[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Jautājumi un atbildes
TheAirisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 14:13 | Ziņa # 16
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Labas dienas. Jūs mani varētu biki pakonsultēt par jig galvu izmēriem. Vnk ir doma pasūtīt viņus, bet es tur īsti nevaru izkost tos izmērus viņām ar ko atšķirās 1 izmērs no 1/0?
P.S. Iet runa par owner galvām iekš fišing mārta.pl
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 14:22 | Ziņa # 17
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...

Ziņojumu laboja Koka_Klucis - Ceturtdiena, 24.02.2011, 14:23
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 14:36 | Ziņa # 18
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tur atšķirās āķa izmērs un džiga galvas svars. Manuprāt jāskatās uz svaru. Ja Tev vajag 3gr džiga galvu, tad ņem izmēru 1/0, bet, ja gribi 6gr tad izmēru 1.
Tas izmērs ir āķa izmērs, bet svars norādīts blakus. Vismaz es tā to saprotu :)
Pielikumi: 3634235.jpg (18.0 Kb)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
TheAirisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 15:51 | Ziņa # 19
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Koka_kluci- tieši par šiem arī biju domājis :)
To es saprotu, bet cik lieli ir tie 1 vai 1/0 āķi milimetru izteiksmē, lai teiksim es pie 35mm tvisterīšiem, vai vibroastītēm varētu piemeklēt optimālu āķa garumu. Hmmm.... Iegooglejot tur ar īsti neko neatradu, pieredzes pašam maz- tāpēc iedomajos Jums te uzjautāt.
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 16:02 | Ziņa # 20
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vai tad tie izmēri nav tādi paši, kā vairumam parasto āķu?

Pielikumi: 3512204.gif (5.4 Kb) · 0791360.jpg (36.5 Kb) · 1489559.gif (10.6 Kb) · 1479979.jpg (34.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TheAirisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 16:44 | Ziņa # 21
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paudies par palīdzību, tagad atliek tikai collas milimetros pārveidot un izmēra soli izrēķināt un var sūtīt augšā man interesejošos izmērus Vēlreiz paldies un ne asakas jaunajā, spiningošanas un netikai, sezonā
 
TheAirisDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 21:07 | Ziņa # 22
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
LAbs vakars vēlreiz :) Mani te čoms sabaidīja ka pvn būs jāmaksā ja no turienes. Ja mani atmiņa neviļ- tad pa ES valstīm nodoklis jāmaksā tikai no 150 eināriem, palabojiet mani ja kļūdos?
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 22:10 | Ziņa # 23
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Manuprāt arī, bet īsti pārliecināts neesmu hello
Personai, kura saņem pasta sūtījumu citām valstīm, kura vērtība pārsniedz minētos
atbrīvojumus (attiecīgi EUR 45 vai EUR 150), ir jāmaksā no visas preču muitas vērtības
saņēmēja valstī spēkā esošie nodokļi:

* muitas nodoklis,
* pievienotās vērtības nodoklis un,
* akcīzes nodoklis, ja tiek saņemtas akcīzes preces,

un tie ir jānomaksā, neatkarīgi no tā, vai:

* preces persona pērk pati, vai tās tiek sūtītas kā dāvana;
* preces ir jaunas vai lietotas (arī antīkas);
* preces ir paredzētas personīgai lietošanai vai pārdošanai.

Sanāk, ka no EU valstīm nodoklis jāsāk maksāt no 150Euro, bet no citām valstīm no 45Euro.
Vēl ir variants sarunāt ar pārdevēju, lai norāda uz pakas, ka sūtījuma vērtība nepārsniedz 45Euro.
Man viens paziņa regulāri saņem pakas no ASV un viņam visu laiku uz pakām norāda, ka sūtījuma vērtība nepārsniedz 50$ :)



Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Ceturtdiena, 24.02.2011, 23:48 | Ziņa # 24
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
... Sanāk, ka no EU valstīm nodoklis jāsāk maksāt no 150Euro ...

Šitā jau var infarktu noķert!
Lasu, ko jūs te esat sarakstījuši, un domās rēķinu cik € tad sanāk par fīderīti, kuru nesen pasūtīju. Vo velns, kaut kur ap 150 €! Ķeros tai lietai klāt nopietnāk- paldies dievam, vairāk par 143 € nesanāk pat pēc LB kursa.



LSMK-Milo
 
TheAirisDatums: Piektdiena, 25.02.2011, 10:55 | Ziņa # 25
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
hehe- tevi biedēt nebija mūsu mērķis :) Jan tu no fihingmārta sūti? mani interesē kāds iesācēju fīderkātiņš, tāds nedārgs, lai var saprast ap ko tur lieta grozās. Itkā ir doma pasūitīt Jackson feeder 3.90m un ar testu 50-100g viņam tur tieši akcija, kādas ir tavas domas? Vai labāk paskatīties tepat uz vietas kādu mikado lēto galu? Iz doma viņu paņemt priekš vimbām Lielupē
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep....37.html
To parcopi paldies es te vienam čomam uzzvanīju un viņs apstiprināja mūsu pausto viedokli
Un cik apmēram sanāk par piegādi kātam?
 
JanDatums: Piektdiena, 25.02.2011, 20:35 | Ziņa # 26
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
TheAiris,

No fishing-mart neko sūtījis neesmu. Man pašam šī ir pirmā reize kad pērku kātu caur internetu, piesaistīja piedāvāta cena un bezmaksas sūtīšana. Cik var izmaksāt sūtīšana no fishing-mart nemācēšu teikt, bet tu jau vari to noskaidrot pats. Saliec pasūtījumu un pirms maksāšanas jau viņi tev parādīs kopējo summu.
Par tevis izvēlēto fīderi man informācijas nav, un tas cik piemērots tas būs uz vimbām Lielupē ir atkarīgs no iemetiena attāluma un nepieciešamā barotavas svara.
Atklāti sakot, es jau nu nepirktu „kaķi maisā”, bet paskatītu kādu fīderīti uz vietas, it sevišķi ja tas nav no dārgā gala. Mikado firmai ir labi budžeta klases fīderi, ja vēlies pirkt tad ieteiktu braukt pa tiešo uz Mikado bāzi- Rīgā, Daugavgrīvas ielā. Bet varbūt labāk nedaudz pagaidīt, jo cik man zināms tad Salmo būs jauni Diamond sērijas kāti, un arī Milo tuvāk pavasarim solās ievest jaunus fīderus.
Ja runājam par budžeta klases fīderiem, tad uz doto brīdi es izvēlētos šādā secībā: Milo, Mikado, Salmo.



LSMK-Milo
 
TheAirisDatums: Piektdiena, 25.02.2011, 20:51 | Ziņa # 27
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paldies par izsmeļošo atbildi. Laikam jau tev taisnība par to kaķi maisā, ir jau laikam foršāk to nūju rokās pavicināt pirms pirkšanas :) Būs man viela pārdomām- bez litra nesapratīsi
 
JanDatums: Piektdiena, 25.02.2011, 21:04 | Ziņa # 28
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (TheAiris)
Būs man viela pārdomām- bez litra nesapratīsi

Lai veicas! alus



LSMK-Milo
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.02.2011, 21:55 | Ziņa # 29
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man arī ir doma nopirkt fīderi no lētā gala, it kā sliecos uz Salmo pusi, bet īsti vēl nezinu :)
Quote (Jan)
Ja runājam par budžeta klases fīderiem, tad uz doto brīdi es izvēlētos šādā secībā: Milo, Mikado, Salmo.

Jāpaskatās būs Milo un Mikado hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Piektdiena, 25.02.2011, 22:45 | Ziņa # 30
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
... Jāpaskatās būs Milo ... .

Milo jaunie fīderi gaidāmi uz marta otro pusi, un cik nu es pazīstu Agri, tad cena vienmēr ir runājama.



LSMK-Milo
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Viss iesācējiem » Jautājumi un atbildes (Šeit var uzdod jautājumus par jebkuru copes tēmu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv