa # 162
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
skaisti!!! plaude plaude plaude


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Otrdiena, 02.08.2011, 02:10 | Ziņa # 163
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Copmanis - da nekas nav aizgājis, pūdelēju copes kā traks :D Joprojām esmu pilnīgs iesācējs zandartu copē, vienkārši tagad daudz maz zinu kā to darīt un kur meklēt un tur nu man jāpateicās Zivniekam klanos
Šodien pat divus smukus mēra zandartus aizlaidu ar visiem āķiem. Īsti arī nesapratu, kāpēc tā notika. doma
A cik copes es nepiecērtu :D
Tev vajag kādreiz uz Ķīsīti atlaist, tad gan jau kādu zandartu izmakarēsim ;)
Ja meklēsi citās ūdenstilpnēs, tad mēģini uz dziļuma kantīm, bet vakarā tie nāk uz sēkļiem un piekrasti baroties :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Otrdiena, 02.08.2011, 02:17 | Ziņa # 164
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Tev vajag kādreiz uz Ķīsīti atlaist, tad gan jau kādu zandartu izmakarēsim


Izskatās,ka tā būs arī jādara. ja
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 02.08.2011, 09:50 | Ziņa # 165
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Galvenais ka copju daudz ja
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšanas vietas, copes atskaites, dažādi piedzīvojumi, rekordi » Kur? Kā? Uz ko? (Copes atskaites)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv