[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Jautājumi un atbildes
HuseensDatums: Svētdiena, 10.04.2011, 23:31 | Ziņa # 61
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Un kā lai piemēram es atrodu breksi laukos Ogres upē, ja zinu, ka viņš tur ir bet nezinu vietas. Mēģināt vienkārši bedru kantēs un bedrēs sēdēt ar fīderi(nekad neesmu tādu pat rokās turējis, bet plāns ir pamēģināt). Bedres laukos ir zināmas, bet parasti mērķa zivis bija līdakas vai sapali. Tagad ir ļoti sakārojies breksis. :D
 
JanDatums: Svētdiena, 10.04.2011, 23:59 | Ziņa # 62
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Huseens)
Un kā lai piemēram es atrodu breksi laukos Ogres upē, ja zinu, ka viņš tur ir bet nezinu vietas. Mēģināt vienkārši bedru kantēs un bedrēs ...

Uz kantēm vienmēr ir vērts mēģināt. Pašā bedrē labāk nē, drīzāk jau izejā no bedres. Vēl vari mēģināt tieši aiz zāļu joslas, tur kur sākas tīra grunts.


LSMK-Milo
 
HuseensDatums: Pirmdiena, 11.04.2011, 00:07 | Ziņa # 63
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
A viņus nevar kautkā pamanīt kā sapalus bez makšķerēšanas? vai tikai makšķerējot?
 
JanDatums: Pirmdiena, 11.04.2011, 00:43 | Ziņa # 64
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Huseens)
A viņus nevar kautkā pamanīt kā sapalus ...

Un ko tev dotu tas, ka tu viņus pamanītu, ja tu jau zini, ka viņi tur ir? Lai noķertu, vienalga nāksies makšķerēt.


LSMK-Milo
 
HuseensDatums: Pirmdiena, 11.04.2011, 01:00 | Ziņa # 65
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Tad es vismaz zinātu, ka viņi tur ir un ir jēga iet mēģināt noķert. :D
Ai, nav ko iespringt. Ātrāk jāsagrabina fīderim un jāgaida, kad noskries līmenis un prom uz upi! fish
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 11.04.2011, 01:02 | Ziņa # 66
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piekrītu gan J0nim, gan Koka Klucim. ja
Kas attiecās uz brekšiem, tad pamanīt tos teorētiski var, bet praktiski Jan pareizi saka -
Quote (Jan)
Lai noķertu, vienalga nāksies makšķerēt.

Un tur nevar nepiekrist! ja
Mēģini iebarot un makšķerēt, gan jau tukšā nepaliksi, ja viņi tur tiešām ir :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 11.04.2011, 01:05 | Ziņa # 67
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Huseens)
un prom uz upi!

Tieši tā! Un arī atradīsi, kur tie brekši ir. Principā uz pārējām no dziļuma un sēkļiem, pie izejām no bedrēm un aiz ūdensaugiem tiem jābūt! Parasti jau tos nodod arī nedaudzie gaisa burbulīši(daudz savādāki kā līņiem, sajaukt grūti), bet upē tas nav tik viegli pamanāms. Tāpēc mēģini vien visās perspektīvajās vietās un gan jau būs arī rezultāts ;)
zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
HuseensDatums: Otrdiena, 12.04.2011, 18:31 | Ziņa # 68
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Vai tas zivju kombikorms, kas pārdodās var tikt izmantots fīderu barotavās uz breksi? Jo ļoti sanāk ietaupīt, kas skolniekam nav mazsvarīgi. :D Sākumā gan domāju ar Salmo breksi ķert, lai kad neķerās zinu, ka ir mana vaina. :D
 
parcopiDatums: Otrdiena, 12.04.2011, 18:37 | Ziņa # 69
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Granulām un kombikormiem nav nekādas vainas! pats pagājušo gadu iemēģināju šādas granulas! :)
Ja vēl piejauc kaut ko aromātam, tad ļoti pat ok. Un ekonomiski daudz izdevīgāk, kas nav mazsvarīgi arī neskolniekiem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Otrdiena, 12.04.2011, 23:26 | Ziņa # 70
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Ja vēl piejauc kaut ko aromātam, tad ļoti pat ok

Kādus aromātus izmanto?
Man kaut kā nav pārliecības, ka tas ko labu dod, jo kombikormam tomēr ir sava, ļoti noturīga smarža.


LSMK-Milo
 
parcopiDatums: Otrdiena, 12.04.2011, 23:48 | Ziņa # 71
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Jan)
Kādus aromātus izmanto?

Esmu mēģinājis pirkt visādus aromātus un jaukt klāt barībām un diezgan daudz šajā jomā esmu eksperimentējis un esmu nonācis pie secinājuma, ka visi tie dārgie un ne tik dārgie barību aromatizatori nav priekš manis! hello
Es daudz kur izmantoju trīs vienkāršus aromātus - ķiploku eļļa, ruma esenci un paša ceptas saulespuķu sēklas(melnās) saulespuķu eļļā, kuras vēlāk samaļu dzirnaviņās un lieku klāt barībām - gan pirktajām, gan paštaisītajām :)
Ķiploku eļļu izmantoju visbiežāk - to lieku gan pie mannas kulteņa, gan mīklas, gan pie barības. Tas gan ar nosacījumu, ka eju brekšos. Un pārspīlēt nevajag :)
Ruma esenci vispār vajag pāris pilītes jau samaisītai barībai. Un ar šo galīgi nevajag pārspīlēt. Vēl tāds novērojums, ka agrā pavasarī un vēlā rudenī no spēcīgiem aromātiem vajag atturēties, tāpēc ruma esence der principā vēlā pavasarī un vasarā :)
Nu un ceptas un samaltas saulespuķu sēklas jau pašas gandrīz der kā barība. Un nevienu barību tās sabojāt nevar, manuprāt tikai uzlabot ;)
Tie gan ir mani novērojumi un nepretendēju uz absolūto patiesību. zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Trešdiena, 13.04.2011, 00:55 | Ziņa # 72
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Par barībām, gan pirktajām, gan paštaisītajām it kā ir zināma skaidrība, tur arī pašam ir sava neliela pieredze un iestrādnes. Par ruma esenci paldies. Tāda jau ir iegādāta tikai nebija skaidrības par to kādu daudzumu pievienot.
Vairāk interesē citu pieredze aromatiztoru lietošanā kopā tieši ar kombikormu, jo man aromatizatoru pievienošana kombikormam nekādu copes uzlabošanu līdz šim nav devusi.


LSMK-Milo
 
parcopiDatums: Trešdiena, 13.04.2011, 01:04 | Ziņa # 73
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jan - konkrēti tām straumes granulām esmu licis klāt gan ķiploku eļļu, gan ceptas un maltas saulespuķu sēklas. Nevaru gan pateikt, ka tas 100% palīdzēja, bet tas 100% neskādēja :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Trešdiena, 13.04.2011, 01:24 | Ziņa # 74
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
bet tas 100% neskādēja

Arī tas jau ir labi.


LSMK-Milo
 
HuseensDatums: Ceturtdiena, 28.04.2011, 21:42 | Ziņa # 75
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Labvakar atkal es ar saviem jautājumiem. :D
Kā lai es Daugavā atrodu vietu, kur varētu pafīderēt? Viņa taču ir milzīīīīīga. Man ir pieredze tikai ar mazajām upēm. Nekā nesaprotu kā ir ar lielajām. Vienkārši iet tur, kur parasti veči sēž? :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv