[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Jautājumi un atbildes
parcopiDatums: Piektdiena, 27.05.2011, 21:48 | Ziņa # 91
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Huseens)
Cik ilgs laiks paiet no tikko noķertas zivs līdz tārpiem?

Paturi to zivi saulē un papūdē. Kad mušas savu darbu izdarīs, tad pēc pāris nedēļām(varbūt ātrāk, viss atkarīgs no laika apstākļiem un cik ļoti kāpuriem patiks tā zivs) būs jau normāla izmēra kāpuri. Bet nu smaka nav patīkama :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
HuseensDatums: Piektdiena, 27.05.2011, 22:03 | Ziņa # 92
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Tik ilgi. :o
Likās, ka tas viss ātrāk notiek. :D
 
Cirish1Datums: Sestdiena, 01.10.2011, 22:00 | Ziņa # 93
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki, labdien un labvakar! Tad nu mans jautājums būtu tāds...
Vai spininga spoles iegādei šis modelis būtu labs? Vai arī vajadzētu pameklēt ko citu?

Tica SP3500 vai Tica SP3000 ?

Varbūt kāds var ieteikt kko līdzvērtīgu, bet mazliet lētākā cenā?

Ar cieņu, Edgars!
 
vieplisDatums: Sestdiena, 01.10.2011, 23:39 | Ziņa # 94
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Edgar, par tām naudām es skatītu kaut ko no Shimano. Eboat.lv laiku pa laikam ir labi piedāvājumi.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 02.10.2011, 15:41 | Ziņa # 95
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man bija Tica Aries kaut kāda tur. Nokalpoja trīs gadus, bet es arī saudzīgi pret to neizturējos :D
Nevaru nevienu sliktu vārdu pateikt. Vispār Ticas spoles patīk :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 02.10.2011, 18:32 | Ziņa # 96
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir divas vismaz piecgadīgas salmo (elite)
darbojas :) skaņa gan šosezon nav vairs tā labākā un arī negriežas vairs tik viegli kā agrāk.
bet tas varbūt tāpēc, ka pirms pavasara iedevu salmo servisā, lai iztīra salabo :P
gruntenēm un pludiņmakšķerēm būs ok, bet špiņiem jāskatās kas jauns.
pēdējais spoles pirciens man ir viena Shimano HYPERLOOP RB un viena EXAGE FC.
redzēs kā šīs markas kalpo. hyperloops mikrodžigam - un nav nekāda vaina. bet nu vispār viņa tika pirkta mazmakšķerītei.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 03.10.2011, 10:55 | Ziņa # 97
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ar ir EXAGE no shimano - pirmo sezonu gan tikai, bet nu dikti patīkās, tā pat arī no salmo - grand synchro, arī pirmo sezonu, bet arī dikti patīk :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eerglisDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 13:50 | Ziņa # 98
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Labdien,

Izlasīju visu ko Jūs te rakstāt, un man radās viens jautājums. Laivu enkurot labāk ir uz sēkļa un mest uz dziļumu, vai otrādi. Un kur meklēt līdakas?


delfos komentārus nerakstu.
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 15:33 | Ziņa # 99
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Eerglis
Es parasti enkurojos dziļumā.Tad metu uz sēkļa un izstrādāju "kantīti".Līdaka parasti atrodās uz kantītes.Bieži arī dziļumā.Paskaties uz līdakas galvas kā acis novietotas.Pēc tām var noteikt ,ka šamās medī no apakšas.Tobiš,viņām patīk slēpties tuvāk gultnei,lai ēsma iet virs viņas.Līdaku vietas ir jāatkož.Jo ne visās vietās šamām patīk tusēt.
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 15:59 | Ziņa # 100
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
baigi arī jāskatās, kas tā par kanti un kādas struktūras. ja ir stāva siena, kas apaugusi ar visādiem gliemežiem un citādām riebīgām radībām, tad tikai un vienīgi stāvot dziļumā un metot uz seklumu, i to prātīgi. Ja kants ir gara un lēzena, tad mierīgi var stāvēt kants augšā un iztaustīt kanti no apakšgala. Mana pieredze, strādājot ar dzīvo, gan, ir, ka līdaka pārsvarā uzturās kants vidus daļā, drusku uz apakš galu - kā jau urmaas minēja. atliek tikai viņu mācēt paņemt :) man ir zināms viens vīriņš, kas ķīšezerā nostājās kants tuvumā un visu dienu to tik vien dara kā mētā iespaidīga izmēra gumijas pa ezera lielajiem dziļumiem - bieži paliek tukšā, bet ja ir, tad līdaka pavisam noteikti nav pat tuvu zemmēram :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eerglisDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 16:35 | Ziņa # 101
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
aha. sestdien būs lielā līdaka mana :D

jautājums, kā jūs mazgājat laivu neceļot nost no piekabes un neizjaucot?


delfos komentārus nerakstu.
 
eerglisDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 16:36 | Ziņa # 102
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
līdaku vietas, man ir padomā, kur šīs ir vienmēr. Zivnieks liecinieks


delfos komentārus nerakstu.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 16:59 | Ziņa # 103
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ak tas Tu :D
man jau likās, kāds jauns censonis piereģistrējies :D

a par mazgāšanu..... :D nu laikam jau vienīgais variants ir tupus rāpus, ar švammīti rokās :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eerglisDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 17:15 | Ziņa # 104
MRK
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 47
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
haaa, uzķēries! :D apsolos šeit ar politiku iekšā nemīcīšos. tikai par copi sjudi tudi :)

tik sen neesmu bijis copēt, ka pilnigi riebjas. Sestdien labošos prieks


delfos komentārus nerakstu.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 13.10.2011, 17:56 | Ziņa # 105
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
malacis! ko vajag, to vajag! es ar sestdien provēšu tikt pie kādas zaļās - Babītē, iekš "laimīgā Jāņa" pasākuma! zivs


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv